Tento web používá cookies
Teaser
LP_Stimulatie_Row1

Co vlastně chcete stimulovat?


Rozhodující otázkou při volbě vhodného vibrátoru je především, jakou oblast těla – erotogenní zónu - chcete stimulovat.

Rozličné sexy hračky se právě podle toho dělí do čtyř hlavních kategorií:

Klitoridální | Vaginální | Na G-bod | Anální

Co vlastně chcete stimulovat

1. Klitoridální stimulace


Protože mnoho žen pociťuje stimulaci klitorisu jako velmi vzrušující, má také většina vibrátorů tuto funkci. Pak jsou také samostatné stimulátory klitorisu, které jsou většinou malé a ergonomicky tvarované. Jednoduše se umístí na klitoris, díky speciálnímu tvaru na toto místo perfektně padnou, a Vy si můžete začít užívat jejich magické působení. Stimulátory klitorisu mají různé vibrační stupně a programy a bývají také mimořádně tiché.


Vibrátory na stimulaci klitorisu

Cítíte ty vibrace? Dobrý stimulátor by se měl soustředit výhradně na klitoris. Na tomto místě je velká koncentrace nervových zakončení, a pokud je klitoris stimulován cíleně, může to vést k velmi intenzivnímu a dlouhotrvajícímu orgasmu. Dobrý vibrátor hýčká klitoris jemnými a intenzivními vibracemi.


Jak se liší stimulátor klitorisu a vibrátor na klitoris?

Stimulátor je určen pro vnější použití. Stimulátor může být použit nejen na sexuální stimulaci, ale přispívá také k uvolnění celého těla. Například při příjemné masáži mezi lopatkami.

> Prohlédnout stimulátory klitorisu

Vibrátor je konstruován tak, že může být vložen do vagíny a zároveň je možné jej umístit pouze na klitoris. Pokud chcete stimulovat vnitřní část vagíny a klitoris zároveň, pak je pro Vás vibrátor – králíček přesně to pravé. Tento speciální vibrátor totiž disponuje extra stimulátorem klitorisu.

> Prohlédnout vibrátory na klitoris

LP_Stimulatie_Row2

2. Vaginální stimulace


I když stimulaci klitorisu je považujete za zásadní, není nutné se omezovat pouze na ni. Pokud máte ráda také stimulaci vnitřní části vagíny, vyzkoušejte klasický vibrátor nebo dildo. Velmi zajímavé jsou pak také speciální modely pro stimulaci G-bodu. Mají lehké zakřivení, díky kterému mohou na tento bod ženského těla dosáhnout snadněji. Pro vaginální stimulaci je také rozhodující velikost sexy hraček, ale ta je již zcela jen a pouze na Vašich osobních preferencích. Vaginale Vibrators


Nejlepší vibrátory pro vagínu

Sexy hračky pro vaginální stimulaci lze v podstatě rozdělit do tří kategorií. Klasické vibrátory, tyčové vibrátory a realistické vibrátory nebo dilda. Všechny tyto modely se hodí pro ženskou vnitřní stimulaci. Pro ty z Vás, které dávají přednost extra stimulaci klitorisu, je nejvhodnější zakoupit rabbit vibrátor.


> Prohlédnout vaginální vibrátory

3. Stimulace bodu G


Většina žen považuje orgasmus vzniklý stimulací klitorisu za nejintenzivnější. Vždy je ale velmi příjemné zároveň dráždit také vnitřní stěnu vagíny. Díky tomu může být nalezen bod G, jehož dráždění může vést ke zcela mimořádným orgastickým prožitkům. A samozřejmě, že se speciálním vibrátorem na bod G to půjde mnohem snadněji. G-spot Vibrators


Vibrátory na bod G

Vzhledem k tomu, že bod G se nachází asi 5 cm na přední stěně vagíny hned za vchodem, můžete se k němu v principu dostat jakýmkoli vibrátorem nebo dildem. Ale pochopitelně, že modely se speciálně zakřivenou špičkou mají mnohem větší šanci jej po nalezení efektivně stimulovat.


> Prohlédnout vibrátory na bod G

4. Anální stimulace


Není to věc, kterou by zkusil každý, a jsou lidé, kteří to odmítají. Ale pravdou je, že anální sex se těší velké oblibě a jeho popularita stále stoupá. Je bez diskuse, že anální oblast je silnou erotogenní zónou a již jen jemná masáž v těchto místech může být nesmírně vzrušující. V oblasti análního otvoru se vyskytuje velké množství nervových zakončení a díky tomu je toto místo tak citlivé na podněty. Pro příjemnou a intenzivní masáž análního otvoru existuje mnoho sexy hraček jako pro ženy, tak pro muže. Vyzkoušejte je.... Anaal Vibrators


Speciální anální vibrátory

Pro stimulaci anální oblasti můžete samozřejmě využít i běžné vibrátory, my Vám ale doporučujeme speciální anální modely. Jsou vhodnější z hlediska velikosti a tvaru. Protože jsou štíhlejší, je jejich zavádění jednodušší a příjemnější. Kromě toho je zde hledisko hygieny a oddělené hračky pro vaginální a anální otvor jsou rozhodně hygienicky bezpečnější. Speciální anální sexy hračky Vám nedoporučujeme – i přes použití speciálních čističů - používat na jiná místa.


> Prohlédnout anální vibrátory