Tento web používá cookies
Teaser
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row1

Zázrak jménem anální kolík

Anální kolík je velmi specifickou sexy hračkou. Pokud již s touto pomůckou a análním sexem vůbec máte nějaké zkušenosti, přečtěte si klidně nejprve naše tipy. Pokud v této oblasti sexu činíte své první krůčky, pak Vám doporučujeme, abyste si přečetli vše o tvarech, materiálech i velikostech análních kolíků. Dále se také dozvíte, jak je co nejlépe používat.

Co vlastně je takový anální kolík?

Anální kolík, někdy se mu také říká anální dildo, což není správné, neboť od dilda se velmi podstatně liší. Anální kolík má svůj charakteristický tvar s držákem neboli stoperem na konci a je opravdu báječnou anální sexy hračkou. Dokonale vyplní anální otvor a stoper zabrání hlubšímu průniku, než si přejete, nebo, dokonce nebezpečnému vklouznutí dovnitř. Díky svému tvaru se velmi snadno zavádí a přirozenou cestou rozšiřuje anální otvor, což je pro anální sex velmi důležité. Jak sami uvidíte, anální kolík dělá vše jednodušší a ještě více vzrušující.

Pro muže je také mimořádně příjemná stimulace prostaty. Takže doporučujeme mužům rozhodně tuto sexy hračku vyzkoušet – Vaše orgasmy budou tak intenzivní jako dosud nikdy předtím!

Anální kolík máte doma – a co teď?

V principu je to jednoduché – anální kolík se zavádí do análního otvoru. Aby to bylo co nejpříjemnější, doporučujeme Vám použít opravdu bohaté množství lubrikačního gelu. Ideálně pak speciálního análního lubrikantu, který má lehce znecitlivující účinek. Anální otvor je mimořádně citlivý, proto doporučujeme, abyste jej před zavedením análního kolíku nejprve stimulovali prstem. Uvolníte tak anální svalstvo a budete tak moci kolík snadněji zavést.

Anální kolík je oblíbenou erotickou pomůckou pro přípravu klasického análního sexu. Díky němu je anální otvor snáze připraven přijmout penis a vše je tak příjemnější a přirozenější. Anální kolík však můžete použít i jako zpestření svých milostných hrátek různého druhu. Stačí jen zapojit fantazii.

LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row2

Tvary

Anální kolíky jsou v různých tvarech. Pro začátečníky jsou samozřejmě vhodnější štíhlejší tvary. Pokud již máte nějaké zkušenosti s análním sexem a Váš anální otvor je o něco pružnější, pak si můžete dovolit i silnější kolík. Také existují kolíky se zahnutou špičkou. Kromě toho, že se snadno zavádějí, jsou také vhodné pro stimulaci mužské prostaty.

Volba vhodného análního kolíku

U této sexy hračky platí: každý začátek je těžký. Zde se každopádně vyplatí opatrnost a pomalý postup. S větším a silnějším kolíkem zažijete více zábavy a vzrušení, ale my Vám rozhodně doporučujeme zpočátku začít s menším a štíhlejším. Jakmile ucítíte, že jste připraveni na další stupeň, není problém si pořídit větší model.

Různé materiály

Jste zvědaví, z jakých materiálů se anální kolíky vyrábějí? Než se vrhnete na nakupování, určitě si přečtěte následující řádky. Dozvíte se spoustu užitečných rad a tipů k různým materiálům i vhodnosti pro začátečníky či pokročilé fanoušky této erotické pomůckypo.

LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row3

1. Startovací sada s análním kolíkem


Pokud ještě nemáte vůbec žádné zkušenosti s análním sexem a jste zvědaví, pak Vám doporučujeme naši startovací sadu s análním kolíkem. Kromě análních kolíků v různých velikostech zde naleznete například lubrikant a další zajímavé produkty. Tak budete moci hravě experimentovat a zjistit například, jaká velikost kolíku Vám nejvíce vyhovuje. Startovací sada s análním kolíkem pro začátečníky se stane pěkným doplňkem do sbírky sexy hraček párů, které rády zkoušejí něco nového.


Co získáte se startovací sadou s análním kolíkem:

Anální stimulaci.
Párové sexy hračky.
Více možností a variací.
Intenzivní erotické zážitky.

Startovací sada s análním kolíkem >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row4

2. Vibrující anální kolík


Anální kolíky s vibrační funkcí mohou být z různých materiálů. Nejvíce se dělají ze silikonu a nejvíce je jich také na bateriový pohon. Mají různé vibrační programy a mimořádně zajímavé jsou ty s dálkovým ovládáním.


Co získáte s vibrujícím análním kolíkem:

Anální stimulaci.
Vibrace po celé délce.
Hygienický produkt.
Intenzivní erotické zážitky.

Anální kolíky >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row5

3. Silikon


Silikonové anální kolíky jsou většinou měkké a flexibilní. Tento materiál se dá také velmi snadno čistit, je hygienický a bezpečný. Proto jsou silikonové anální kolíky skvělou sexy hračkou pro začátečníky. Ale udělají mnoho radosti také pokročilým uživatelům, kteří již vědí co a jak.


Co získáte se silikonovým análním kolíkem:

Flexibilní sexy hračku
Skvělou anální stimulaci.
Hygienický produkt.
Intenzivní erotické zážitky.

