LP_Besired Black label_row2

Kolekce prádla Blacklabel od značky Besired

Je jedno, zda nosíte krásné prádlo kvůli své lásce nebo kvůli sobě. Tato kolekce Vás okamžitě okouzlí svou rafinovaností a svůdností. Návrháři značky Besired vytvořili kolekci Blacklabel s důrazem na potěchu oka, styl a detail. Naprosto okouzlující a mimořádně kvalitní prádlo, které v této kolekci naleznete, je rozděleno do čtyř trendy řad: Vanity, Delana, Avaritia a Desiris. A Vy můžete už jenom žasnout!
LP_Besired Black label_row3

Avaritia

Elegantní a náročná. Právě taková je žena, pro niž byla navržena řada Avaritia v kolekci Blacklabel značky Besired. Mix materiálů jako je na omak jedinečná prolamovaná umělá kůže a nádherná krajka s prvky materiálu wetlook dělají z této řady absolutní hit nadcházející sezóny. Třpytivé ozdobné kamínky dodávají tomuto mixu ještě větší výjimečnost a jedinečnost.
LP_Besired Black label_row4

Vanity

Řada Vanity z kolekce Blacklabel značky Besired vyniká elegancí a kvalitou. Něžná krajka v kombinaci s jemným saténem pohladí Vaše křivky a jemně obemkne Vaše tělo jako druhá kůže. Propracované detaily v klasických bronzových tónech propůjčují této řadě prádla decentní retro půvab. Zdobení třpytivými kamínky je pak tou nejkrásnější tečkou.
LP_Besired Black label_row5

Delana

Stylová, sexy a šik – taková je řada Delana kolekce Blacklabel značky Besired. Měkké mikrovlákno s prvky materiálu wetlook vytváří vzrušující kontrast s hravými výšivkami. Třpytivé lurexové vlákno kouzelně harmonuje se šedými ozdobnými kamínky a roztomilé saténové mašličky završují překvapivě moderní vzhled této řady.
LP_Besired Black label_row7

Více o značce Besired

Besired je exkluzivní značka spodního prádla. Z její dílny vycházejí mimořádně stylové, romantické a hravé modely. Kolekce Besired vždy sestávají z pěti až deseti trendy kousků, které se dají navzájem perfektně kombinovat. Tuto luxusní značku poznáte také podle extra sexy prvků a velmi kvalitních materiálů. V mnoha kolekcích nabízí Besired obrovský sortiment spodního prádla. Korzety, kalhotky slip a string, bokové kalhotky, šortky, podprsenky, body, punčochy a košilky. Všechny kolekce této značky naleznete nyní online.