LP_Hoe werkt een cockring_Row1

Co přesně dělá kroužek na penis?

Kroužek na penis je báječná sexy hračka a má spoustu výhod. Je to skvělá erotická pomůcka, která potěší při sexu oba partnery. Na první pohled je nenápadný, ale svými vlastnostmi a účinkem je přímo obrovský. Je to skutečně multifunkční pomocník. Rozhodli jsme se pokusit se zodpovědět ty nejčastější dotazy ohledně této erotické pomůcky. Např. Jak funguje kroužek na penis? Jak jej mám co nejlépe používat? Jaké jsou rozdíly mezi různými druhy? Jaký kroužek se hodí k jakému účelu a který je ten nejvhodnější pro mne? Doufáme, že se nám podaří poskytnout Vám dobrou orientaci v tomto sortimentu.


Co je kroužek na penis?

Kroužek na penis znamená v první řadě přesně to, co říká jeho název. To jest, že je to kroužek, který se navléká na penis a nosí se na penisu. Jeho hlavní funkcí je posílení a stabilizace erekce a také zvýšení citlivosti a tím i zintenzivnění orgasmu. Tato sexy hračka není určena pouze pro muže s problematickou erekcí, ale také pro páry, které rády experimentují. Absolutním hitem jsou pak kroužky na penis s možností vibrací.


Jak funguje kroužek na penis?

Kroužek na penis se, jak již bylo řečeno, nosí na penisu. Kroužek se jednoduše navlékne a měl by pevně držet u kořene penisu. Tak se zabrání cirkulaci krve v penisu, krev se v penisu zadrží a tím se významně podpoří erekce a tlakem kroužku na močovou trubici pak navíc dojde k zintenzivnění orgasmu.

Jak navléknout kroužek na penis?

Navléknout tuto sexy hračku není vůbec těžké. Doporučujeme Vám použít dostatečné množství lubrikantu, protože tak to půjde rozhodně nejlépe. Existují různé možnosti, jak nosit kroužek na penis.


Ve spodní části těla penisu

Nejběžnějším způsobem je nošení v nejspodnější části těla penisu nad šourkem. Nejlepším způsobem nasazení kroužku při tomto druhu nošení je nanést na kroužek dostatek lubrikačního gelu a jednoduše jej navléci na částečně ztopořený penis. Dbejte prosím na to, abyste nenavlékali kroužek při plné erekci, to je pak velmi problematické a těžké kroužek správně umístit. Po sexu pak kroužek sejměte stejným způsobem, to znamená v částečné erekci.
U kořene penisu za šourkem

Kroužek je možné nosit i u samého kořene penisu, to znamená, že je nutné jím provléknout i celý šourek. Tento způsob je ještě o něco pevnější a stabilnější než způsob první a můžete mít při něm ještě silnější a intenzivnější pocity. Při nasazování se i zde doporučuje potřít vnitřní stranu kroužku hojně lubrikačním gelem. Nejprve navlékněte přes šourek a pak protáhněte i penis. Nyní je kroužek pevně na svém místě. Při jeho snímání po sexu je postup opačný, tedy nejprve vytáhněte penis a potom šourek.

Varianty kroužků na penis

Jistě jste už zjistili, že existuje mnoho různých modelů této sexy hračky. Jakou variantu zvolit závisí na tom, k jakému účelu chcete kroužek na penis používat. Pokud jej chcete používat při párovém sexu, je dobře zvolit například model s možností vibrací. Ale i různé další varianty mají spoustu výhod, jaké to jsou, se dozvíte v následujících řádcích.

LP_Hoe werkt een cockring_Row4

1. Vibrující kroužek na penis


Kroužek na penis pro páry! Vibrující kroužek na penis potěší oba partnery. I zde existuje více různých modelů. Vibrující kroužky na penis pro páry jsou nejčastěji ze silikonu. Proto je i zde třeba dbát na kvalitu materiálu. Také si vyzkoušejte sílu vibrací, aby nebyly příliš slabé nebo naopak příliš silné. Je důležité, aby sexy hračka vyhovovala oběma partnerům.


