LP_Welke nachtmode_Row1

Jaká noční móda se hodí na jakou příležitost?

Dámská noční móda nabízí různé ucelené řady pro různé příležitosti. Ať již chcete pyžamo či noční košili v jakémkoli provedení nebo svůdné negližé, nabídka je opravdu obrovská. Zajímáte se o nové trendy? Pak jste tady správně. Nechte se inspirovat a nalezněte ten pravý noční outfit pro Váš spokojený spánek i skvělý pocit z toho, že dobře vypadáte i v noci. Na to vše myslete, když si budete vybírat noční prádlo...

LP_Welke nachtmode_Row2

Sexy nebo pohodlné?

Účel – to je to, co rozhoduje při koupi Vašeho nočního prádla. Chcete měkoučké flaušové pyžámko, které Vás zahřeje, nebo chcete svůdný model negližé, který zamotá Vašemu miláčkovi hlavu? To je důležité si říci hned na začátku. Samozřejmě je mnoho modelů noční módy, které jsou zároveň svůdné i pohodlné a můžete v nich tak být sexy a také se skvěle vyspat. Ale v zásadě je dobře stanovit si vždy přesný účel Vašeho nového nočního prádla.

LP_Welke nachtmode_Row3

Noční móda – různé outfity do postele

Zde naleznete přehled různých druhů nočního prádla.


Noční košile, košilky a negližé

Při vyslovení slov noční košile napadne většinu žen něco jako delší široké a pohodlné tričko, často i s dlouhými rukávy, ve kterém se dá velmi pohodlně spát. Klasická noční košile tak skutečně může vypadat. Ale existuje tolik různých střihů a materiálů! Pohodlné, sexy anebo i obojí najednou.


Noční košile
LP_Welke nachtmode_Row4

Pyžama dlouhá

Obvyklá dámská pyžama se skládají ze dvou dílů – topu, trička nebo trika a kalhot nebo šortek. Pokud hledáte svůdnější model, pak volte samozřejmě pyžama, která se podobají spodnímu prádlo. To mohou být pyžama z kvalitních a smyslných materiálů jako je satén nebo krajka, s rozkošnými šortkami a topy se špagetovými ramínky. Vyberte si sama, co Vám bude nejlépe vyhovovat.

Náš tip:
Zvažte již nyní, co od svého pyžama očekáváte a v jaké situaci jej chcete nosit. Tak bude Váš výběr snadnější a jednodušší. .


Pyžama dlouhá
LP_Welke nachtmode_Row5

Krátké pyžamo

Jak jsme si řekli, pyžama dnes již nejsou ty oblíbené froté kousky z minulosti. S krátkým pyžamem, jinak také zvaným shortama, získáte sexy variantu klasického nočního úboru. Je ideální pro teplé letní noci a také milostné hrátky. Lehký top a šortky odhalují více, než skrývají a tak stačí jeden pohled a Váš miláček bude pěkně nažhavený.


Krátké pyžamo
LP_Welke nachtmode_Row6

Košilka

Noční košilka, někdy nazývaná také slipdress, je tenká a připomíná spíše spodní prádlo nebo šaty. Tento kousek prádla nosily ženy také dříve – pod názvem kombiné – pod šaty bez podšívky, aby jim neprosvítalo spodní prádlo. Postupem doby si tento kousek prádla našel cestu do našich ložnic a velmi rychle se tam zabydlel. I když tento kousek prádla spadá do kategorie nočního oblečení, v poledních letech se zase začíná prosazovat ve světě módy. Například košilka s teplým svetrem z hrubé pleteniny v kombinaci s vysokými kozačkami – to byl hit posledních dvou zim. Většina žen však tento model považuje za jednoznačně noční a jakkoli je příjemný, pohodlný a komfortní na spaní, je zároveň také i velmi sexy a svůdný. Perfektní doplněk pro každou noc!


Košilka
LP_Welke nachtmode_Row7

Kimono

Kimono přišlo do našich končin z Japonska a v doslovném překladu znamená „něco na sebe“ nebo „věc na oblečení“. V západní módě se tradičním kimonem inspirovalo mnoho oděvních kousků. V principu je západní model kimona o něco praktičtější a také přiléhavější než klasické japonské kimono. Nenosí se jen jako noční úbor, ale také jako župan.


