Zpět na předchozí stránku
Hot Španělské mušky "Spanish Fly Gold"*

199 Kč

Skladem
Španělské mušky od značky HOT "Spanish Fly Gold" jsou skvělým stimulantem pocházejícím z jihu Evropy a známým již mnoho staletí. Hlavní účinnou látkou je zde cantharidin. Tato látka zlepšuje prokrvení penisu a tím vylepšuje a prodlužuje erekci. Sex je potom lepší a delší. Tento přípravek byl ještě vylepšen a jeho používání je zcela bezpečné. Španělské mušky "Spanish Fly Gold" pro Váš naprosto fantasticky vášnivý sex!
Kromě jiných výtažků obsahuje také anděliku čínskou a L-Arginin
Tzv. španělské mušky jsou brouci, kteří žijí v jižní Evropě a obsahují účinnou látku Cantharidin. Tato látka podporuje prokrvení penisu, čímž se zkvalitňuje jeho erekce.
*Tento produkt byl vyvinut a vyroben v souladu s evropskými směrnicemi, normami a národními zákony. Jeho účinek se může individuálně lišit. Tento produkt není lékem ani lékařským přípravkem a není určen k předcházení, zamezení nebo léčbě jakékoli nemoci ani k obnovení fyziologických funkcí prostřednictvím farmakologického, imunologického nebo metabolického účinku. Neslouží také žádným způsobem ke stanovení lékařské diagnózy.
Číslo produktu: 278070000
EAN: 4042342002249
Obsah: 30 mililitr