LP_Tips anale sex_Row1

Tipy pro Váš první anální styk


Anální sex je žhavý a trendy! Bohužel se stále setkáváme s tím, že i v naší moderní společnosti je toto téma stále tabuizováno. A přitom k tomu není vůbec žádný důvod! Na základě četných dotazů našich zákazníků víme, že anální sex provozuje čím dál více lidí a nepovažují to rozhodně za něco, za co by se měli stydět. Přiznat tuto zálibu tak dnes pro mnoho lidí nepředstavuje žádný problém. Proto jsme se rozhodli otevřeně zodpovědět různé dotazy jako například: Co dělá anální sex tak příjemným? Jak se na něj co nejlépe připravit? Bolí to? Na co bychom si měli dát pozor? Které sexy hračky se pro anální sex hodí? Jaké hygienické produkty bychom měli používat? Pokud jste si i Vy položili někdy některou z těchto otázek, pak zde jistě naleznete odpovědi.

LP_Tips anale sex_Row2

1. Dejte si příjemnou uvolňující sprchu

Pečlivá hygiena je základním předpokladem příjemného anální sexu. Když se budete po sprchování cítit svěží a sexy, bude i Váš anální styk příjemný a uvolněný a Vy si jej více užijete.


2. Dopřejte si dostatek času

Anální sex by neměl být žádná rychlovka. A už vůbec ne, pokud je to poprvé. Udělejte si tedy dost času, uvolněte se a mluvte spolu o různých tématech. Při tomto druhu erotiky je vzájemný ohled velmi důležitý. A samozřejmě se to musí líbit oběma partnerům.


3. Poslouchejte své tělo

Váš anální otvor má dva svěrače, jeden vnitřní a jeden vnější. Vnější svěrač můžete kontrolovat, vnitřní nikoliv. Dopřejte si tedy trochu času, abyste se dokonale uvolnili a zabránili tak nepříjemným pocitům a eventuální bolesti. Může to skutečně nějakou chvíli trvat, než bude Vaše tělo připraveno na anální sex a Vy si jej začnete užívat.


4. Jemný začátek

Jste uvolnění? To je dobře. Hlavní je nic neuspěchat. Musí to jít velmi pomalu a jemně, zpočátku jde pouze o opatrné mazlení a hlazení. Pokud se cítíte dobře a líbí se Vám to, můžete zkusit opatrně zavést jeden prst. Použijte přitom dostatek lubrikantu, který Vám velmi pomůže a pronikání podstatně usnadní. Cítíte se stále dobře? Pak můžete přidat další prst. Dbejte stále na to, abyste měli příjemné pocity a absolutní důvěru ve svého partnera či partnerku. Pokud je Vám vše příjemné, můžete zkusit i nějaké anální sexy hračky. Vyzkoušejte například štíhlý vibrátor nebo tenčí dildo či malý anální kolík. Pakliže se Vám všechny tyto pomůcky zdají příjemné, můžete zkusit pojmout do svého análního otvoru penis.


5. Pozor! Nikdy nestřídejte anální a vaginální sex!

Po análním sexu by penis nikdy neměl přejít do vagíny. Mohlo by dojít k velmi nepříjemné infekci, takže na toto opravdu důsledně dbejte.


6. Kondom

A i když praktikujete čistě jen anální sex, může dojít k infekci nebo poranění. Proto Vám doporučujeme při tomto druhu sexu vždy používat kondom. Pokud si zvyknete na jeho nošení (a dnes jsou již kondomy skutečně mimořádně tenké, že je téměř necítíte), pak můžete jednoduše i střídat anální a vaginální sex. Stačí jen svléknout původní kondom a vzít si vždy nový.


7. Lubrikant

Pro anální sex platí: nikdy bez lubrikantu! Například vagína produkuje určité množství vlastního maziva, ale anální otvor nikoliv. Doporučujeme Vám lubrikant na vodní bázi, protože s ním budete moci bez problémů používat bezpečné a hygienické kondomy.

Jaké sexy hračky se hodí pro anální styk?

Na trhu je obrovský výběr sexy hraček pro anální sex a to jak pro ženy, tak pro muže. Připravili jsme pro Vás malý přehled těchto análních erotických pomůcek.


LP_Tips anale sex_Row3
LP_Tips anale sex_Row4

1. Anální vibrátor


Anální vibrátor je o něco štíhlejší než běžný model. Díky tomu se do úzkého anální otvoru lépe zavádí. Tyto modely mívají také různou strukturu, bývají například s výstupky nebo s rýhováním. Pokud s análním sexem začínáte, doporučujeme Vám zakoupit si nejprve hladký anální vibrátor a po nějaké době, až nasbíráte zkušenosti a budete vědět, co Vám vyhovuje, si můžete pořídit speciálnější modely.

Náš tip: Také u análních hraček platí, že je velmi důležitá příprava a uvolnění a v neposlední řadě také dostatek lubrikačního gelu.


Co získáte s análním vibrátorem:

Vnitřní stimulaci.
Vibrace v celém těle.
Anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

K análním vibrátorům >
LP_Tips anale sex_Row5

2. Anální řetízek


Anální řetízek nebo anální kuličky jsou pro začátečníky perfektní anální sexy hračkou. Řetízky mívají obvykle délku kolem 30 centimetrů a jsou osázené kuličkami, jejichž průměr postupně vzrůstá. Tak se můžete sami rozhodnout, která kulička je pro Vás hraniční. Začnete nejmenší a postupujte dále až tam, kam je Vám to ještě příjemné. .

