LP_BH_solutions_Row1

Řešení problémů s podprsenkami


Nepadne Vám podprsenka dobře? Jsou její ramínka pod oblečením vidět? Máte sexy podprsenku bez ramínek, ale pod šaty Vám stále prosvítá? To vše jsou problémy, které mohou být skutečně nepříjemné a rozčilující. Abychom Vám pomohli tyto problémy vyřešit, naleznete zde různé tipy a návody včetně promyšleného příslušenství k podprsenkám. Chcete navíc ještě vědět, jak zakoupit opravdu dobře padnoucí model podprsenky? Pak se podívejte do naší “podprsenkové kalkulačky” na této straně. A pro všechny další problémy tu máme praktické tipy a rady. Stačí číst dál.


BH oplossingen
Podprsenkové prodloužení

1. Podprsenkové prodloužení

Podprsenkové prodloužení je ideálním řešením nastavení obvodu, který je příliš malý. Může se to stát při přibírání na váze například v těhotenství. Abyste si nemusela kupovat nové podprsenky, stačí si pořídit tento praktický a šikovný nástavec.


Jak to funguje?

Podprsenkové prodloužení je malý kousek látky s háčky, který umístíte na klasické zapínání jako byste chtěla podprsenku zapnout. A druhou část jejího zapínání zapnete jednoduše do háčků na prodloužení. Takto snadno zvětšíte obvod své podprsenky o 3 až 4 centimetry. Většina těchto prodlužovačů jsou k dispozici v tělové, černé a bílé barvě, stejně jako většina modelů podprsenek.

Řešení pro:

Podprsenkové prodloužení může pomoci nejen těhotným ženám a ženám, které z nějakých důvodů přibraly, ale může být řešením i v těchto případech:

Het kan ook een permanente oplossing zijn voor:
- když jste si koupila podprsenku, která má příliš malý obvod
- když Váš obvod leží přesně mezi dvěma velikostmi

Objevte praktická podprsenková prodloužení

2. Samolepicí podprsenka

Plak BH

Nalepovací nebo samolepicí podprsenka se lepí přímo na Vaše ňadra. Nemají žádná zapínání a nejčastěji bývají z příjemného silikonu, který se snadno odstraní vlažnou vodou. Tyto modely se nejlépe hodí ženám, které nechtějí, aby jim byla vidět ramínka. Nalepovací nebo samolepicí podprsenky mají také často velmi příjemný push-up efekt.


Jak to funguje?

Košíčky nalepovací podprsenky se umisťují přesně tam, kam košíčky běžného modelu. Rozdíl je pouze ten, že nemusíte nic zapínat a mít na sobě různé pásky a ramínka. Lepicí podprsenka prostě sedí skvěle. Většina nalepovacích podprsenek se dá i po odlepení znovu použít, ale existují i modely, které jsou použitelné pouze jednorázově. U těch pouze odstraníte kontaktní film a nalepíte je na své poprsí.

Řešení pro:

Nalepovací podprsenka je ideálním řešením pro šaty a topy bez ramínek. Krátce řečeno je určena pro ženy, které rády nosí odhalená záda a hluboké zadní výstřihy. Tyto nalepovací modely zajistí, že Vám nikdy nebudou koukat ramínka nebo obvodové pásky. Jsou ideálním a komfortním řešením!

Objevte všechny samolepicí podprsenky

3. Ozdoby na bradavky

Tepelbedekker

S ozdobami na bradavky můžete, jak již sám název napovídá, ozdobit své bradavky a překvapit svého partnera či partnerku tímto zajímavým a krásným detailem. Můžete se setkat také s názvy kytičky nebo kryty či krytky na bradavky. Ovšem mají i jinou funkci. Například při sportu mohou Vaše bradavky ochránit a zabránit mnoha nepříjemným situacím včetně odření. Na ochranné účely a denní nošení existují svorky na bradavky z hedvábí, filcu nebo silikonu. A samozřejmě je mnoho i zcela mimořádných druhů pro vzrušující momenty například z kovu, lakovaného materiálu či latexu.


Jak to funguje?

Umyjte si bradavky například mýdlem, abyste si byla jistá, že je zcela zbavíte eventuální mastnoty. Umístěte kryty na bradavky a jemně přitlačte. A je hotovo!

Řešení pro:

Ozdoby na bradavky Vám pomohou, aby Vaše bradavky nebyly viditelné pod oblečením například v případě chladu či vzrušení. Také jsou ideální pod přiléhavé oblečení, pod které si nemůžete vzít podprsenku jako třeba lehké průhledné letní topy či některé večerní modely. A v neposlední řadě mohou tyto produkty zabránit nepříjemnému tření o oblečení a následné bolesti. Kryty na bradavky můžete používat v následujících případech:
- při sportu, když syntetické materiály sportovního oblečení dráždí Vaše bradavky
- v těhotenství a při kojení, kdy jsou Vaše bradavky mimořádně citlivé
- pro zabránění nepříjemným situacím erekce bradavek například při chladu či vzrušení
- na vzrušujícím večírku nebo fetiš párty, když chcete vypadat svůdně a provokativně

Objevte kompletní nabídku ozdob na bradavky

4. Spona na podprsenku

Spona na podprsenku je ideálním doplňkem, který by neměl chybět v prádelníku žádné moderní ženy. Nepostradatelná je především pokud nosíte ráda modely se sportovním střihem zad (jedno velké ramínko uprostřed), trička, topy a šaty bez rukávů nebo jiné oblečení, kde by neměla být vidět ramínka od podprsenky. Spona spojí ramínka k sobě a ta pak nebudou viditelná na Vašich lopatkách, jak to je obvyklé. Je to skutečně rychle a perfektní řešení!


Jak to funguje?

Módní spona na podprsenku Vám to usnadní spojením ramínek a zafixováním v oblasti lopatek. Díky tomu Vám ramínka nepůjdou podél ramen, ale spojí se ve střední části zad. Spony bývají nejčastěji v průhledné, bílé nebo černé barvě. Jsou také jednoduše výškově nastavitelné a hodí se pro všechny typy a velikosti podprsenek s ramínky.

Řešení pro:

Spona na podprsenku je ideální v případech, kdy si chcete vzít top nebo šaty v určitém střihu a neměla by Vám být vidět ramínka. Tato praktická pomůcka je báječnou alternativou podprsenek bez ramínek a skvěle funguje u sexy šatů nebo topů bez rukávů.

Objevte všechny spony na podprsenku

5. Komfortní podložky pod ramínka

Komfortní podložky, které bývají většinou silikonové, se vkládají pod ramínka podprsenky a zabraňují otlakům a odření. Bývají především v bílé nebo tělové barvě. Uprostřed mají malé prohloubení, které ramínka vždy dokonale udrží na správném místě.


Jak to funguje?

Položte komfortní podložky na ramena a vložte ramínka podprsenky do jejich mírných prohlubní. Tak zůstanou vždy na svém místě. Podložky bývají nejčastěji z příjemného měkkého silikonu a v cca 2cm šířce.

Řešení pro:

Podložky pod ramínka jsou vhodné především, pokud Vám ramínka podprsenek často sklouzávají z ramen. Kromě toho také chrání Vaši pokožku před bolestivými otlaky a odřeninami, když se ramínka zařezávají. Jsou mimořádně pohodlně a celkově velmi komfortní. Můžete je využívat i při sportu. Vyzkoušejte je!

Objevte všechny podložky pod ramínka