LP_Perfecte kousen_Row1

Perfektní punčochy pro perfektní vzhled

Tolik punčoch! Zde naleznete vše, co potřebujete vědět o punčochové módě

Nádherné punčochy jsou dokonalým doplňkem svůdné ženy. Zaměřte se na své nohy a pořiďte si také několik modelů sexy punčochového zboží. Správně zvolené punčochy nebo punčocháče podtrhnou celý Váš outfit a dají mu tu správnou tečku. Jak si dobře vybrat a kombinovat zjistíte v následujících řádcích.Sexy punčochy

Kategorie punčoch obsahuje mnoho modelů. Od pohodlných denních přes neprůhledné hřejivé až po tenké svůdné kousky. Takže máte skutečně obrovský výběr. Můžete mít žhavé síťované punčochy nebo model s třpytivým leskem, jemné nylonky se svůdným zadním švem nebo sexy punčocháče s otevřeným rozkrokem pro žhavé milostné dobrodružství. Nechte se inspirovat a vyberte si své favority!

LP_Perfecte kousen_Row2

1. Punčocháče

Punčocháče nebo také punčochové kalhoty jsou v principu kalhotky s punčochami. Punčocháče zaznamenaly největší rozmach v 60. letech a vytlačily podvazky a punčochy pomalu z trhu. Pohodlnější punčocháče prostě sedí lépe, jsou komfortní na nošení a nekloužou. Navíc se v té době rozvinul také trend nošení džínů a vůbec dámských kalhot, takže klasické punčochy upadly dočasně v zapomnění. Ale tento jemný ženský styl se nyní vrací a krásné punčochy a punčocháče jsou opět velmi moderní. My Vám poradíme, jaké si vybrat. V posledních desetiletích se punčochové kalhoty stále vylepšují a to především použitím materiálu lykra. Ta propůjčuje punčocháčům mimořádně jemný lesk a zaručuje také dokonalou pružnost.


Punčocháče >

2. Nylonky

Nylonové punčochy nebo také nylonky jsou, jak již jejich název říká, z umělého vlákna – nylonu. Když hovoříme o nylonkách, velmi často tím míníme krátké punčochy, které dosahují ke kolenům, tedy podkolenky. Ale vyrábějí se z něj i klasické vysoké punčochy. Nylon je mimořádně elastický a pohodlný materiál. Není proto divu, že jej používají módní tvůrci i k výrobě dalších modelů např. módních overalu (catsuitů), šatů a spodního prádla.
LP_Perfecte kousen_Row4

3. Samodržicí punčochy

Jednoduše sexy – samodržicí punčochy nebo také hold ups či stay ups. Ať již samotné nebo v kombinaci s nějakým vzrušujícím outfitem, samodržicí punčochy Vám vždy dodají dech beroucí vzhled a smyslnost. A to nejlepší na nich je, že když zvolíte správnou velikost, jsou velmi pohodlné a příjemné. Samodržicí punčochy jsou vyrobeny z relativně jemných materiálů a v horní části jsou opatřeny silikonovými proužky pro dokonalou stabilitu. Silikon „přilepí“ punčochy v oblasti horních stehen a tak Vám nebudou nikdy sklouzávat. Proto také mívají tyto druhy punčoch široký (a často krásně zdobený) lem, kde bývá silikonových proužků i několik řad.


Samodržicí punčochy >
LP_Perfecte kousen_Row5

4. Podvazkové punčochy

Klasické podvazkové punčochy se upevňují pomocí podvazků buď přímo na kalhotky či korzety nebo na podvazkové pásy. Móda podvazků je velmi krásná a svůdná a žena v punčochách s podvazky vyvolává v mužích velké vzrušení. Těchto punčoch se vyrábí nepřeberné množství v mnoha střizích, barvách i velikostech. Nejdůležitější je jejich sladění s konečným outfitem nebo pouze s krásným prádlem. Vybírejte a kombinujte!


Podvazkové punčochy >
LP_Perfecte kousen_Row6

5. Punčocháče s otevřeným rozkrokem

Tohle je hodně vzrušující! V principu jsou punčochové kalhoty s volným rozkrokem jako klasické punčocháče, pouze s tím malým – a velmi žhavým – rozdílem a to, že v rozkroku mají velký otvor. Co to může udělat s mužem, to si musíte vyzkoušet sama, ale že to bude velmi smyslné dobrodružství, to Vám můžeme potvrdit již nyní. Určitě to vyzkoušejte!


