LP_5 Bhs die je moet hebben_Row1

5 podprsenek, které musíte bezpodmínečně mít

Je to každý den stejné: jakou podprsenku si mám dnes vzít? Souhlasíme, že to je důležitá volba. A proč na podprsence tolik záleží? Protože určuje, jak se budete celý den cítit. Je velmi důležitá i pro to, aby Vám zvolené oblečení dobře padlo a skvěle vypadalo.

LP_5 Bhs die je moet hebben_Row2

Podprsenka basic

Základní model podprsenky je velmi komfortní, příjemný a pohodlný na nošení. Stane se nejoblíbenější součástí Vašeho prádelníku. Je to model na každý den, perfektně padne a hodí se téměř pod jakékoli oblečení. Je jedno, zda zvolíte bezešvou pod tričko, jemnou s kosticemi nebo promyšlený model push-up, který Vám dodá o něco více na objemu. Důležité je, abyste se vždy cítila naprosto uvolněná a v pohodě.

Podprsenky basic
LP_5 Bhs die je moet hebben_Row3

Krajková podprsenka

Je tak krásná a tak ženská! Krajka je asi ten nejkrásnější materiál pro dámské prádlo. Je nejsvůdnější, nejpoužívanější a její vlákna mohou být až filigránsky jemná. Dodá každé podprsence nádherný vzhled a styl a kromě toho je také velmi příjemná na nošení, komfortní, prodyšná a pohodlná. U krajky si často automaticky vybavíme nejlepší francouzské a italské módní domy. Ale z tohoto materiálu nevyrábějí jen známí a zavedení výrobci, ale také mladé, odvážné značky, určené pro nonkonformní rebelky a módní průkopnice.

Krajková podprsenky
LP_5 Bhs die je moet hebben_Row4

Podprsenka balconette

Balkonové podprsenky tzv. balconette mají košíčky ve tvaru polovičních misek. Podepírají Vaše ňadra především po stranách a propůjčí Vám neuvěřitelně svůdný dekolt. Můžete je mít s vypodložením nebo i bez něj a Vaše vnady v nich budou vypadat vždy nádherně plná a přirozená. Ramínka těchto modelů bývají umístěná více na ramena, proto je můžete nosit k šatům nebo topům s velmi výrazný, hlubokým i širokým výstřihem.

Podprsenky balconette
LP_5 Bhs die je moet hebben_Row5

Podprsenka statement

Je příliš stylová, abyste ji přehlédla! Tyto podprsenky mají originální aplikace, nádherné ozdobné prvky vpředu i vzadu a také filigránsky jemné detaily mezi košíčky nebo na ramínkách. Tyto okouzlující modely je nejvhodnější nosit pod částečně průhledné horní díly, abyste jejich krásu co nejlépe využily. V tomto prádle se Vám vždy dostane zasloužené pozornosti.

Podprsenky
LP_5 Bhs die je moet hebben_Row6

Podprsenka bralette

Modely bralette se v naprosté většině vyrábějí bez kostic. Jemné a komfortní v příjemném klasickém vzhledu. Můžete je nosit v těch případech, kdy nepotřebujete extra oporu. Jsou to vlastně takové pohodlné miniživůtky a můžete je tedy často nosit i jako samostatné horní díly. Například při sportu a velmi horkých dnech.

Podprsenky bralette