LP_Hoe gebruik je loveballs_Row1

Venušiny kuličky – k čemu jsou a jak se používají


I když byly známé již dříve, od úspěchu knihy Fifty Shades of Grey (Padesát odstínů šedé), jsou Venušiny kuličky ve středu zájmu. Tato sexy hračka má více názvů, kromě Venušiných se jim také říká vaginální kuličky, dále kuličky lásky nebo i kuličky Ben Wa. Existují samozřejmě i rozdíly mezi jednotlivými kuličkami, a pokud je chcete zároveň používat k tréninku svalstva pánevního dna, k čemuž jsou mimochodem výborné, měla byste dbát na pár věcí. Udělejte si proto chvilku času a přečtěte si tuto stránku. Přejeme Vám spoustu zábavy.


Co jsou Venušiny kuličky?

Venušiny neboli vaginální kuličky jsou kuličky, které se zavádějí dovnitř do vagíny. Mohou být z různých materiálů (sklo, silikon nebo kov), různých velikostí a různých hmotností. Většina modelů je spojena šňůrkou, ale existují i jednotlivé vaginální kuličky.

Co dělá Venušiny kuličky tak mimořádnými?

Venušiny kuličky jsou mimo jiné velmi efektivní metodou pro trénink svalstva pánevního dna. Tento trénink přináší ženám mnoho výhod. Díky dobře procvičenému a posílenému svalstvu dna pánevního bude ženské tělo lépe připraveno například na těhotenství a porod, ale díky zpevnění tohoto svalstva můžete také prožívat daleko intenzivnější orgasmy.

Většina Venušiných kuliček obsahuje uvnitř malá závažíčka, která během pohybu uvnitř rotují. Díky tomu je ženská vagína neustále stimulovaná (a při správném umístění může být stimulován i bod G) a Vy se tak budete cítit velmi příjemně. A zároveň tím samozřejmě budete i posilovat vnitřní svalstvo. Venušiny kuličky jsou velmi diskrétní. Můžete je nosit doma i venku a nikdo nic nepozná. Tyto sexy hračky je možné mít zavedené i při sexu.Upozornění
Každá žena reaguje na vaginální kuličky jinak. Může se stát, že Vaše přítelkyně nebude mít stejné pocity jako Vy. Účinky této erotické a cvičební pomůcky jsou velmi individuální a závisí na ženské anatomii a také stavu vnitřního ženského svalstva. Nicméně jejich efekt je potvrzen a tak rozhodně jejich nošení vyzkoušejte. Začátečnice by měly začít s lehčími závažími a pokročilé fanynky této sexy hračky mohou vyzkoušet i o něco těžší hmotnost.


Náš tip Věděli jste to?
Dbejte na to, aby Vaše Venušiny kuličky měly správnou hmotnost a aby jejich zavádění bylo bez problémů. Pokud je zavádění náročné a dělá Vám potíže, pak zvolte raději menší model s nižší hmotností. .... Mnoho ženy nosí Venušiny kuličky každý den, protože jim to působí velmi příjemné pocity, jsou tak vlastně neustále lehce vzrušené a lehké mravenčení je pro ně slastným pocitem, se kterým lépe zvládají běžné denní starosti.
LP_Hoe gebruik je loveballs_Row2

Posílené svalstvo pánevního dna

Proč posilovat svalstvo pánevního dna? Důvodů pro to je mnoho. S kvalitně zpevněným vnitřním ženským svalstvem budete snadněji vzrušená a vlhká, lépe dosáhnete orgasmu a orgasmus bude intenzivnější a delší. Také Váš partner pevné svalstvo pánevního dna ocení, budete totiž hned o něco užší, což i jemu pochopitelně přinese větší rozkoš. Díky nošení Venušiných kuliček bude Vaše vnitřní ženské svalstvo lépe kontrahovat (stahovat se) a to bude velkým přínosem pro Váš sex. Prakticky to funguje tak, že svalstvo musí kuličky neustále „držet“, aby nevyklouzly, a tím se posiluje.