Co získáte s vibrujícím kroužkem na penis:

Párovou sexy hračku.
Flexibilní kroužek na penis.
Intenzivní orgasmy.
Vysoce hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row5

2. Nastavitelný kroužek na penis


Jako začátečníci neuděláte s tímto modelem rozhodně žádnou chybu. Nastavitelný kroužek na penis je většinou vyrobený ze silikonu nebo kůže. Silikonový kroužek na penis je obecně oblíbenější pro svou snadnou manipulaci. Jednoduše položte smyčku na požadované místo a utáhněte vyčnívající šňůrku tak, aby Vám to bylo příjemné. Výhodou tohoto modelu je, že si můžete jeho těsnost regulovat i během sexuálního styku. Dbejte na to, abyste si koupili kvalitní výrobek, jinak je již po pár použitích vytahaný, nedrží a Vy tak máte po radosti.


Co získáte se nastavitelný kroužek na penis:

Intenzivní orgasmy.
Flexibilní sexy hračku.
Nastavitelnou erotickou pomůcku.
Vysoce hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row6

3. Pružné kroužky na penis


Pružné kroužky na penis se nejlépe hodí pro začátečníky. Dají se snadno a rychle navléknout i svléknout. A také u nich není tak velký problém, když nestrefíte zcela přesnou velikost. Pružný kroužek padne téměř vždy. Nejčastěji bývají ze silikonu. Na materiál a jeho kvalitu byste si při nákupu tohoto typu kroužku na penis měli dávat dobrý pozor. Pokud nebude kroužek kvalitní, brzy dojde k vytahání a tím pádem ztrátě funkčnosti.


Co získáte s pružným kroužkem na penis:

Intenzivní orgasmy.
Flexibilní sexy hračku.
Pružnou erotickou pomůcku.
Vysoce hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row7

4. Kroužek na penis s něčím navíc


Existují také kroužky na penis s nějakým mimořádným detailem, s prvkem, který znamená ještě více rozkoše ať již pro svého nositele nebo pro jeho partnerku či partnera. Jedná se například o stimulaci předkožky nebo klitorisu, o zajímavé vibrace nebo o integrované dildo. Takové modely kroužků na penis naleznete například v kolekci Fantasy C-Ringz od značky Fantasy.


Co získáte s kroužkem na penis s něčím navíc:

Další druh stimulace.
Párovou sexy hračku.
Intenzivní orgasmy.
Vysoce hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis z kolekce Fantasy C-Ringz >
LP_Hoe werkt een cockring_Row8

5. Kroužky na penis ve tvaru kapky


Kroužky na penis ve tvaru kapky jsou takovou lahůdkou mezi těmito sexy hračkami. Mají malou špičku, která se označuje jako kapka. Tato špička stimuluje navíc hráz (to je ta část mezi šourkem a análním otvorem) a postará se tak svému nositeli o mimořádně slastné pocity.


Co získáte s kroužkem na penis ve tvaru kapky:

Další stimulaci.
Flexibilní sexy hračku.
Intenzivní orgasmy.
Vysoce hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row9

Na si dát pozor při určování správné velikosti?

Většina kroužků na penis je velmi pružná a dobře se přizpůsobí velikosti penisu. Tyto modely bývají označené jako „univerzální velikost“ a v tomto případě si nemusíte dělat se správnou velikostí žádné starosti. Pokud si však chcete koupit kroužek na penis např. z kovu, pak jsou samozřejmě správné rozměry velmi důležité.


Na velikosti záleží – stanovení správných rozměrů kroužku na penis

Výpočet velikosti je zde zásadní otázkou! Změřte svůj penis (na místě, kde chcete kroužek nosit) ve stavu erekce a vydělte jej číslem 3,14. Tak obdržíte údaj o průměru svého penisu. Nyní si tedy můžete vybrat svůj nový kroužek na penis ve správné velikosti, která odpovídá průměru Vašeho penisu.

