Tento web používá  cookies Přijmout
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row1

Jaký masturbátor je nejlepší? A jaký si mám pro sebe pořídit?

V našem online obchodě dostáváme od zákazníků často dotazy na téma masturbátory. Jaký je ten nejlepší? Jaký si mám pořídit? Podle čeho ho mám vybrat? Je značka Fleshlight opravdu nejlepší, jak se říká? Mám jej používat sám/sama nebo s partnerem či partnerkou? Je vibrující špička opravdu tak uspokojující?

Abychom na všechny tyto dotazy fundovaně odpověděli, bude lepší to vzít popořádku. Co je vlastně masturbátor, k čemu slouží a jak se používá. Než si tuto sexy hračku pořídíte, přečtěte si prosím následující řádky. Pokusíme se Vám vysvětlit základní pojmy a pomůžeme Vám se zorientovat v obrovské nabídce značek na trhu.


Co je vlastně masturbátor?

Masturbátor je realistickou kopií vagíny (nebo análního otvoru či úst). Většina masturbátorů je vyrobena ze silikonu nebo gumy.

Existují různé druhy masturbátorů. Který bude právě ten Váš, záleží na mnoha okolnostech. Nejdůležitější je, jak příjemný Vám je uvnitř. Je mnoho různých značek, které tyto produkty vyrábějí. Nejznámější jsou dvě: Fleshlight a Tenga. Celosvětově je nejprodávanější stejnojmenný produkt od značky Fleshlight, ale značka Tenga má ta trhu stále stoupající podíl. Zde se dozvíte více o obou těchto značkách.

LP_ Welke masturbator past bij mij_Row2

1. Fleshlight – neoblíbenější sexy hračka pro muže

Masturbátor Fleshlight je diskrétní erotická pomůcka ve tvaru ruční svítilny (baterky). Má pevný plastový plášť a vnitřek z odolného materiálu “Real feel super skin”, který budete pociťovat jako skutečnou vagínu. Pro mnoho mužů je fantastickou náhražkou jejich žen a přítelkyň. Můžete se rozhodnout mezi mnoha tvary, velikostmi a vnitřními strukturami. Masturbátory Fleshlight se také dají velmi snadno čistit. Zaručujeme Vám zde spoustu zábavy a rozkoše po mnoho dlouhých let.


Více o produktech značky Fleshlight na >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row3

2. Tenga, masturbátor z Japonska

Designeři od značky Tenga říkají, že jejich masturbátor je ještě lepší než skutečná vagína. Je to vůbec možné? No, budete to asi muset vyzkoušet sami a pak se rozhodnout. Značka Tenga zaznamenala velký úspěch a nyní má nyní nejsilnější pozici na trhu sexy hraček v Japonsku. Tam je její masturbátor v současnosti nejprodávanější erotickou pomůckou. Tato sexy hračka nemá na první pohled se vzhledem vagíny vůbec nic společného, ale uvnitř, to je skutečně něco. Pokud se rozhodnete pro tento model, zaručujeme Vám, že svých nákladů nebudete litovat. Masturbátor Tenga je velmi těsný a měkký a obsahuje mnoho lubrikantu. Je to opravdu nádherná, vzrušující, vlhká a kluzká sexy jízda!


K masturbátorům Tenga >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row4

1. Kompaktní masturbátor


Fleshlight a Tenga jsou kompaktní modely. Jejich velkou výhodou je právě velikost a také to, že na první pohled nevypadají jako sexy hračka. Můžete je tak vzít všude s sebou a kdykoli a kdekoli bez problémů a pohodlně použít. Právě díky jejich kompaktnímu tvaru skvěle padnou do ruky a stanou se skvělými průvodci i na Vašich cestách.


Co získáte s kapesním modelem masturbátoru:

Realistický pocit.
Stimulaci penisu.
Intenzivní orgasmy

K masturbátorům >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row5

2. Simulátor orálního sexu


Tento druh masturbátoru je založen na principu simulace orálního uspokojování. Existují modely úst s vibracemi nebo jednoduché modely v různých vzhledech, materiálech a velikostech. Je to velmi jednoduché. Udělejte si pohodlí, zavřete oči a užívejte si!


Co získáte se simulátorem orálního sexu:

Orální stimulaci.
Realistický pocit.
Intenzivní orgasmy.

