Tento web používá cookies
Teaser
LP_Type vibrator_Row1

Tolik možností...

Výběr vibrátorů je obrovský, takže je velmi těžké udělat si dokonalý přehled. Proto je třeba správně si stanovit kritéria výběru. Jaké přednosti by měl Váš vibrátor mít? Chcete jej používat při sexu s partnerem nebo pouze při vášnivých chvilkách o samotě? Nebo by snad měl sloužit při obou příležitostech? Chcete vibrátor k zavádění nebo jen stimulátor klitorisu? Máte chuť vyzkoušet dráždivý anální sex?

Vibratory
LP_Type vibrator_Row3

1. Stimulátor klitorisu


Pro všechny ženy, které si užívají především klitoridálně, je stimulátor klitorisu přesně tou pravou sexy hračkou. Většina takových stimulátorů může být současně zavedena i vaginálně a během toho dochází také k současně vnější stimulaci klitorisu.


Stimulátor klitorisu v několika bodech:

Cílená stimulace klitorisu.
Multifunkční.
Intenzivní klitoridální orgasmy.
Vaginální stimulace.
Klitoridální stimulace.

> Stimulátory klitorisu
LP_Type vibrator_Row4

2. Tyčový vibrátor


Nadčasová klasika. Jeho jednoduchý design možná není na první pohled příliš vzrušující, ale jeho vlastnosti jsou okouzlující. Není ani příliš silný, ani příliš štíhlý a často je vybaven skvělými funkcemi. I když je velmi všestranný, nejčastěji se používá k vaginální stimulaci. Pokud si chcete vybrat model, který Vám skutečně padne, zvažte především jeho tvar, velikost (silný, tenčí, dlouhý, krátký), materiál (kov, guma nebo plast) a druh pohonu (bateriový nebo nabíjecí). Výběr je tady skutečně obrovský!


Tyčový vibrátor v několika bodech:

Jednoduchý design.
Elegantní tvar.
Vaginální stimulace.

> Tyčové vibrátory
LP_Type vibrator_Row5

3. Anální vibrátor


nální styk již delší dobu velkým trendem. To ukazuje i velký výběr análních sexy hraček. Anální stimulátory jsou o něco štíhlejší než běžné vaginální a mají malé úchyty na spodní straně. Doporučujeme Vám při použití těchto sexy hraček vždy použít vhodný lubrikant.


Anální vibrátor v několika bodech:

Úzká špička pro snadné zavádění.
Vibrace v celém těle.
Intenzivní orgasmy.
Anální stimulace.

> Anální vibrátory
LP_Type vibrator_Row6

4. Designový vibrátor


Tato kategorie zahrnuje všechny typy vibrátorů. Ať již vaginální, anální nebo na bod G, tady to není o funkčnosti, ale o vzhledu. Jedinečný styl a úroveň – tady jde především o originalitu a umělecký dojem. Designové vibrátory vnesou do Vaší ložnice luxus a eleganci.


Designový vibrátor v několika bodech:

Kombinace vzhledu a funkce.
Moderní design..
Všechny druhy stimulace.

> Designové vibrátory
LP_Type vibrator_Row7

5. Přirozený vibrátor


Sex je z velké části v hlavě. A to platí především pro autoerotiku. Při hrátkách o samotě a sama se sebou si určitě za zavřenýma očima představujete různé věci. Osoby, situace apod. Cítíte a vnímáte své tělo a svou smyslnost. Pokud máte ráda velmi realistické prožitky, pak je pro Vás vhodný vibrátor, který se co nejvíce podobá mužskému penisu. Přirozené vibrátory jsou opravdu mimořádně realistické. Většinou mají tělovou barvu, dokonale žilnatý povrch a perfektní žalud, často i se shrnovací předkožkou. Stejně jako v reálném životě jsou tyto vibrátory v různých velikostech, tvarech a barvách. A to nejlepší je, že tito milenci Vám nikdy nepřepnou Váš oblíbený seriál na fotbal!


