Tento web používá  cookies Přijmout
LP_ Hoe werkt een prostaatmassage_Row1

Co je vlastně bod P? A jak funguje stimulátor prostaty?


To, co bylo dlouhá léta tabu, si již konečně našlo cestu do našich ložnic – masáž prostaty. Při této proceduře dochází ke stimulaci prostaty, který bývá také označována za jakýsi mužský bod G (proto se jí někdy říká bod P). Její stimulování je možné prstem nebo přímo speciálním stimulátorem. Pokud se rozhodnete tuto masáž vyzkoušet, máte celou řadu možností. Abyste našli ten správný stimulátor prostaty, sestavili jsme pro Vás pár informací, rad a tipů.

LP_ Hoe werkt een prostaatmassage_Row2

Jak masírovat prostatu?


Prostata je malá žláza (přibližně velikosti vlašského ořechu), která se nachází na samém konci penisu. Na tento mužský bod G resp. bod P, dosáhnete přes anální otvor. Prostata je velmi silnou erotogenní zónou, a když je stimulována nebo masírována, přináší to muži neuvěřitelně slastné pocity. Tyto pocity mohou vést až k neobvykle silnému orgasmu. Kromě toho je to velmi zdravé a může se tak zabránit zánětům této žlázy. Prostatu si můžete masírovat sami nebo o to požádat svou partnerku či partnera. Zda k tomu použijí svůj prst nebo speciální stimulátor to už se musíte rozhodnout sami. V následujících řádcích se dozvíte více.


1. Jak si prostatu masírovat sami?

Stimulovat prostatu není až tak těžké:

  • Lehněte si na záda a zvedněte nohy s ohnutými koleny.
  • Uvolněte svalstvo svěrače.
  • Naneste si na prst (nejlépe se hodí ukazovák nebo prostředník) dostatečné množství lubrikačního gelu a zaveďte si jej pomalu do análního otvoru.
  • Tlačte jemně prstem směrem k pupíku.
  • Pokud máte zavedený prst zhruba v hloubce 5 cm, ucítíte malé vyboulení. To je Vaše prostata.
  • Přejíždějte přes prostatu prstem nebo ji lehce stlačujte, sami poznáte, co Vám dělá dobře.
Co je dobré vědět: Při stimulaci prostaty se zpočátku budete cítit trochu divně (jako kdyby se Vám chtělo silně na malou). Tento pocit je zcela normální a velmi rychle zmizí.


2. Masáž prostaty partnerkou/partnerem

Masáž prostaty je velmi intimní záležitost, která je zároveň nesmírně příjemná a vzrušující. Váš partner či partnerka by neměli rozhodně šetřit lubrikantem. Také si mohou nasadit na prst kondom. V principu je pak průběh stejný, jako když si prostatu stimulujete sami. Ale je to samozřejmě mnohem více vzrušující a velmi důvěrné, když Vám tuto masáž provádí někdo druhý.


3. Vnější masáž prostaty

Abyste mohli stimulovat prostatu, nemusí být prst bezpodmínečně zavedený v análním otvoru. Masáž můžete provádět i zvnějšku, lehkým tlakem na hráz (oblast mezi šourkem a análním otvorem. K tomu je nejlepší použít palce nebo kloubu na ukazováku a rytmickými pohyby toto místo stlačovat.


Reakce

Každý muž reaguje na masáž prostaty jinak. Někdo si to vyloženě užívá, někdo méně. Existuje také malé procento mužů, kterým je tato stimulace vyloženě nepříjemná a může způsobovat i nepříjemné pocity jako vztek, lítost či zármutek. Zkoušejte tedy i tuto techniku raději pomalu a sledujte pozorně své pocity.


Stimulátory prostaty

Stimulátor prostaty je sexy hračka, která přes anální otvor masíruje a stimuluje prostatu. Níže se dozvíte o těchto erotických pomůckách více.


Různé stimulátory prostaty

Na trhu je mnoho různých typů této sexy hračky. Jaký model se bude hodit právě pro Vás, a jaký splní všechna Vaše přání, se dovíte po přečtení následujících řádků.

LP_ Hoe werkt een prostaatmassage_Row3

1. Anální stimulátor prostaty


Mezi nejkomfortnější stimulátory prostaty patří anální kolík s ergonomickým úchytem. Rychlost stimulace si můžete řídit sami. Tuto erotickou pomůcku poznáte na první pohled podle jejího kulatého tvaru a zahnuté špičky. Právě proto dokáže velmi efektivně masírovat Vaši prostatu až k bouřlivému a intenzivnímu orgasmu.


Co získáte s análním stimulátorem prostaty:

Vnitřní stimulaci.
Flexibilní sexy hračku.
Hygienický produkt.

Ke stimulátorům prostaty >
LP_ Hoe werkt een prostaatmassage_Row4

2. Vibrující stimulátor hrázer


Vibrující stimulátor hráze slouží ke vnější stimulaci. Je to spíše anální stimulátor než klasický vibrátor. Bývá také často vyroben ze silikonu. Při jeho koupi si všímejte kvality provedení a intenzity vibrací.


Co získáte s vibrujícím stimulátorem hráze:

Vnější stimulaci.
Stimulaci prostaty.
Erotické vzrušení.
Hygienický produkt.

Ke stimulátorům prostaty >
LP_ Hoe werkt een prostaatmassage_Row5

3. Vibrátor na prostatu


Vibrující stimulátor prostaty nebo vibrátor na prostatu se také zavádí do análního otvoru a stimuluje prostatu svou kulatou zahnutou špičkou. Ve většině případů je tato sexy hračka vyrobena ze silikonu. U tohoto produktu si dávejte pozor na kvalitu, mnoha levnějším variantám chybí často důležitá intenzita. Mohou také obsahovat změkčovadla, která jsou škodlivá pro lidské zdraví.


Co získáte s vibrátorem prostaty:

Vnitřní stimulaci.
Stimulaci prostaty.
Erotické vzrušení.
Hygienický produkt.

Ke stimulátorům prostaty >

Nový stimulátor prostaty

Pokud jste se rozhodli koupit si stimulátor prostaty, pak si nejprve položte následující otázky. Jaký druh stimulátoru hledám? Jaký tvar a barvu by měl mít? Z jakého materiálu by měl být vyroben? A samozřejmě také zvažte, jakou by měl mít velikost. Pro začátečníky doporučujeme malý model, pokročilejší uživatelé již mohou dobře odpovídající velikost odhadnout sami.