K masturbátorům >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row6

3. Modely v životní velikosti


V neposlední řadě jsou tu také přirozené modely, které vyobrazují různé části těla. Například značka Pipedream vyrábí širokou škálu masturbátorů tohoto typu. Také tyto realistické sexy hračky existují v různých tvarech, velikostech, materiálech a variantách. Můžete s nimi praktikovat rozličné formy uspokojování, neboť často skvěle simulují stydké pysky, anální otvor, penis nebo ňadra. Takže si můžete opravdu dosyta užít dle svých momentálních preferencí.


Co získáte s realistickým masturbátorem:

Různé druhy stimulace.
Realistický pocit.
Intenzivní orgasmy.

K masturbátorům >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row7

4. Masturbátory pro použití bez rukou


Tyto druhy masturbátorů Vám nechají při autoerotice volné ruce. Můžete se tak o ně opřít a užívat si dojem skutečného sexu nebo si udělat pohodlí vleže. Mimořádně praktickým doplňkem pro masturbátory Fleshlight je držák na smartphone nebo tablet. S ním si můžete užívat navíc ještě skvělou zrakovou stimulaci a sledovat vzrušující filmy.

Náš tip: Existují také držáky pro hladké plochy. Např. ‘shower mount’ můžete používat pod sprchou, protože bude Váš masturbátor Fleshlight skvěle držet.


Co získáte s masturbátorem bez použití rukou:

Optimální stimulaci.
Erotické zpestření.
Intenzivní orgasmy.

K masturbátorům >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row8

5. Vibrující masturbátory


Mnoho masturbátorů má také vibrační funkce např. u značky Fleshlight je jich spousta. Intenzivní vibrace budou stimulovat Váš penis po celé délce a jsou jednoduše fantastické! Většinu masturbátorů s vibracemi můžete použít také jako stimulátor.


Co získáte s vibrujícím masturbátorem:

Stimulující vibrace.
Stimulaci penisu.
Intenzivní orgasmy.

K masturbátorům >
LP_ Welke masturbator past bij mij_Row9

6. Vodotěsné masturbátory


Vodotěsné masturbátory můžete zcela bez váhání použít pod sprchou. Existují i různé vodotěsné modely s vibracemi nebo bez použití rukou.


Co získáte s vodotěsným masturbátorem:

Mnohostranné použití.
Stimulaci penisu.
Intenzivní orgasmy.

K masturbátorům >

Jak vyčistit masturbátor?

Mnoho masturbátorů lze čistit zcela jednoduše, rychle a důkladně pouze vodou. Pokud to je možné, sejměte plášť a vyčistěte všechny části pečlivě vodou a mýdlem. Pro skutečně kvalitní očistu můžete použít také speciální čistič sexy hraček. Tento přípravek ošetří Vaše erotické pomůcky nejen šetrně, ale také dokonale hygienicky. Tak se vyhnete tvorbě nebezpečných bakterií.


Jaké masturbátory tedy existují?

Vedle různých funkcí je několik základních hledisek, které byste měli při výběru masturbátoru zvážit:

  • formát (velký nebo malý? / široký nebo štíhlý?)
  • barva (tady záleží opravdu jen na Vašich preferencích)
  • vodotěsný nebo ne?


Váš nový masturbátor

Poskytli jsme Vám spoustu informací, na jejichž základě byste měli být nyní schopní koupit si masturbátor, který Vám bude naprosto vyhovovat. Doufáme, že jsme zodpověděli všechny otázky a že již nyní víte, jaký model pro Vás bude ten nejlepší. Tedy jaký model to bude? Z jakého materiálu? V jaké barvě, tvaru a velikosti? Bude vodotěsný? Pokud máte ve všech těchto otázkách jasno, pak již koupi toho správného modelu pro Vás nestojí v cestě vůbec nic. Přejeme Vám mnoho vzrušujících zážitků!


Náš tip Lubrikant
Naším favoritem je aktuálně značka Fleshlight. Ta v současné době vyrábí nejlepší masturbátory na trhu. Její modely jsou snadno ovladatelné a také se velmi jednoduše čistí. .... A ještě jeden tip: mějte vždy po ruce nějaký lubrikant, nejlépe na vodní bázi. Skvěle se snáší s latexem i silikonem a nenaruší povrch Vašich sexy hraček.