Přirozený vibrátor v několika bodech:

Realistická kopie penisu.
Různé rychlosti.
Povzbuzují fantazii.
aginální stimulace.

> Realistické vibrátory
LP_Type vibrator_Row8

6. Tarzan vibrátor (rabbit)


Tento druh vibrátoru patří k nejoblíbenějším modelům. Stimuluje jak vnitřek vagíny, tak klitoris. Existují dokonce rabbit vibrátory nejen s jedním, ale i se dvěma dalšími stimulátory, z nichž druhý je určen pro anální stimulaci. Dále jsou rabbit vibrátory se zahnutou špičkou, které stimulují bod G. Většina těchto malých přídavných stimulátorů je na hlavní jednotce nezávislá a dá se nastavit individuálně.


Věděla jste, že...
Vibrátor tarzan - králíček je známý také díky televiznímu seriálu Sex ve městě? Od té doby, co byl v tomto seriálu zpopularizován, se jeho prodeje velmi výrazně zvýšily.


Tarzan vibrátor v několika bodech:

Rotující špička.
Vibrující korálkové dráhy.
Vibrující stimulátor klitorisu.
Různé vibrační režimy.
Vaginální stimulace.
Klitoridální stimulace.

> Tarzan vibrátory
LP_Type vibrator_Row9

7. Vibrátor na dálkové ovládání


Vzdejte se jednoduše kontroly nad svým orgasmem a přenechejte ji zcela v rukách svého partnera. Se sexy hračkami na dálkové ovládání to je možné! Ať už jde o klasické dálkové ovládání s kabelem nebo bez či technicky vyspělé ovládání prostřednictvím smartphonu, je vždy vzrušující přenechat kontrolu někomu jinému. A je zcela jedno, zda Váš partner stojí vedle Vás nebo je na druhém konci světa. Některé aplikace umožňují vytvářet a ukládat si vlastní režimy vibrací.


Vibrátor na dálkové ovládání v několika bodech:

Stimulace s dálkovým řízením.
Dokonalá sexy hračka pro páry.
Hodí se na všechny erotogenní zóny.
Možnost ovládání přes mobilní aplikace.

> Vibrátory na dálkové ovládání
LP_Type vibrator_Row10

8. Stimulátory


Stimulátory jsou obvykle používány zvnějšku. Existuje mnoho různých druhů, které se liší jak tvarem, tak vibracemi. Malé minivibrátory jsou například vhodnější pro klitoridální než pro vaginální stimulaci. Speciálně ergonomicky tvarované stimulátory mohou být položeny na klitoris a perfektně kopírují jeho tvar. Další zase mohou dokonale zmizet v kalhotkách a nikdo o nich nebude vědět ani, když je budete nosit ven. Masážní modely lze zase skvěle aplikovat na celé tělo. Jejich intenzivní vibrace pomohou například uvolnit napjaté svaly mezi lopatkami.


Stimulátor v několika bodech:

Zakulacená špička.
Stupňovitě nastavitelné vibrace.
Flexibilní hlava.
Klitoridální stimulace.

> Stimulátory
LP_Type vibrator_Row11

9. Vibrátor na bod G


Bod G je údajně nejcitlivějším místem na ženském těle. Stimulace tohoto bodu prý vede k nejintenzivnějším orgasmům. Vzhledem k individuálnosti erotických prožitků a letitých zkušeností se mnoho odborníků přiklání k tomu, že bod G je zbytečně mytizován a že každá žena je zcela jedinečná a je jen na ní, jak zná své tělo a co ji nejvíce potěší. Nicméně vibrátory určené na bod G jsou skutečně navrženy tak anatomicky přesně, aby tento bájný bod nalezly co nejdříve. Za zkoušku jistě nic nedáte!


Vibrátor na bod G:

Speciálně zahnutá špička.
Cílená stimulace bodu G.
Přesné vibrace.
Vaginální stimulace.

> Vibrátory na bod G