Anální kolíky >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row6

4. Kov


Kovové anální kolíky jsou ve srovnání s jinými materiály velmi těžké. Jsou také citlivé na teplotu. I když se zpočátku zdají studené, po zahřátí velmi rychle přijmou vyšší teplotu a tu si pak udržují. A právě změna teploty může být velmi vzrušující. Díky své vyšší váze se také kovové anální kolíky dobře drží. Jsou určeny převážně pro zkušenější uživatele, kteří již nějaké tyto sexy hračky předtím vyzkoušeli.


Co získáte s kovovým análním kolíkem:

Vzrušující střídání teplot.
Intenzivní anální stimulaci.
Vysoce hygienický produkt.

Anální kolíky >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row7

5. Anální kolík se strukturovaným povrchemn


Zdají se Vám běžné anální kolíky příliš hladké? Pak rozhodně vyzkoušejte kolíky se strukturovaným povrchem. Rýhování, výstupky nebo i jiné zajímavé strukturování zintenzivní prožitky při análním sexu a hodí se tak více pro pokročilé uživatele, kteří již hledají něco extra.


Co získáte s análním kolíkem se strukturovaným povrchem:

Anální stimulaci.
Různou intenzitu dráždění.
Intenzivní erotické zážitky.

Anální kolíky >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row8

6. Anální kolík s pumpou


Perfektní hračka pro začátečníky i pokročilé fanoušky análního sexu. Anální kolík můžete po zavedení pomocí pumpy zvětšit na libovolnou velikost. Tak si můžete své prožitky regulovat podle svých potřeb, chuti i nálady.


Co získáte s análním kolíkem s pumpou:

Anální stimulaci.
Flexibilní průměr.
Několik stupňů intenzity.

Anální kolíky >
LP_Hoe gebruik je een buttplug_Row9

Anální produkty


Anální lubrikanty

Pro anální sex jsou lubrikační gely maximálně důležité, ba přímo zásadní. Především slouží pro usnadnění zavádění análních sexy hraček, uvolnění až případné znecitlivění citlivého análního svalstva a zabránění jakýchkoli nepříjemných pocitů či bolesti. Při použití análních kolíků doporučujeme speciální anální lubrikanty na vodní bázi.

Anální lubrikanty >


Anální relaxační produkty

Speciální produkty pro anální sex pomáhají uvolnit anální otvor. Tím se zabrání bolesti až případnému zranění. Existují speciální anální gely nebo spreje s lehce znecitlivujícími účinky. Mnoho těchto produktů je na vodní bázi, takže je můžete bez obav kombinovat i s kondomy.

Anální relaxační produkty >


Doufáme, že jsme zodpověděli alespoň základní otázky a byli Vám nápomocni při výběru análního kolíku. Přejeme Vám hodně radosti, zábavy a rozkoše!

LP_Love toy gebruiken_Row1

Našla jste svou ideální sexy hračku a co dál?


Přečtěte si následující řádky, abyste se dozvěděla další zajímavé tipy a rady, jak zacházet se svou novou sexy hračkou, jak se o ni starat a podobně.

Nejčastější otázky našich zákaznic a zákazníků:

  • Jaký lubrikant se hodí pro mou sexy hračku?
  • Jak nejrychleji dosáhnu orgasmu?
  • Mohu mít i já vícenásobné orgasmy?
  • Jak nejlépe čistit mou sexy hračku?

Zde se dozvíte vše o sexy hračkách, o jejich používání, péči o ně a mnoho dalších zajímavých tipů.

multi-link teaser Volba vhodného lubrikantu Jak čistit sexy hračky Jak dosáhnu orgasmu

1. Lubrikant


Lubrikant na vodní bázi ---------------------------------------------------------------------------------------------- ....
Lubrikant na silikonové bázi ---------------------------------------------------------------------------------------------- ....
Hřejivý lubrikant ---------------------------------------------------------------------------------------------- ....
Lubrikant s příchutí ---------------------------------------------------------------------------------------------- ....
Anální lubrikant ---------------------------------------------------------------------------------------------- ....

Zde se dozvíte více o lubrikantech

2. Péče & hygiena: jak udržet svou sexy hračku čistou


Pro sexy hračky je dokonalá hygiena mimořádně důležitá. Jednak tím prodloužíte jejich životnost, ale především pak chráníte sebe a své zdravím. Pokud své sexy hračky nečistíte odpovídajícím způsobem, zůstávají na nich škodlivé bakterie, které mohou při dalším použití způsobit nebezpečnou infekci. Své erotické pomůcky můžete čistit mnoha způsoby. Nejjednodušší je použít speciální čistič sexy hraček. Zde je důležité zohlednit povrch i technologii takové pomůcky. Máme pro Vás pár dobrých tipů.


JAK NEJLÉPE VYČISTIT SEXY HRAČKU?

Zde se dozvíte více o čističích sexy hraček

3. Jak to je s mým orgasmem?


Asi nejvíce žen dosahuje orgasmu stimulací klitorisu. Principiálně je dosažení orgasmu velmi individuální záležitostí, na kterou má vliv mnoho a mnoho faktorů. Největší roli hraje druh stimulace, který může být klitoridální, vaginální nebo dráždění bodu G. Ale velkou roli hraje také nálada, fantazie, představy a mnoho a mnoho dalších skutečností. Jsou také různé druhy orgasmů. Naše tipy Vám pomohou dosáhnout skutečně mimořádných momentů.


Věděli jste to? Věděli jste to? Věděli jste to?
Rekord ve vícenásobných orgasmech je 134 za hodinu. To je více než dva za minutu! .... Mužský orgasmus trvá v průměru 4 sekundy, naproti tomu ženský až 15 sekund. .... Mužský a ženský orgasmus jsou pociťovány velmi podobně.

Další informace k tématu orgasmus