Punčocháče s otevřeným rozkrokem >
LP_Perfecte kousen_Row7

6. Podkolenky

Podkolenky pocházejí původně ze sportu, ale velmi rychle si získaly oblibu i v módě pro každý den. Někdy se jim také říká nylonky. Víte, jak sexy mohou tyto podkolenky být? Podívejte se, jak krásné modely se dnes vyrábějí, v jakých nádherných barvách a vzrušujících vzorech. Můžete je kombinovat s běžným oblečením, sportovním lookem i elegantnějšími business modely do zaměstnání.


Podkolenky >
LP_Perfecte kousen_Row8

Jaké punčochy k jakému outfitu zvolit?

Při nákupu punčoch je několik hledisek, na které byste si měla dát pozor. Jaká to jsou, se dozvíte níže.


Vhodná velikost

To je snad nejdůležitější bod při nákupu punčoch. Punčochy nesmějí být příliš těsné, ale zároveň nesmějí „vlát“ či vytvářet nevzhledné varhánky. Pokud jsou punčochy moc těsné, příliš se napínají a ztrácejí svou elasticitu. Pokud jsou naopak široké, neustále sklouzávají a shrnují se. V obou případech je musíte neustále upravovat. Ujistěte se tedy, že Vám Vaše nové punčochy budou opravdu dobře sedět.


Vhodná síla vlákna

S vhodnou sílou vlákna Vašeho punčochového zboží stojí a padá celý Váš outfit. Čím lehčí Váš ouftit je, tím tenčí vlákno by mělo být na Vaše punčochy, punčocháče nebo podkolenky použito. Zastavme se na chvíli a vysvětleme si, jakou jednotkou se síla vlákna pro výrobu punčochového zboží označuje. Jedná se o tzv. DEN nebo také DENIER. Platí, že čím více denů, tím je punčochové zboží pevnější, teplejší a méně průhledné. Pokud chcete vzít punčochy k šatům bez rukávů, pak rozhodně volte model s nižším číslem den. Pokud budete kombinovat oufit pro chladnější dny, vyberte si punčocháče s vyšším číslem den.


Vhodný look

Váš look je samozřejmě poplatný příležitosti, ke které se oblékáte a upravujete. Od toho také závisí Vaše punčochy. Do kanceláře Vám doporučujeme nosit klasické jednoduché punčochy nebo punčocháče. Pokud se oblékáte pro vzrušující večer se svým miláčkem nebo na večírek, pak se bude hodit určitě svůdnější a elegantnější model. V zásadě však platí: naslouchejte své intuici. Pokud se Vám budou zdát Vaše punčochy či punčocháče jenom trochu nevhodné, neberte si je. Tyto pochybnosti byste si s sebou nesla celý večer a necítila byste se dobře a komfortně. V takových případech zvolte jednodušší decentnější model. Tak neuděláte nikdy chybu a nebudete si muset dělat žádné zbytečné starosti.


Barva

1. Orientujte se podle svého outfitu
Je jasné, že barva Vašich punčoch či punčocháčů musí harmonovat s Vaším outfitem. Zde máte velký prostor pro fantazii, neboť svůj outfit můžete punčochovým zbožím skvěle doladit. Lze jej sladit tón v tónu nebo například podtrhnout nápadnou kontrastní barvou punčoch nebo punčocháčů. Fantazii se zde meze nekladou. Naše doporučení zní: k tmavému outfitu tmavé punčochy a ke světlému světlé. Barvy nemusejí být shodné, ale tón světlosti by měl být ve stejném barevném spektru.

2. Orientujte se podle svých bot
Při výběru vhodných punčoch nebo punčocháčů se můžete také velmi dobře orientovat podle barvy své obuvi. Také v tomto případě Vám doporučujeme zásadní pravidlo jako v bodě 1 výše. To znamená: ke světlým botám světlé punčochy a ke tmavým tmavé. U pestrých barevných bot pak módní pravidlo zní: používejte stejné barvy, ale v jiných barevných tónech. Pamatujte však vždy na jedno zásadní pravidlo: Vaše punčocháče či punčochy by nikdy neměly být tmavší než Vaše boty.


Materiál

Něco o materiálech jsme Vám už sdělili v odstavcích výše, ale pro úplnost: lykra je skvělý materiál, který dodává punčochám a punčocháčům mimořádný lesk a pružnost. To stejné platí i pro elastan. Při koupi punčochového zboží si dejte vždy dobrý pozor na jeho kvalitu. Opravdu kvalitní zboží Vám vydrží mnohem déle, nebude se zatrhávat a celkově je tak výhodnější než levnější modely.


Vaše dokonalé punčocháče

Možná máte už v hlavě nějaký outfit a ráda byste k němu zvolila co nejvhodnější punčocháče či punčochy. Nechte se inspirovat naším sortimentem, nabízíme skutečně mimořádný výběr všech možných střihů, tvarů, velikostí a barev. Podívejte se, zda u nás nenaleznete právě ten Váš!

Perfektní punčochy