LP_ Hoe werkt een penisvergroter_Row1

Zvětšit nebo prodloužit penis?

Je to téma, které hýbe světem – záleží na velikosti penisu nebo ne? V neposlední řadě je to i estetická otázka. Mnoho mužů rádo cítí obdiv, když se svléknou. Jak to tedy ve skutečnosti je s prodloužením nebo zvětšením penisu? Lze vůbec penis opravdu nějak zvětšit či prodloužit a jak k tomu může být nápomocná pumpa? A pro jakou pumpu se v tom případě rozhodnout? Jsou ještě nějaké další produkty, které ke zvětšení mohou napomoci? Doufáme, že Vám na tyto dotazy v následujících řádcích poskytneme dostačující odpovědi.


Penis a jeho průměrná velikost

Příliš malý? Příliš velký? Jak to vlastně je? Průměrná délka penisu se v různých částech světa liší. Nejmenší penisy mají muži v Asiati a Indové. Dle výzkumů se průměrná délka jejich penisu pohybuje kolem 10 cm. Naopak největší penisy mají afričtí muži, jejich průměrná délka je 17 cm. A muži v Evropě? Ti disponují velmi slušnou průměrnou velikostí 15 cm.


Znejistění

Vnímání velikosti vlastního penisu je velmi subjektivní a intimní záležitostí. Nicméně vzhledem k výše uvedeným údajům si můžete snadno zjistit, v jaké průměrné velikosti Váš penis je. Pokud se jeho délka nachází mezi 10 a 15 cm, můžete být zcela spokojeni. Nicméně každý muž hodnotí velikost svého penisu jinak a také zde záleží na poměru k tělu. Pokud s velikostí svého penisu nejste zcela spokojeni, mohou Vám produkty, které slouží ke zvětšení či prodloužení penisu, pomoci zvýšit sebevědomí. Samozřejmě můžete během sexu také nosit různé návleky či duté strap-ony. Ty Vám propůjčí několik centimetrů navíc, aniž by Váš penis přímo prodlužovaly či zvětšovaly.


Jaký je rozdíl mezi prodloužením a zvětšením penisu?

V zásadě jde o dva různé pojmy. Pokud chcete mít penis o několik centimetrů větší do délky, jde samozřejmě o prodloužení. Pokud Vám jde o objem, jedná se o zvětšení. Nicméně tato varianta není příliš častá a bez lékařského zásahu to jde jen velmi těžko. Ovšem prodloužení penisu pomocí prodlužovače či pumpy na penis, je možné celkem snadno a bez operace. Jak to je možné, se dozvíte v následujících řádcích.


4 možnosti pro prodloužení penisu

Pumpa na penis.
Prodlužovač penisu.
Trénink.
Operace.

My se zde budeme věnovat pumpám na penis a prodlužovačům penisu. Existují také cílené cviky na prodloužení penisu. Ovšem výsledky nejsou tak efektivní a nebyly nikdy spolehlivě prokázány. Operace může vést k dobrému výsledku, nicméně jsou zde poměrně vysoká rizika. Před takovým zákrokem byste se měli co nejlépe o všem informovat. Naproti tomu pumpa na penis či prodlužovač penisu nemají téměř žádná rizika a může je mít doma každý a používat je jednoduše sám.

LP_ Hoe werkt een penisvergroter_Row2

1. Co je prodlužovač penisu?


Prodlužovač penisu je manžeta, do které svůj penis jednoduše vložíte a postupně natahujete. Ve srovnání s chirurgickým zákrokem spadá tento způsob spíše do kategorie sexy hraček. Natahování penisu není vůbec bolestivé a funguje na principu stimulace tkáně, která podpoří dělení buněk. Tímto způsobem může dojít ke zvětšení penisu. Důležité zde je především neztratit trpělivost, neboť tato metoda nefunguje nijak zázračně rychle. Než uvidíte první výsledky, může to trvat týdny až měsíce.

Jak funguje prodlužovač penisu?
S tímto nástrojem můžete svůj penis jednoduše a efektivně prodloužit v klidu a pohodlí domova. Nejdůležitější je zde pravidelnost, ideální použití je zde ráno a večer. Pokud budete prodlužovač nosit pravidelně, již poměrně brzy uvidíte první výsledky. Dbejte prosím vždy na to, abyste postupovali přesně podle přiloženého návodu. Výrobce tohoto produktu, značka MaleEdge Vám navíc garantuje vrácení peněz, pokud nebudete s jeho výrobkem 100% spokojeni. Ve studii značky MaleEdge byly zjištěny působivé výsledky. U testovaných osob došlo k nárůstu délky penisu o 24 % a objemu o 19 %. Společnost MaleEdge je tak jasnou volbou pro muže, kteří chtějí efektivně a bezbolestně prodloužit a zvětšit svůj penis. Patentovaný koncept kombinuje precizní techniku s vědeckou teorií. Navíc se dá velmi snadno používat v domácím prostředí. Jednoduše penis napnete do manžety a lehce natáhnete. Tím se bude stimulovat tkáň a nárůst buněk a dojde ke zvětšení. A nemusíte se vůbec bát, tato metoda je zcela bezbolestná a naprosto bezpečná.


Co získáte s prodlužovačem penisu:

Skvělé výsledky.
Trvalé zvětšení.
Přirozené prodloužení.

K prodlužovačům penisu >
LP_ Hoe werkt een penisvergroter_Row3

2. Co je vlastně pumpa na penis?


Nejběžnějším způsobem zvětšení penisu je pumpa. Pumpa na penis patří, stejně jako výše uvedený prodlužovač penisu, do kategorie sexy hraček pro domácí použití. Tato erotická pomůcka sestává z vnějšího pláště, většinou plastového, do kterého vložíte svůj penis. Princip pumpy na penis je prodloužení penisu a zkvalitnění erekce. Avšak prodloužení penisu pomocí pumpy není tak efektivní jako pomocí prodlužovače, neboť tato sexy hračka je efektivnější ve zlepšení a prodloužení erekce.

Jak funguje pumpa na penis?
Je to vlastně zcela jednoduché. Umístěte svůj penis do plastového pláště a pomocí pumpy vytvořte vakuum. Díky vakuu se významně zvýší prokrvení Vašeho penisu a Vy tak získáte kvalitnější a delší erekci. Doporučujeme Vám použít lubrikační gel, díky čemuž bude použití pumpy ještě jednodušší.


Co získáte s pumpou na penis:

Skvělé výsledky.
Silnější erekci.
Přirozené prodloužení penisu.

K pumpám na penis >

Možná rizika pump na penis a prodlužovačů penisu

Využití pump na penis a prodlužovačů penisu sebou přece jen nese určitá rizika. Proto je důležité dodržovat jistá pravidla. Nikdy nepoužívejte pumpu na penis ani prodlužovač penisu déle než 20 (nanejvýše 30) minut. Pokud tuto dobu překročíte, může dojít k poškození pokožky či cév penisu. Vždy naslouchejte svému tělu. Jakmile ucítíte nějaké bolesti nebo nepříjemné pocity, ihned proceduru přerušte a přístroj sejměte. Pokud by bolest neustávala, nebo se Vám vytvořily modřiny, pak neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc.