LP_Welke soort BH_Row1

Jaká podprsenka mi bude slušet


Jste jablko, hruška, mandarinka nebo spíš meloun? Takovou otázku jste si určitě ještě nikdy nepoložila, ale přesto je velmi důležitá. Jedná se zde totiž o tvar Vašich prsou. Máte kulatá a plná ňadra nebo spíše do tvaru písmene A, jsou velká nebo malá? Tvar a velikost Vašeho poprsí jsou pro volbu správné podprsenky zcela zásadní. Abyste našla tu správnou, která Vám perfektně sedne a tím nejlepším způsobem zvýrazní Vaše vnady, je třeba přesně vědět, jaký jste typ. Takže prosím dávejte dobrý pozor.

typ podprsenky

JAKÉ TVARY POPRSÍ ZNÁME?


Ženská prsa mohou mít různé tvary. Rozeznáváme především čtyři druhy, které nazýváme podle ovoce. Jsou Vaše ňadra plná, kulatá a pevná? Pak jste typ JABLKO. Není pokožka Vašeho poprsí již tak pevná jako dříve? Pak jste typ HRUŠKA. Vejde se Vaše ňadro do dlaně? Pak jste typ MANDARINKA. Máte velké a těžké poprsí? Pak jste typ MELOUN

KLIKNĚTE NA TVAR SVÉHO POPRSÍ

JABLKO | HRUŠKA | MANDARINKA | MELOUN

MÁTE POPRSÍ VE TVARU JABLEK?


Ňadra ve tvaru jablek jsou velmi krásná, kulatá a pevná. Objem je rovnoměrně rozložen, bradavky jsou přesně uprostřed a mají pravidelný tvar. Pro poprsí ve tvaru jablek existují malé i větší košíčky. S tímto tvarem poprsí můžete nosit všechny druhy podprsenek. Nepotřebujete žádnou speciální podporu a objem máte rovnoměrně rozložený. Jednoduše řečeno, tvar jablko je pro výběr podprsenky ten nejsnadnější a můžete si dovolit prakticky všechny modely.

JVAŠE PERFEKTNÍ PODPRSENKA: BALCONETTE

KOMPLETNÍ NABÍDKA PODPRSENEK BALCONETTE >


DALŠÍ VHODNÉ DRUHY PODPRSENEK PRO TVAR JABLKO:


S Vaším tvarem poprsí máte štěstí, hodí se pro Vás všechny druhy podprsenek. Podpora Vašich prsou není nutná, ale pokud byste chtěla, můžete si pomoci k většímu objemu modelem push-up. Pokud budete potřebovat podprsenku do večerních šatů s větším výstřihem, zvolte model balconette. Ale skvěle Vám padnou i samolepicí podprsenky, modely bez ramínek či v zavinovacím vzhledu

MÁTE POPRSÍ VE TVARU MANDARINEK?


Poprsí ve tvaru mandarinek je malé, ale jeho výhodou je, že je velmi roztomilé. Aby však bylo působivé i pod přiléhavým oblečením, je třeba mu dodat objem a tvar. Perfektní pro Vás budou modely podprsenek push-up. Tyto podprsenky jsou k dispozici v mnoha velikostech, tvarech a barvách.

VAŠE PERFEKTNÍ PODPRSENKA: PUSH-UP

KOMPLETNÍ NABÍDKA PODPRSENEK PUSH-UP >


DALŠÍ VHODNÉ PODPRSENKY PRO TVAR MANDARINKA:


Když chcete, aby Vaše poprsí působilo plným a větším dojmem, zvolte vždy model podprsenky push-up. Některé modely dokáží zvětšit poprsí ve tvaru mandarinek až o dvě velikosti! Pokud netoužíte po ohromujícím objemu, pak můžete volit i klasické tvarované podprsenky nebo svůdné modely v zavinovacím vzhledu.

MÁTE POPRSÍ VE TVARU MELOUNŮ?


Tato ňadra jsou velká, kulatá a těžká, proto potřebují větší velikost košíčků. Bradavky jsou umístěné uprostřed a i ty bývají velké a kulaté. Takto velké poprsí bývá často v těhotenství. Pokud jste majitelkou ňader ve tvaru melounů, pak potřebujete skutečně dobrou oporu. Podprsenka pro Vás musí mít opravdu velký tvarovaný košíček a také komfortní široká ramínka.

VAŠE PERFEKTNÍ PODPRSENKA: PODPRSENKA XL

KOMPLETNÍ NABÍDKA PODPRSENEK XL >


DALŠÍ VHODNÉ PODPRSENKY PRO TVAR MELOUN:


Při melounovitém tvaru poprsí musíte volit ty modely podprsenek, které mají mimořádné vlastnosti. Vaše ňadra zvýrazní a poskytnou jim dokonalou podporu. Máte výhodu, že svůj dekolt vyplníte skutečně svými prsy a nemusíte si pomáhat žádnými polštářky a vycpávkami. V modelu pro větší poprsí budete nejen skvěle vypadat, ale budete se tak i cítit.


Najděte svou perfektní podprsenku