Příklad
Takže, pokud jste v místě, kde chcete kroužek na penis nosit, naměřili např. 12 cm, vydělíme tento údaj 3,14 a dostaneme 3,82. To je průměr Vašeho penisu. Tento údaj vynásobíme deseti a dostaneme se na výsledek 38,2. Toto je číslo, kterým se budete orientovat při nákupu svého pevného kroužku na penis.

Z jakých materiálů se dělají?

Kroužky na penis se vyrábějí z mnoha různých materiálů např. z kůže, kovu nebo latexu.

LP_Hoe werkt een cockring_Row11

1. Kroužky na penis ze silikonu


Kroužky na penis ze silikonu jsou velmi příjemné, měkké a flexibilní, takže se velmi snadno používají. Kromě toho jsou také jednoduché na údržbu, snadno se čistí. Nasazují se také jednoduše a stejně jako předcházející typy: na částečně vzrušený penis. Ale vzhledem k jejich mimořádně pružnosti se mohou navlékat i na penis v nejvyšším stupni erekce. Tento typ kroužku na penis se hodí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé fanoušky této erotické pomůcky.


Co získáte se silikonovým kroužkem na penis:

Intenzivní orgasmy.
Flexibilní sexy hračku.
Pružnou erotickou pomůcku.
Mimořádně hygienický produkt.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row12

2. Kroužek na penis z kovu


Kroužek na penis z kovu doporučujeme pokročilejším uživatelům této sexy hračky. Při jeho volbě je obzvláště důležité zvolit správnou velikost. Kov se samozřejmě nepřizpůsobí, a pokud by došlo k chybnému stanovení velikosti, může nastat buď bolestivá erekce (a z toho plynoucí možnost vážného poranění) při volbě menšího kroužku nebo nemusí dojít k vůbec žádnému sexu při volbě kroužku většího (jednoduše Vám spadne).


Co získáte s kovovým kroužkem na penis:

Silnější erekci.
Intenzivnější orgasmus.
Vysoce hygienický produkt.
Stabilní kroužek na penis.

Ke kroužkům na penis >
LP_Hoe werkt een cockring_Row13

3. Kroženým kroužkem na penis


Většina kroužků na penis z kůže má několik drukových knoflíků, kterými lze upravit jejich průměr. Díky tomu si můžete vždy určit, jak pevně chcete kroužek nasadit a tím vylepšit svou erekci. Tento typ kroužku na penis je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé fanoušky této sexy hračky.


Co získáte s koženým kroužkem na penis:

Intenzivní orgasmy.
Flexibilní sexy hračku.
Možnost nastavení.

Ke kroužkům na penis >

Rizika kroužků na penis

Nošení kroužků na penis nepředstavuje žádná podstatná rizika. Nicméně užijete si mnohem více, pokud dodržíte pár následujících rad a tipů. Kroužek na penis by především neměl být příliš těsný a neměl by se nosit déle než 20 – 30 minut. Tak zabráníte možnosti přetížení a eventuálního poškození cév v penisu.


Ozdobte ho prstýnkem!

Tak to bylo trochu informací. Doufáme, že jsme odpověděli na všechny dotazy, které jste k tomuto druhu sexy hraček měli. Abychom to shrnuli. V zásadě jsou nejdůležitější dvě věci: materiál a velikost. První zvolte materiál. Pro začátečníky jsou vhodné pružné materiály jako např. silikon. Pro pokročilé uživatele je vhodný např. i kov. Rozhodněte se také, zda chcete model s vibracemi nebo bez nich. Doufejme, že si i díky našim radám dobře vyberete a Váš kroužek na penis Vám přinese mnoho zábavy, radost a rozkoše!

Přímá dostupnost
Diskrétní a rychlé dodání
Od výše objednávky 1599 Kč žádné poštovné
multi-link teaser Vibrátory Fun factory Lelo Fifty shades of grey We-vibe Zalo