JAnální řetízek je perfektní přípravou na anální styk. Tak můžete i skvěle trénovat postupně vzrůstající pružnost svého análního otvoru. Tato sexy hračka má ale i další funkci a tou je zvýšení intenzity análního orgasmu. Mnoho lidí si velmi užívá, když při análním orgasmu postupně kuličky jednu po druhé vytahují. Anální stimulace je mimořádně vzrušující i pro muže. Je při ní totiž stimulována i prostata, která se také nazývá mužský bod G.


Co získáte s análním řetízkem:

Intenzivní erotickou zkušenost.
EDalší stimulaci prostaty nebo klitorisu.
Anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

K análním řetízkům >
LP_Tips anale sex_Row6

3. Anální kolík


Anální kolík nebo anální dildo bývá nejčastěji štíhlý s tenčím koncem, který je určen k zavádění. Především pro muže jsou anální kolíky velmi vzrušující sexy hračkou, neboť díky nim dochází ke stimulaci prostaty. Ale i ženy anální kolíky milují a považují je za výbornou erotickou pomůcku.

Anální kolík připomíná vzhledově dildo, ale bývá kratší a silnější. Kromě toho má také jeden markantní detail – stoper, který slouží zároveň jako úchyt. Je to však důležitý bezpečnostní prvek, který zabraňuje vklouznutí kolíku do análního otvoru.


Co získáte s análním kolíkem:

Intenzivní erotickou zkušenost.
Další stimulaci prostaty nebo klitorisu.
Anální stimulaci.

K análním kolíkům >
LP_Tips anale sex_Row7

4. Anální sprcha


S anální sprchou můžete provádět skutečně efektivní hygienu. Navíc spojuje příjemné s užitečným, tedy zdravou čistotu a příjemné pocity při jejím dosahování. Postará se tak nejen o dokonale čistý anální otvor, ale také o velmi vzrušující mravenčení a stimulaci.


Co získáte s anální sprchou:

Důkladnou hygienu.
Intenzivní erotické zkušenosti.
Anální stimulaci.

K análním sprchám >
LP_Tips anale sex_Row8

5. Anální dildo


Anální dildo je ergonomicky tvarovaný anální kolík, který byl vytvořen především pro potřeby mužů. Dildo je vyrobeno tak, aby stimulovalo prostatu a aby bylo díky němu dosaženo mimořádně intenzivního mužského orgasmu. Proto také v poslední době sahá stále více mužů po těchto erotických pomůckách.


Co získáte s análním dildem:

Vnitřní stimulaci.
Hlubokou stimulaci.
Stimulaci prostaty.
Anální stimulaci.

K análním dildům >
LP_Tips anale sex_Row9

6. Stimulátor prostaty


Prostata bývá také označována mužským bodem G. Proto je také možné dosáhnout jejím drážděním mimořádně intenzivního mužského orgasmu. Mnoho mužů objevuje prostatu jako významnou erotogenní zónu. Stimulátor prostaty je tvarován tak, aby ji přesně zasáhl, a patří v sortimentu mužských sexy hraček na čelní místa prodejnosti stejně jako vibrátor mezi sexy hračkami pro ženy. Pokud se pro něj tedy rozhodnete, rádi bychom Vám doporučili zároveň si objednat lubrikační gel.


Co získáte se stimulátorem prostaty:

Vibrace po celé těle.
Stimulaci prostaty.
Anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

Ke stimulátorům prostaty >
LP_Tips anale sex_Row10

Různé produkty anální hygieny?


Existuje mnoho přípravků pro dokonalou anální hygienu. Můžete si je buď zakoupit v sexshopu nebo, pokud Vám to není příjemné osobně, si je můžete jednoduše objednat online. Zde vám přinášíme jejich malý přehled..


1. Anální sprcha


Anální sprcha je často považována za vzrušující sexy hračku, ale její hlavní smysl je v dokonalé anální hygieně. Použití této sprchy je velmi jednoduché: štíhlý nástavec zavedete do análního otvoru a pustíte vodu. Někdy má anální sprcha také malou ruční pumpu, která se může připojit na Vaši klasickou sprchu a díky níž si můžete dělat vzrušující anální výplachy i s větším množstvím vody.


K análním sprchám >
LP_Tips anale sex_Row11

2. Anální lubrikantl


Dobrý lubrikant je pro anální sex zcela nepostradatelný. Běžný lubrikant ztrácí poměrně rychle svou kluzkost a musí se dost často nanášet znovu. Proto doporučujeme použití speciálních análních lubrikantů, které zůstávají déle kluzké a vlhké. Nejlepší budou lubrikanty na vodní bázi, neboť právě ty se dají bez problémů kombinovat s kondomy a análními sexy hračkami.


K análním lubrikantům >


3. Produkty pro anální relaxaci


Produkty pro anální relaxaci byly vyrobeny pro uvolnění svalstva análního otvoru a zabránění eventuální bolesti při análním styku. Může to být lehce znecitlivující lubrikační gel nebo sprej, které pomohou udělat Váš anální sex ještě příjemnější a jednodušší. Také tyto přípravky bývají většinou vyrobeny na vodní bázi, aby se daly snadno kombinovat s kondomy a análními erotickými pomůckami.


K produktům pro anální relaxaci >

Doufáme, že jsme zodpověděli ty nejdůležitější dotazy a přejeme Vám spoustu radosti, zábavy a rozkoše při Vašem experimentování s análním sexem!