LP_Sexy Decolette_Row1

Váš sexy dekolt

Jak získat díky správně padnoucí podprsence dech beroucí dekolt

Konečně začíná jaro, otepluje se, slunce svítí čím dál častěji a má čím dál větší sílu. Nastávají teplé dny a táhne nás to ven. To je čas pro večírky, zahradní párty a různá zajímavá setkání. A to jsou také všechno příležitosti, kdy je čas vzít si lehkou vzdušnou halenku a ukázat svůj dekolt. A aby byl skutečně krásný a ohromující, musíte zvolit také správnou podprsenku. My Vám nyní dáme pár tipů, jak si ji vybrat.


Tipy pro vyhlazenou a vypnutou pokožku a sexy dekolt


Pití

Náš hlavní tip je – hodně pijte! A nejlépe čistou vodu. Vaše pokožka (a vazivová tkáň) potřebují hydrataci. Pro elastickou, krásně vyhlazenou a vypnutou pokožku, potřebujete každý den vypít nejméně dva litry vody.

Peeling

Namáhaná pokožka často vypadá unaveně, povadle a bledě. Díky peelingu bude však opět pružná a zářivá. Peeling si můžete velmi snadno provádět i sama doma. Například trochou mořské soli, kterou zakoupíte v lékárně. Smíchejte tři polévkové lžíce mořské soli se stejným množstvím olivového oleje a krouživými pohyby přejíždějte několik minut po pokožce krku, dekoltu a poprsí. Poté jemně smyjte teplou vodou a uvidíte, jak hladká a zářivá Vaše pokožka bude.

Krémy

Pokožka krku a dekoltu je velmi tenká a citlivá. A právě taková pokožka je velmi náchylná ke tvorbě vrásek. Díky kvalitním krémům jí můžete zajistit dostatek hydratace. Jednoduše ji dvakrát denně – nejlépe ráno a večer – pořádně namažte a uvidíte, jak se Vám odmění.

Ochrana před sluncem

Citlivá pokožka v oblasti dekoltu potřebuje ochranu proti UV záření. Pouze pečlivou ochranou zamezíte vzniku nerovnoměrného zabarvení pokožku a skvrn (i stařeckých). Chraňte proto pokožku krku a hrudníku vždy velmi pečlivě, a pokud budete pobývat na slunci, vždy ji ošetřete vhodnými přípravky s UV faktory.

Pečující oleje

Pomocí pečujících olejů můžete zabránit vysychání a ochabování pokožky krku a dekoltu. Náš tip: na tyto citlivé oblasti můžete použít pečující oleje, které se používají během těhotenství proti popraskání pokožky tzv. strijím. Tyto oleje obsahují velké množství výživných látek (například kofein, extrakty z rozmarýnu, břízy a zeleného čaje), které pomohou Vaší pokožce udržet si svou elasticitu.

Sportovní podprsenka

Pro Vaši pokožku je také výborný sport. Zde je však velmi důležité nosit vždy speciální sportovní podprsenku. Pohyby při sportu mohou poškodit citlivou prsní tkáň. V dlouhodobém horizontu tak může dojít dokonce k trhlinám v prsní tkáni. Sportovní podprsenka může těmto škodám zabránit, proto je v každém případě velmi rozumnou investicí.

Sexy podprsenka

Váš dekolt si zaslouží také krásné „balení“! Najděte si vhodnou podprsenku ve správné velikosti, která Vám dokonale padne. Jen tak bude Váš dekolt opravdu dokonalý.

Jaká podprsenka je pro můj dekolt ta pravá?

Tvar a plnost Vašich prsou jsou pro výběr správné podprsenky, a tím pádem i pro vzhled celého dekoltu, velmi důležité. Pokud si nejste jistá, jakou podprsenku zvolit , můžete se inspirovat zde.

Tady se dozvíte vše potřebné o tom, jakou zvolit podprsenku, aby podtrhla krásu Vašeho poprsí.

Co si mám představit pod pojmem dekoltová podprsenka?

Dekoltová podprsenka je podprsenka pro krásný dekolt. Jednoduše řečeno by Vám takový model podprsenky měl pomoci vytvořit skutečně omračující dekolt. Pro tento účel se hodí více podprsenek. A jaké to jsou, se dozvíte v následujících řádcích:


Podprsenka push-up

Absolutní klasika: podprsenka push-up (link naar: https://www.pabo.nl/lingerie/bh/push-up-bhs) vynese Váš dekolt přímo do oblak! Zvedne Vaše poprsí a dodá mu naprosto ohromující a nádherně plný tvar.

Hodí se pro:
Široké a hluboké výstřihy jako jsou kulaté nebo hranaté.


Podprsenka push-up >
LP_Sexy Decolette_Row5

Podprsenka plunge

Pokud hledáte dokonalou podprsenku, která vám vykouzlí nádherný svůdný dekolt i bez vycpávek, seznamte se s podprsenkou plunge. Podprsenky typu plunge se hodí do hlubokých výstřihů. Tyto podprsenky mají nízký střed a posouvají tedy prsa do výstřihu.

Hodí se pro:
Hluboké výstřihy ve tvaru V.

LP_Sexy Decolette_Row6

Podprsenka push-up balconett

Košíčky podprsenky balconett jsou tvarovány jako polokoule, proto se jim také někdy říká balkonové. Na spodní části mají extra silné vypodložení. Díky tomu jsou Vaše prsa mimořádně zvednutá a mají nádherný tvar.

Hodí se pro:
Přirozený a plný dekolt i ve volnějších modelech.


Podprsenka push-up balconett >
LP_Sexy Decolette_Row7

Podprsenky ve větších velikostech

Podprsenka ve větší velikosti se hodí pro ženy s velmi plným poprsím. Pod pojmem “větší velikosti” se rozumí košíčky od velikosti D výše. Také v této kategorii naleznete krásné modely push-up a balconett. Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se.

Hodí se pro:
Přirozený a plný dekolt i ve volnějších modelech.


Podprsenka XL >

Jaká podprsenka nejlépe vytvoří krásný dekolt?

Toto je otázka, která přirozeně souvisí s osobním vkusem. Ale důležitá je zde také příležitost, pro kterou podprsenku hledáte. Pro běžné každodenní nošení se hodí ty modely, které Vám vytvoří přirozený dekolt. Podívejte se do našeho obchodu, kde naleznete mnoho samostatných modelů podprsenek, ale i krásně sladěných souprav spodního prádla a vyberte si, co se Vám líbí.


Podprsenky >