Tento web používá cookies
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row1

Jaké párové hračky existují a jaké si pořídit?


Sexy hračky pro páry, někdy nazývané také párové, se těší stále větší oblibě. S jejich stoupající popularitou se zvyšuje i rozsah nabídky, která se tak ale zároveň stává i trochu neprůhlednou. Abyste se v tomto obrovském sortimentu lépe zorientovali, připravili jsme pro Vás přehled odpovědí na nejčastěji kladené otázky jako například: Jaká párová sexy hračka je nejlepší? Jaká tato erotická pomůcka bude nejlepší pro nás? Podle čeho vybírat? Jak používat sexy hračky pro páry, když jsou často neobvyklých tvarů a funkcí? Jak říci svému protějšku, že chci zkusit párové sexy hračky? Pokusíme se vnést do této problematiky trochu světla.

LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row2

Než Vám představíme jednotlivé typy párových sexy hraček, dovolte nám nejprve vysvětlit pojem sexy hračka pro páry, její využití a výhody.


Co přesně znamená výraz párová sexy hračka?

Tuto otázku zodpovíme rychle a jednoduše: párová sexy hračka je ta, která přináší vzrušení a rozkoš oběma partnerům. Může to být dvojité dildo, ale také duální vibrátor nebo erotická pomůcka s dálkovým ovládáním, jednoduše vše, co přináší zábavu, radost a smyslnost do párového sexuálního života.

Po vydání knihy Fifty Shades of Grey (Padesát odstínů šedé) stoupla výrazně poptávka po sexy hračkách. Mnoho párů si uvědomilo, že erotické pomůcky jsou naprosto běžnou součástí sexuálního života a že není třeba je schovávat v nočním stolku a užívat si je pouze o samotě. Mnoho párů také zjistilo, že užívat si společně je často i lepší.


Mám chuť na sexy hračku, co tomu ale řekne můj partner/ka?

I když je Váš vztah otevřený a upřímný, je nutné, než přinesete do postele sexy hračku, probrat to se svým protějškem. Není vyloučeno, že by se to mohlo Vašeho partnera/partnerky dotknout. Mluvte o svých přáních, fantaziích a představách a dejte své lásce prostor, aby si na ně zvykl/a. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi intimní a choulostivé téma, není to jistě jednoduché. Proto Vám nyní dáme několik tipů:

1. Vzbuďte zvědavost
Chcete vyzkoušet párovou sexy hračku? Pak řekněte svému partnerovi/partnerce, jakou přesně chcete zkusit a proč. Vyprávějte mu/jí, jak rádi byste to vyzkoušeli právě s ním/ní. Určitě ho/jí to bude velmi zajímat a jeho/její zvědavost bude velká.

2. Jděte společně nakupovat
Pokud se tedy dohodnete, že chcete sexy hračku pro páry, nic Vám nebrání vydat se na nákup. My Vám doporučujeme online nákupy, které jsou velmi příjemné a mohou se provádět v pohodlí domova. Přečtěte si ale předtím naše rady a informace o výhodách i nevýhodách různých typů.

3. Udělejte si čas
Pokud již držíte svou vysněnou párovou hračku v ruce, určitě se nemůžete dočkat, až ji vyzkoušíte. My Vám ale radíme, abyste postupovali co nejpomaleji. Nejprve si pozorně přečtěte návod k použití, pak mluvte se svým partnerem/partnerkou a v každém případě začněte obvyklou něžnou předehrou. Jen tak si párovou sexy hračku co nejlépe užijete.


Jak správně používat párové sexy hračky?

Na tuto otázku asi neexistuje žádná jasná odpověď. Párové sexy hračky jsou tak rozdílné a je jich takové množství, že zde nejde použít žádné zevšeobecnění. Například duální vibrátor se používá zcela jinak než oboustranné dildo nebo vibrátor s dálkovým ovládáním. Jedno však platí u všech párových sexy hraček – uvolněte se, berte to s nadhledem a usmívejte se. Pokud použijete dostatek lubrikačního gelu, pak už Vašemu krásnému a vzrušujícími večeru nestojí nic v cestě.

LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row3

Různé párové sexy hračky:


1. Duo vibrátor, párový vibrátor nebo párová sexy hračka


Duo vibrátory někdy také zvané duální a párové vibrátory jsou párové sexy hračky s vibračními funkcemi. Asi nejznámější sexy hračkou v této kategorii je We-Vibe. S touto erotickou pomůckou si můžete užívat se svým partnerem či partnerkou skvělé společné stimulace. Jeho vzrušující vibrace budou během sexu báječně stimulovat ženský bod G a klitoris a mužskou prostatu i penis.

Jak funguje We-Vibe?
Úzký díl párového vibrátoru We-Vibe se zavede do vagíny. Tam bude stimulovat bod G, během čehož bude širší část stimulátoru dráždit klitoris. Nyní může partner zavést do vagíny penis, a protože We-Vibe leží mezi stydkými pysky, bude zároveň stimulován i partnerův penis. Společnému intenzivnímu orgasmu nestojí nyní nic v cestě. Zde se dozvíte více o párovém stimulátoru We-vibe.


Co získáte s párovým vibrátorem:

Vnitřní stimulaci.
Párovou sexy hračku.
Stimulaci pro oba.
Intenzivní orgasmy.

