Tento web používá  cookies Přijmout
LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row1

Jaká velikost podprsenky mi padne?

Patříte mezi šťastné ženy, které příroda obdařila plným výstřihem? Pak jste již možná také zjistila, že není vůbec jednoduché pořídit si opravdu dobře padnoucí model podprsenky. V internetovém obchodě Beate Uhse Vám tento problém odpadá, tady si můžete nakoupit spodní prádlo vždy v té správné velikosti! Jak zjistit online svou velikost, to se dozvíte v následujících řádcích plných našich tipů a triků.

LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row2

Jaká podprsenka patří do “větší velikosti”?

Mezi podprsenkami je kategorie větší velikosti nebo také velikosti XXL. Patří sem modely s velkými košíčky (vel. E, F, G nebo i větší). Nabídka v těchto velikostech není pochopitelně tak široká, jako v těch menších, ale i tak je sortiment velmi bohatý. V Beate Uhse si dáváme velmi záležet na tom, aby i ve větších velikostech bylo k dostání krásné a svůdné prádlo.

Někdy je pod pojmem „větší velikost“ chápán i velký rozdíl mezi košíčkem a obvodem pod prsy. Když je například tento obvod 70 cm a košíček velikosti D, může to znamenat, že tato podprsenka bude patřit do kategorie „větší velikost“ i když je košíček menší než E.

V internetovém obchodě Beate Uhse zařazujeme podprsenky do větší velikosti vždy podle velikostí košíčků. Pokud bychom modely do této kategorie zařazovali kvůli rozdílu mezi obvodem pod prsy a košíčkem, pak to vždy výslovně a důrazně napíšeme.

Malé (ale důležité) detaily našich podprsenek XXL

Speciálně ženy s větší velikostí košíčků naleznou u Beate Uhse velký výběr dobře padnoucího spodního prádla. Ať již trendy podprsenky nebo jiné svůdné prádlo, nabízíme vždy široký sortiment a výběr z mnoha různých stylů. Můžete být ctitelkou klasiky i nejnovějších trendů, online si u Beate Uhse vyberete vždy. Při výběru složení naší nabídky dbáme na pár malých, ale důležitých detailů:
LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row3

1. Dodatečné posílení košíčků

Naše modely podprsenek XXL mají ještě více zesílené košíčky. Pro tuto podporu jsou využívány různé pásky, které jsou umístěné pod spodním lemem košíčků, a i když poskytují výrazně silnější stabilitu, jsou zcela neviditelné. A abychom kategorii větších velikostí ještě více zkvalitnili, velmi také dbáme na výběr těch nejlepších materiálů.
LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row4

2. Širší ramínka

Všechny podprsenky z kategorie větších velikostí jsou vybaveny o něco širšími ramínky. Díky tomu je majitelce těchto modelů poskytnut mnohem vyšší komfort nošení. Ale i přes tuto drobnou úpravu stále mimořádně dbáme na to, aby byla zachována elegance a smyslnost modelů.
LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row5

3. Vyšší kvalita

Kvalitní materiály pro spodní prádlo ve větších velikostech lépe vypadají a déle vydrží. Ale kromě těchto vlastností mají ještě jednu, nezanedbatelnou: právě díky kvalitě, která se na první pohled projevuje pevnějším a hustěji tkaným materiálem, poskytnou tyto modely své nositelce lepší podporu a stabilitu. Proto jsou nejen podprsenky, ale i kalhotky a další prádlo ve velikostech XXL u Beate Uhse vyrobeny z mimořádně pevných a kvalitních materiálů při současném zachování smyslných detailů a rafinovaných střihů.
LP_Welke Grote maten BH past bij mij_Row6

4. Košíčky, které optimálně padnou

Právě u větších velikostí prsou je velmi důležité, aby košíček perfektně seděl a nebyl těsný ani volný. Vaše poprsí by se nemělo v košíčkách pohupovat bez opory a nemělo by v nich být ani natěsnané. Právě pro větší poprsí jsou určeny o něco vyšší košíčky, ve kterých se budete nejen skvěle cítit, ale ve kterých budou Vaše ňadra také nádherně vypadat. Při správně volbě podprsenky bude Váš bohatý dekolt skutečně dech beroucí.

Která podprsenka XXL bude ta Vaše?

Chcete se cítit pohodlně, ale přesto sexy? Pak jste u nás správně. Abyste si vybrala skutečně skvěle padnoucí model podprsenky, dbejte prosím na následující údaje:
  • Tvar Vašich prsou

  • Velikost Vašeho košíčku

  • Váš obvod pod prsy

Tvar Vašich prsou

Pro zjištění tvaru Vašich prsou navštivte prosím stránku „Jaká podprsenka mi padne“, kde naleznete zajímavé návody, tipy a triky.Tady najdete také přehled základních tvarů ženských ňader a pomůcky pro stanovení a zařazení svého poprsí.
Jaká podprsenka mi padne

Velikost košíčků a obvod pod prsy

Pro zjištění správné velikosti košíčků a obvodu pod prsy navštivte prosím stránku „Stanovení velikosti podprsenky“ Zde naleznete tipy a triky, jak změřit a stanovit správné hodnoty a údaje.
Stanovení velikosti podprsenky

Zakoupení podprsenky XXL

Chcete si v klidu a pohodlí domova nakoupit krásné, vzrušující a svůdné spodní prádlo ve větších velikostech? Pak neváhejte a navštivte online obchod Beate Uhse. Naleznete zde neuvěřitelně široký sortiment a bohatou nabídku stylového spodního prádla ve všech velikostech. Naše podprsenky XXL poskytnou Vašemu poprsí dokonalou oporu a krásné kalhotky pak zkompletují dokonalou soupravu.
Zde naleznete naši nabídku spodního prádla ve větších velikostech