Tento web používá  cookies Přijmout
LP_Bye Bra_Row1

Bye Bra - samolepicí podprsenka pro přirozeně krásné poprsí


Podprsenka bez ramínek nemusí být bezpodmínečně vyrobena jen z textilního materiálu. Vyzkoušet můžete i samolepicí varianty jako například nový model Bye Bra. Jednoduše a rychle nalepíte a výsledek bude fantastický. Všechny informace o této podprsence naleznete zde.


Bye bra

Proč Bye Bra?

Bye Bra je perfektním řešením pro modely, pod něž se nedá vzít podprsenka. Například pod nádherné a svůdné šaty bez ramínek, ve kterých chcete zazářit na příští párty. Nebo pod elegantní overal s volnými zády, top se šíjovým ramínkem nebo minišaty se špagetovými ramínky. Pod všechny tyto sexy modely se Vám bude nalepovací podprsenka By Bra perfektně hodit a Vy v nich budete zcela dokonalá!

LP_Bye Bra_Row2

Bye Bra nebo podprsenka?


Bye Bra je samolepicí podprsenka bez ramínek, která dodá Vašemu poprsí velmi přirozený a krásný vzhled s dokonalým efektem push-up. Bye Bra pozvedne Vaše ňadra bez toho, aby omezila svobodu a volnost Vašeho pohybu. Stačí jen správně umístit lepicí plochu na své poprsí. Podprsenka Bye Bra sestává ze dvou lepicích ploch, které nejsou navzájem spojené, jako mnoho podobných silikonových podprsenek. Model Bye Bra je vyroben z materiálu 3M, který byl vyvinut v USA pro medicínské účely. Tento materiál je hypoalergenní, zcela bezpečný a příjemný k pokožce.

LP_Bye Bra_Row3

Mimo tyto kategorie existuje také princip one-size. Pokud máte například velikost košíčků B, bude Vám sedět model Bye Bra A-C. Nemějte žádné obavy, velikosti skutečně padnou perfektně, i když se rozměr na první pohled může zdát široký. Nálepka je velmi tenká a zvedne Vaše poprsí až o několik centimetrů. Prostor si určíte Vy sama. Mimořádně zajímavá může Bye Bra také být, pokud máte ňadra v rozdílné velikosti či tvaru. Díky její variabilitě si snadno upravíte každé ňadro zvlášť a zkorigujete, co je třeba.

LP_Bye Bra_Row4

Chráněné bradavky

Ve standardní verzi podprsenky Bye Bra jsou bradavky chráněny silikonem nebo hedvábím. Tak zajistíte jejich kvalitní ochranu i v mrazivém počasí a zároveň se nebudete muset obávat, že budou viditelné přes oblečení.


Výhody

Podprsenka Bye Bra je skvělým řešením pod volnější oblečení, šaty a večerní modely se šíjovými ramínky, volnými zády a také pod veškeré oblečení bez ramínek. A ještě jedna vychytávka: svou podprsenku Bye Bra můžete nosit také pod plavky. Je totiž absolutně voděodolná. Samolepicí podprsenka stabilizuje Vaše poprsí bez toho, abyste se cítila nepohodlně a nepříjemně a navíc získáte skvělý přirozený tvar. Uvidíte, že během pár minut zcela zapomenete, že tuto podprsenku máte. Budete se cítit velmi volně a svobodně, jako byste ani žádnou podprsenku neměla.

Jak to funguje?

Krok za krokem

Než si nalepíte podprsenku Bye Bra, doporučujeme Vám důkladně odmastit celé poprsí a pečlivě jej zbavit všech krému a různých dalších pečujících přípravků. Mohlo by se stát, že krémy a mléka způsobí ve spojení s potem horší přilnavost samolepicí fólie.


Náš tip Jste připravena?
Nenechávejte si podprsenku Bye Bra nalepenou více než 12 hodin. .... Odstraňte fólii na spodní straně nálepky a opatrně nalepte na spodní část Vašich prsou.

Krok za krokem

Pro lepší představu si prohlédněte náš obrazový návod níže.


LP_Bye Bra_Row7

KROK 1
odstranění fólie


Odstraňte nejprve fólii na spodní části. K tomu budete potřebovat jemnější práci konečky prstů. Dbejte prosím na to, abyste se nedotýkala lepicí plochy (snížila byste její přilnavost) a také aby se lepicí plochy neslepily navzájem.

LP_Bye Bra_Row8

KROK 2
nalepení podprsenky


Nalepte podprsenku na horní část Vašich prsou (přes bradavky). Bílý díl ochranné fólie nyní leží také na horní části.

LP_Bye Bra_Row9

KROK 3
odstranění fólie


Nyní opatrně odlepte i bílou ochrannou fólii z horní části. Dejte přitom také pozor, abyste se nedotkla lepicí plochy stejně jako v prvním kroku.

LP_Bye Bra_Row10

KROK 4
zvednutí prsu


Když jste odlepila bílou ochrannou fólii z horní části prsu, můžete snadno celý prs přizvednout a propůjčit mu tak dokonalý liftingový efekt. Vytáhněte jej do požadované polohy a zafixujte pomocí nálepky. Dbejte na to, abyste vytvořila přirozený vzhled poprsí.

LP_Bye Bra_Row11

KROK 5
druhý prs


U druhého prsu postupujte stejně jako u prvního a navíc si dejte pozor, aby oba prsy byly ve stejné výši a abyste dosáhla stejného tvaru a efektu.

LP_Bye Bra_Row12

KROK 6
skrytí bradavek


Podprsenku Bye Bra můžete nosit i bez ochranných nálepek na bradavky. Pokud se rozhodnete pro nošení těchto nalepovacích krytů, pak postupujte při jejich přilepení stejně jako u podprsenky. Tedy důkladně odmastěte bradavky, než nálepku umístíte. Jen tak bude dobře držet a plnit svou funkci.


Bye Bra >

Zvažte používání pokud:

  • máte velmi citlivou pokožku
  • máte zjizvenou pokožku (nikdy nenalepujte přímo na jizvy)


BYE BRAS >