Jak nejlépe zavádět Venušiny kuličky?

Odpověď na tuto otázku není nijak překvapivá. Venušiny kuličky se zavádějí podobně jako tampón a měla byste při tom mít víceméně příjemné pocity. To znamená, že pokud jste si jistá, že nemáte příliš velký model a stejně se Vám zdá, že zavádění není úplně snadné, použijte trochu lubrikantu. Nyní máte kuličky uvnitř a můžete si zcela bez obav vychutnávat všechny pocity při jejich nošení. Brzy sama zjistíte, co a jak, jak často a jak dlouho je nosit tak, aby Vám to bylo co nejpříjemnější a aby účinek z jejich nošení byl pro Vás co nejvyšší.


Jak najít ty nejvhodnější Venušiny kuličky

Při výběru nejvhodnějších Venušiných kuliček je důležité si říci, co od nich očekáváte. Chcete je používat především ke stimulaci nebo v první řadě na procvičování svalstva pánevního dna? Tak jako tak Vám doporučujeme začít s kuličkami menší hmotnosti a eventuálně později přidávat. Také je velmi důležité, aby kuličky byly navzájem spojené poutkem, které často také slouží jako pomůcka pro bezpečné a rychlé vytažení. Pokročilejší uživatelky mohou samozřejmě volit kuličky s vyšší hmotností a i vzájemně oddělené.

Důležitá je zde také velikost a materiál. To vše má velký vliv na to, zda budete se svými kuličkami spokojená. Stejně jako u hmotnosti doporučujeme, abyste začala opatrně a vždy s tou nejmenší velikostí.

LP_Hoe gebruik je loveballs_Row3

1. Venušiny kuličky ze silikonu


Venušiny kuličky ze silikonu jsou mimořádně příjemné a hebké. Silikon má velmi měkký povrch a tak je nejen sametový na dotyk, ale navíc se také skvěle čistí. Tyto kuličky jsou vhodné jak pro začátečnice, tak pro pokročilé fanynky této erotické a zdravotní pomůcky v jednom.


Díky silikonovým vaginálním kuličkám získáte:

Vaginální stimulaci.
Stimulaci bodu G.
Trénink svalstva pánevního dna.
Hygienické používání.

K Venušiným kuličkám >
LP_Hoe gebruik je loveballs_Row4

2. Venušiny kuličky z kovu


Venušiny kuličky z kovu jsou fajn, ale neměly by být tou první volbou u začátečnic. I když mohou vyhovovat velikostí, kovové kuličky bývají většinou i v malém provedení poměrně dost těžké. Ale tyto těžší varianty se zase skvěle hodí pro posilování svalstva pánevního dna. Nicméně, jak již bylo řečeno, tyto modely se hodí především pro pokročilejší uživatelky.


Díky kovovým vaginálním kuličkám získáte:

Intenzivní masáž.
Vaginální stimulaci.
Stimulaci bodu G.
Kvalitní trénink svalstva pánevního dna.
Dokonale hygienický produkt.

K Venušiným kuličkám >

Vaše nové Venušiny kuličky

Když si budete chtít pořídit tuto sexy hračku, dbejte prosím na správnou volbu velikosti a hmotnosti. Pokud jste začátečnice, pak rozhodně volte mezi menšími a lehčími modely a se stoupající zkušeností a oblibou pak tyto veličiny můžete zvyšovat. Ohledně materiálu je to zcela na Vás, jestli máte ráda jemný, hebký a měkký silikon nebo smyslné hladké sklo, které můžete zchladit i zahřát. Kov je, stejně jako sklo, velmi hladký a hygienický, možná je jen o něco těžší, takže se také doporučuje pokročilejším uživatelkám.

Přímá dostupnost
Diskrétní a rychlé dodání
Od výše objednávky 1599 Kč žádné poštovné
multi-link teaser Vibrátory Fun factory Lelo Fifty shades of grey We-vibe Zalo