LP_ Welke dildo past bij mij_Row1

Na co byste si měli dát při koupi dilda pozor?


Často slýcháme dotaz typu “Jaké dildo si mám vlastně koupit?” nebo “Jaké dildo je pro mne to správné?”. Abychom Vám mohli správně zodpovědět všechny tyto dotazy, musíte si nejprve ujasnit, jak chcete své nové dildo používat. Hledáte párovou sexy hračku nebo si chcete dildo užívat s partnerem? Anebo si jej chcete pořídit pouze pro vzrušující chvíle o samotě? Chcete je používat také pro anální sex? Protože na trhu je obrovské množství dild, které jsou určené pro velmi rozdílné účely. Nejprve si tedy rozmyslete, při jakých příležitostech byste chtěli dildo používat a pak Vám můžeme lépe poradit, jaké si přesně pořídit.

Než přistoupíme k informacím o různých tvarech dild, představíme Vám pár fakt o rozdílech mezi dildem a vibrátorem:

Co přesně je dildo?

Jak vypadá a jak pracuje? Dildo je vlastně přesnou kopií penisu. Ale samozřejmě i dilda se vyvíjejí, takže mnoho modelů se již tomu starému obrázku gumového penisu zcela nepodobá. Dilda jsou z různých materiálů jako například ze skla, kovu, gumy, silikonu a mnoha dalších. Kromě toho mohou mít také různé tvary a provedení. Nepotřebujete vibrace a nechcete si dělat starosti s bateriemi? Pak je dildo pro Vás přesně ta pravá sexy hračka!


Co odlišuje dildo od vibrátoru?

Jak již jeho název naznačuje, vibrátor disponuje vibracemi. Dildo naproti tomu žádné vibrace nemá. Pokud máte zájem o vibrace, pak Vám se podívejte na tuto nabídku:

LP_ Welke dildo past bij mij_Row2
LP_ Welke dildo past bij mij_Row3

1. Klasické dildo


Dildo je, jak již bylo řečeno, realistickým vyobrazením penisu ať již se šourkem nebo bez něj. Klasické dildo je navrženo k vaginální stimulaci a má mnoho podob. Může být hladké, žilnaté, se stimulačními výstupky nebo s rýhováním. Také může být z různých materiálů, jako je kov, sklo, guma nebo silikon. Různé jsou také tvary a velikosti. Dilda jsou např. dlouhá, silná, úzká, krátká. Určitě víte již nyní, jakému typu byste dala přednost a jaký se stane Vaší srdeční volbou. Klasické dildo může mít také stimulátor klitorisu tzv. králíčka. To je malý díl, který fantasticky stimuluje klitoris.


Co získáte s klasickým dildem:

Vnitřní stimulaci.
Reálný pocit.
Vaginální stimulaci.
Intenzivní vaginální ograsmy.

K dildům >
LP_ Welke dildo past bij mij_Row4

2. Dvojité dildo


Jak již samotný jeho název – dvojité nebo také oboustranné - napovídá, tohle dildo má dvojí použití. Můžete zde totiž použít oba jeho konce. To znamená, že můžete například prožívat zároveň vaginální i anální stimulaci. K tomu je pochopitelně zapotřebí mimořádně flexibilní model, který je natolik ohebný, aby vytvořil tvar písmene U. S tímto druhem dilda můžete zažívat i rozkoš zároveň se svým partnerem či partnerkou.


Co získáte s dvojitým dildem:

Vnitřní stimulaci.
Párovou sexy hračku.
Dvojité průniky.
Vaginální stimulaci.
Anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

K dvojitým dildům >
LP_ Welke dildo past bij mij_Row5

3. Připínací dildo


Připínací dildo neboli strap-on s dildem je vlastě jakýsi postroj nebo soustava pásků, které udrží dildo na lidském těle v přirozené poloze. Nosí se většinou jako pásek a další pásky jsou kolem stehen. Ale jsou i různé další druhy uchycení. Strap-on je párovou sexy hračkou a slouží například ke vzrušujícím hrátkám s výměnou rolí. Existují také dutá dilda na strap-onech, která může nosit muž a získá tím pěkných pár centimetrů navíc. Pak kromě extra stimulace pro ženu, je i muž drážděn uvnitř dilda, kde mohou být různé stimulační povrchy stejně jako navenek.


Co získáte s připínacím dildem:

Možnost výměny rolí.
Párovou sexy hračku.
Vaginální a anální stimulaci.
Intenzivní erotickou zkušenost.

Ke strap-on dildům >
LP_ Welke dildo past bij mij_Row6

4. Skleněné dildo


Skleněné dildo bývá nejčastěji vyrobeno ze speciálního tvrzeného borosilikátového skla. Díky tomu není jen mimořádně pevné, tvrdé a nárazu odolné, ale zároveň také skvěle vodí teplotu. A to je jeho největší výhoda. Můžete jej jak zchladit a to pod studenou vodou nebo i v mrazničce anebo zahřát pod teplou vodou či v mikrovlnné troubě.


