LP_Perfecte kousen_Row2
Punčochy a punčocháče jsou jedny z nejsvůdnějších doplňků. Upoutávají pozornost nejen na vaše nohy, ale definují vlastně celý váš vzhled. Je jedno, zda si vezmete punčocháče, punčochy s podvazky nebo samodržicí model, vaše nohy budou vždycky vypadat nádherně. Co si vybrat, co k čemu nosit a jak nejlépe kombinovat, to vše se dozvíte, když budete číst dále:
LP_Perfecte kousen_Row3 Punčocháče
Punčocháče z elastických vláken propůjčí vašim nohám nádherný vzhled, jemný lesk a vždy vám perfektně padnou.

Punčocháče >
LP_Perfecte kousen_Row4 Punčochy
Punčochy z kvalitních pružných materiálů jsou dokonale elastické a pohodlné. Skvěle se přizpůsobí vašim nohám.

Punčochy >
Samodržicí punčochy" title="LP_Perfecte kousen_Row5" data-gtm="sbc_tsr_8_1_LP_Perfecte kousen_Row5"> LP_Perfecte kousen_Row5 Samodržicí punčochy
Samodržicí punčochy vždy perfektně drží na svém místě díky silikonovým proužkům, které zabrání jejich sklouznutí.

Samodržicí punčochy >
LP_Perfecte kousen_Row6 Punčochy s podvazky
Nádherné modely punčoch s podvazky, které se upevňují na podvazkový pás nebo na korzet.

Punčochy s podvazky >
LP_Perfecte kousen_Row7 Otevřený rozkrok
Punčocháče s otevřeným rozkrokem jsou v klasickém střihu a mají jen něco navíc: sexy průstřih mezi nohama.

Otevřený rozkrok >
LP_Perfecte kousen_Row8 Síťované punčochy
Síťované punčochy mají mimořádný erotický náboj. Ukáží mnohem více, ale přesto nechají prostor pro fantazii.

Síťované punčochy >
LP_Perfecte kousen_Row9
Aby byla vaše koupě punčochové módy vždy úspěšná, dbejte prosím na následující body. Na dalších řádcích se dozvíte, kam zaměřit svou pozornost.

MATERIÁL
Lykra je skvělý materiál, který propůjčí vašim nohám krásný jemný lesk. To samé platí o elastanu. Při koupi punčochové módy věnujte pozornost kvalitě vlákna a jeho síle. Opravdu kvalitní modely nejsou levné, ale o něco vyšší investice se vám mnohonásobně vrátí při jejich nošení. Hodnotné materiály mnohem déle vydrží, nepouštějí očka a nezatrhávají se. To se o levných punčocháčích bohužel říci nedá.

BARVA
Orientujte se podle svého outfitu: barva vašich punčoch nebo punčocháčů by měla dobře zapadnout do vašeho celkového vzhledu. Máte mnoho možností, jak svůj outfit vyladit, tak, aby byl dokonalý. Můžete zvolit barevnost tón v tónu, tedy různé odstíny jedné barvy, nebo naopak vsadit na dráždivý kontrast. Ale v podstatě lze říci, že tmavý outfit = tmavé punčochy a světlý outfit = světlé punčochy.
Orientujte se podle svých bot: také v tomto případě vám doporučujeme pravidlo světlá & tmavá. Tedy ke světlým botám světlé punčochy a naopak. U hodně barevných a pestrých bot pak platí, že barva vašich punčoch by se měla vyskytovat i ve vzoru obuvi a rozhodně by neměla být v tmavším odstínu.

VZHLED
Do zaměstnání vám doporučujeme spíše klasické a jednoduché punčochy nebo punčocháče. Pokud se ovšem chystáte na schůzku, pak si pochopitelně můžete vybrat mnohem dráždivější model. Obecně zde platí: následujte svůj cit a instinkt, jistě sama dobře cítíte a víte, jaký model si můžete dovolit na jakou příležitost. Pokud si nejste jistá a rozhodujete se mezi dvěma modely, pak vám určitě doporučujeme vždy zvolit ten jemnější a decentnější. V takovém případně nikdy neuděláte chybu. Čím lehčí je vaše oblečení, tím tenčí by měly být vaše punčochy nebo punčocháče. Pokud si například vezmete lehoučké letní šaty, zvolte tenké punčochy. Když je venku chladno a úpletové šaty slibují příjemné zahřátí, pak zvolte i punčochy s vyšším číslem DEN.

Objevte kompletní punčochovou módu >