Teaser

FUN FACTORY

20 let zkušeností ve vývoji a výrobě sexy hraček, to je hlavní síla značky Fun Factory. Základem úspěchu je zde především kombinace vysoké kvality materiálů, inovativních technologií a precizní výroby. Oblíbená dilda a vibrátory doplňují také pulsátory, které mají našlápnuto zařadit se mezi bestsellery v oblasti erotických pomůcek. Velkou výhodou značky Fun Factory je také to, že se zde vše odehrává tzv. pod jednou střechou - vývoj, výroba, kontrola kvality, skladování, balení i odesílání.

BLACK LINE

Kolekce luxusních elegantních dild Vás bude svádět a dovede Vás k extázi. Hlavními znaky této kolekce jsou magická černá barva a mimořádně kvalitní zpracování.
Teaser

PULSÁTORY

Ergonomické sexy hračky se senzačními pohyby, které dokonale imitují přirážení. Jsou tak realistické, že chvílemi zapomenete, že nejste se skutečným mužem. Uvnitř pulsátorů se pohybují kovové kuličky, díky kterým budete zažívat skutečně mimořádnou rozkoš. Značka Fun Fuctory má v současné době v nabídce tři typy pulsátorů: Stronic 1 pro vaginální stimulaci s 10 tichými režimy, BiStronic Fusion s pulsacemi i vibracemi a 78 možnostmi kombinací a Stronic 3 pro cílenou stimulaci bodu G s 10 dechberoucími programy.
Teaser

VIBRÁTORY

Vibrátory od značky Fun Factory Vás přesvědčí svým vzrušujícím tvarem, fantastickými funkcemi a nádhernými barvami. Každý člověk má své sexuální preference a v sortimentu této značky nalezne každý přesně to pravé. Je tu například kolekce DeLuxe Vibes – luxusní vibrátory, které mají nejenom úžasné výkony, ale disponují i naprosto okouzlujícím vzhledem. Pak jsou zde tzv. Smart Vibes – mnohostranné vibrátory s mimořádně silnými a výkonnými motorky. Nebo řada Free Vibes – flexibilní a diskrétní modely, které přímo vyzývají k experimentování.
Teaser

VAGINÁLNÍ KULIČKY

Vaginální nebo také Venušiny kuličky jsou ve Fun Factory k dispozici ve verzi sólo - jedna nebo duo - dvě. Po zavedení jsou kuličky nejen skvělým stimulátorem, ale zároveň také efektivním trenérem svalstva pánevního dna, což je pro ženy mimořádně důležité. A kromě zdravotního hlediska je silné pánevní svalstvo zásadní také pro kvalitu a intenzitu sexuálních prožitků.
Teaser

ANÁLNÍ SEXY HRAČKY

Vstupte zadními vrátky! Anální sexy hračky od Fun Factory jsou určeny pro ženy i pro muže. Obliba tohoto druhu erotických pomůcek výrazně stoupá a Vy si tak můžete vybrat mezi mnoha kolekcemi. Řady Strong, Deluxe, Smart, Stubs a CoupleTOYS obsahují mnoho nových análních sexy hraček a také mnoho oblíbených bestsellerů jako například kolíky Bootie, které jsou k dispozici ve třech velikostech, kuličky B-Balls nebo rozkošného Flexi Felixe.
Teaser

PÁNSKÉ SEXY HRAČKY

Fun Factory ví naprosto přesně, co muži potřebují - intenzivní stimulaci inovativními způsoby. Stimulátory prostaty jsou navrženy ergonomicky a disponují nejnovějšími technickými trendy. A stimulátor žaludu vibruje tak silně, že jeho efekt je k nerozeznání od klasického orálního sexu.