Co získáte se skleněným dildem:

Vnitřní stimulaci.
Mimořádně intenzivní erotickou zkušenost.
Vaginální nebo anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

Ke skleněným dildům >
LP_ Welke dildo past bij mij_Row7

5. Dildo s přísavkou


Dildo s přísavkou slouží k účelům intimních hrátek pod sprchou nebo ve vaně. Přísavka totiž nejlépe drží na hladkém povrchu. Umožňuje tak sexy hrátky bez toho, abyste museli dildo držet v ruce. Ty pak můžete použít jiným vzrušujícím způsobem pro sebe nebo svého partnera či partnerku. I když se dildo s přísavkou může používat jako párová sexy hračka, obecně se více využívá pro autoerotické hrátky o samotě.


Co získáte s dildem s přísavkou:

Vnitřní stimulaci.
Autoerotiku bez nutnosti použití rukou.
Vaginální nebo anální stimulaci.
Intenzivní orgasmy.

K dildům s přísavkou ><

Vaše perfektní dildo


Vzhledem k mnoha různým druhům dild je tu namístě také pár hledisek pro správné rozhodování, abyste si dobře vybrali a s rozmyslem zvolili.

Tvar: velký nebo malý?
Při volbě velikosti neexistují žádné hranice. Vyrábějí se dilda opravdu malá a i ty v neuvěřitelně obrovských rozměrech. Zde se musíte rozhodnout sami, co Vám vyhovuje a k jakým účelům chcete dildo používat. Obecně platí, že anální dilda bývají menší a užší než klasická dilda.

Rozhodněte se sami, jak bude Vaše dildo vypadat
Při volbě správné velikosti jste se rozhodovali trochu intuitivně. U volby vzhledu/tvaru to většinou bývá tzv. láska na první pohled. Zde je nejdůležitější vizuální vjem. Můžete se rozhodnout podle svého partnera, přeměřit si jeho penis a pak si najít nějakou vhodnou „náhradu“ např. pro chvíle, kdy je Vás partner pracovně pryč. Ani zde se fantazii meze nekladou. Pouze při volbě větších tvarů dild radíme: používejte i více lubrikačního gelu.

Anální dildo – jak velké by vlastně mělo být?
Anální dildo bývá, jak už bylo zmíněno, o něco menší a užší než dildo klasické. Pokud jste úplnými začátečníky v oblasti anální sexu, pak Vám radíme, abyste nejprve začali opravdu malým análním kolíkem. Pak již můžete samozřejmě začít zvětšovat, ale základem je, aby Vám to bylo stále příjemné a cítili jste se dobře. A opět jedna rada: mějte po ruce vždy dostatek speciálního análního lubrikantu.

Barvy
Nyní je to otázka barevnosti. Tady je to asi nejvíce individuální, tady skutečně záleží na tom, co Vám tzv. padne do oka. Někdo má rád přirozené barvy co nejpodobnější lidské pokožce, někdo zase upřednostňuje černou nebo také výrazné, kontrastní, syté či prudce moderní barvy.

Vodotěsné nebo ne?
Bezpodmínečně ano! Protože dildo není na bateriový pohon, je drtivá většina modelů vodotěsná. A je přece velmi důležité, abyste mohli své dildo používat ve sprše či ve vaně.


Vaše nové dildo!

Tak to bylo něco informací. Doufáme, že jsme Vám trochu ulehčili rozhodování. Možná Vám z toho množství údajů jde trochu hlava kolem, ale určitě se rozhodnete správně. Jistě se už trochu znáte a víte, čemu dáváte v sexu přednost, co se Vám líbí a co Vám dělá dobře. Znáte své preference, sny a fantazie. Chcete provozovat raději vaginální nebo anální sex? Nebo snad obojí a to dokonce najednou? Chcete si hrát o samotě nebo s partnerem či partnerkou? Už máte vše vyjasněno? Pak můžete jít na další hlediska: model, materiál a barva. A pak už si svou vysněnou sexy hračku musíte jen koupit! Přejeme Vám spoustu zábavy při nakupování a mnoho smyslných momentů při jejím používání!Věděli jste to?
První zmínky o sexuální stimulaci dildy pocházejí již z antiky.


Náš tip! Lubrikanty
Pokud máte více dild a různě je střídáte, doporučujeme Vám důsledně oddělovat dilda na vaginální a na anální používání. Je to především z hygienických důvodů tak lepší. .... Máme pro Vás ještě jeden tip. Nezapomínejte na lubrikační gel, nejlépe na vodní bázi. Takové lubrikanty nenarušují dilda z latexu a silikonu a dají se bez problémů kombinovat s kondomy.
Jak se Vám líbí sleva 10 %?