Kimona
LP_Welke nachtmode_Row8

Noční košilka nebo negližé

Ne každý model nočního prádla je nutné nosit celou noc. Rozkošné negližé si můžete vzít večer a svádět v něm svého miláčka. Stejně tak žhavou noční košilku ze saténu či krajky s nádhernými svůdnými i ozdobnými detaily nemusíte mít jen do postele, i když Vám v horkých nocích udělá dokonalou službu.


Noční košilka nebo negližé
LP_Welke nachtmode_Row9

Topy & šortky

Topy & šortky jsou skvělou kombinací pro letní variantu nočního prádla. Kombinujte je dle libosti, můžete si pořídit více barev a vzorů. Je to pohodlné, sexy a vzdušné. Pro letní noci jako dělané! V této kategorii naleznete jak již hotové soupravy, tak samostatné topy a šortky. Velmi hezká může být například kombinace proužků a puntíků, fantazii a kreativitě se zde meze nekladou.


Topy & šortky

Tipy na nákup Vašeho nového nočního prádla

Pokud chcete osvěžit svůj šatník, především zásuvku s nočním prádlem, máme pro Vás pár pomocných tipů a rad:


Sexy nebo pohodlné

Jedině účel stanoví střih, typ a model a rozhodne také o materiálu. A jaké další nároky na své noční prádlo máte? Chcete svádět svého partnera či partnerku nebo se chcete raději zachumlat a zahřát? Toto kritérium je nejdůležitější a dá Vám odpověď na vzhled a střih Vašeho nového nočního úboru.

Materiál, ze kterého budou utkány Vaše sny…

Noční móda se vyrábí z mnoha různých materiálů. Připravili jsme pro Vás malý přehled, abyste se mohla lépe rozhodnout:

1. Bavlna:
Většina nočního oblečení je z bavlny. Má to praktický důvod: bavlna je příjemná, měkká, dlouho vydrží a je snadná na údržbu. Noční prádlo z bavlněného materiálu je také poměrně cenově výhodné.

2. Samet:
Samet je měkký a o něco silnější než bavlna. Bude se hodit především v chladných zimních nocích, kdy po něm s povděkem sáhneme.

3. Flís:
Podobně jako samet, je i flís velmi hřejivý a nejlepší službu Vám udělá v chladných obdobích roku.

4. Satén:
Satén je měkký, hladký a lesklý. Nejvíce se používá na noční košilky, negližé, košilky babydoll a další erotické noční modely.

5. Krajka:
Krajka je, stejně jako samet, oblíbená při výrobě smyslného a svůdného nočního prádla.

6. Viskóza:
Na omak připomíná viskóza bavlnu. Ovšem dříve a více se mačká.


Střihy a modely

Vyberte si účel a chvíle, kdy budete Váš nový model pyžama, noční košilky, negližé, košilky babydoll či krátkého pyžama shortama nosit. Podle toho se pak rozhodněte v oblasti materiálu, střihu a barvy.

Barvy

Vhodné barvy nemusejí být hned ty první, které Vás napadnou při slovech noční móda nebo noční prádlo. Ovšem barvy mohou velmi dobře vysílat signály směrem k Vašemu okolí. Například červené negližé je velmi svůdné a sexy a i bez větších slov a gest dá Vaší láce najevo, co od toho konkrétního večera očekáváte. Naopak tlumené barvy jako je modrá, černá, šedá a bílá jsou velmi decentní, příjemné a uklidňující. Na odpočinek a relaxaci, která může přerůst i v příjemný hovor a mazlení, jsou tyto jemné barvy jako dělané. Pokud chcete strávit se svou láskou žhavější a divočejší chvíle, pak jsou na místě barvy ohnivější a vášnivější.

Jaké noční prádlo mi bude slušet?

Doufáme, že jsme Vám podali ucelený přehled o noční módě, jejích druzích, materiálech, střizích a barvách. Nyní se již můžete rozhodnout Vy sama, jaký noční úbor bude pro Vás ten pravý. Nemusíte se samozřejmě omezovat pouze na jeden produkt, můžete si pořídit více outfitů a oživit tak svůj prádelník a možná - a to velmi pravděpodobně - i vnést novou jiskru do svého milostného života. Už jste si něco vybrala? Rozhodla jste se pro nějaký střih, model nebo máte v hlavě určitý design? Víte, jakou barvu by mělo Vaše noční prádlo mít? Máte nějakou hranici, kolik by mělo stát? Ať si nejste jistá nebo už jste konkrétně pro něco rozhodnutá, u nás si určitě vyberete! Podívejte se na kompletní nabídku naší noční módy.


Noční & domácí móda