K párový vibrátoru >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row4

2. Bezkabelové sexy hračky


Tohle tedy bude opravdu vzrušující: vibrující kalhotky, vibrační vajíčko nebo vibrátor, který lze ovládat na dálku klasickým ovladačem nebo třeba i aplikací na telefonu. S těmito sexy hračkami můžete zažívat slastné vzrušení nejen v ložnici, ale také na veřejnosti. Dálkové ovládání nebo aplikace, kterou je možné použít i z druhého konce světa, jsou vítanými možnostmi osvěžení vztahů a prostředkem k udržení intimity i při častém odloučení.


Co získáte s bezkabelovými sexy hračkami:

Sexy hračku pro páry.
Erotické napětí.
Intenzivní stimulaci.

K dálkové ovládaným sexy hračkám >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row5

3. Kroužek na penis s vibracemi


Kroužek na penis s vibracemi funguje mimo jiné při párovém sexu také jako stimulátor klitorisu. Tato kompaktní sexy hračka pro páry přinese oběma partnerům vzrušení a rozkoš. Na trhu existuje v mnoha různých variantách. My Vám doporučujeme dobře si všímat kvality provedení a síly vibrací. Neměly by být příliš slabé, ale ani příliš silné, takže se Vám určitě vyplatí je vyzkoušet.


Co získáte s kroužkem na penis s vibracemi:

Sexy hračku pro páry.
Flexibilní kroužek na penis.
Intenzivní orgasmy.
Hygienickou sexy hračku.

Ke kroužkům na penis >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row6

4. Erotické hry


Erotické hry mohou zábavným způsobem obohatit Váš sexuální život. Díky nim můžete lépe poznat svého partnera i sami sebe. Otázky a odpovědi týkající se Vašeho intimního života, Vašich preferencí, zálib, snů, představ a fantazií Vás nenásilnou formou s Vaším partnerem či partnerkou ještě více sblíží. A to vše bez nebezpečí studu či trapnosti, vždyť to je jenom hra. Erotické hry se vyrábějí s řadou různých témat, v poslední době jsou nejoblíbenější ty s tématem BDSM.

Cíl sexy her
V těchto hrách neexistují vítězové a poražení. Tady jde především o to poznat lépe jeden druhého a zjistit různé sny a přání v oblasti erotiky. Tak budete moci tyto představy a fantazie lépe svým protějškům splnit.


Co získáte s erotickou hrou:

Více dynamiky v sexu.
Více dráždivé erotiky.
Splnění erotických fantazií.

K erotickým hrám >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row7

5. Prstový stimulátor


Stejně jako kroužek na penis je i prstový stimulátor skvělá kompaktní párová sexy hračka. Jednoduše jej přetáhnete přes prst a máte senzační erotickou pomůcku. Je sice maličký, ale můžete s ním zažít mnoho krásných a intenzivních vrcholů.


Co získáte s prstovým stimulátorem:

Vnější stimulaci.
Párovou sexy hračku.
Novou jiskru v sexu.

K prstovým stimulátorům >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row8

6. Dvojité didlo


Dvojité nebo také oboustranné dildo je delší model, který má tvar penisu na obou koncích. S touto speciální hračkou získáte mnoho a mnoho variant stimulace. Jsou vhodné jak pro heterosexuální, tak i pro homosexuální páry. Doporučujeme Vám flexibilní model, díky němuž je možné dosáhnout mnoha různých dráždivých poloh.


Co získáte s oboustranným dildem:

Vnitřní stimulaci.
Sexy hračku pro páry.
Intenzivní orgasmy.

K dvojitým dildům >
LP_ Welke koppeltoy past bij ons_Row9

7. Strap-ony


Strap-on nebo také připínací dildo patří k nejoblíbenějším párovým sexy hračkám. Můžete si vybrat mezi plnou a dutou verzí. Dutá verze má více výhod, mužům může poskytnout uvnitř dodatečnou stimulaci a ženám zase několik centimetrů navíc na délku i šířku.


Co získáte se strap-onem:

Hluboký styk.
Párovou sexy hračku.
Vaginální č anální stimulaci.
Novou jiskru v sexu.

Ke strap-onům >

Jakou párovou sexy hračku si mám koupit?

Tuto otázku si můžete snadno zodpovědět sami. Stačí si nechat ještě jednou v klidu projít hlavou základní hlediska, probrat vše se svým partnerem/partnerkou a pak určitě zjistíte, jaká párová sexy hračka bude právě pro Vás ta pravá. Jedno Vám ale můžeme zaručit již nyní – Vaše nová sexy hračka pro páry vnese do Vašeho erotického života novou jiskru!

Když už jste se rozhodli pro nějakou párovou sexy hračku, rozhodněte se také, z jakého materiálu, v jaké barvě, hmotnosti a velikosti ji chcete. Zvažte také, zda chcete vodotěsnou verzi a třeba i to, zda si jí budete chtít brát na cesty. Jakmile budete mít ve všech ohledech jasno, koupi Vaší párové sexy hračky už nestojí nic v cestě!


Náš tip
Doporučujeme Vám vždy mít po ruce dostatek lubrikačního gelu. Nejlepší je přípravek na vodní bázi, který nenarušuje latex ani silikon, takže jej můžete bez obav kombinovat se všemi druhy kondomů a sexy hraček.