LP_YesforLov_row3

YESforLOV

Francouzská značka kosmetiky YESforLOV je exkluzivní a moderní značka, která vyrábí svůdné stylové a erotické produkty. Již několik let přináší na trh také kvalitní kosmetické produkty. Smyslnost a erotická jiskra vždy ve velmi elegantním a luxusním balení, to je hlavním atributem značky YESforLOV.

Produkty YESforLOV

YESforLOV nabízí rozsáhlou sbírku erotických produktů, jako jsou:
1. masážní oleje
2. masážní oleje, které lze použít jako lubrikanty
3. parfémy
4. masážní svíčky
5. balzámy pro krásné měkké rty
6. zábavné produkty, pro více radosti v erotickém životě
7. výrobky pro intimní péči
8. kondomy

Video

Zde se můžete podívat na originální video od YESforLOV a seznámit se se širokou škálou vzrušujících a elegantních kosmetických výrobků této značky. Na videu uvidíte i různé výrobky z minulosti a přiblíží se Vám i celková atmosféra této vynikající francouzské značky, spolu s jejím logem a kompletním vzhledem.

Masážní oleje

YESforLOV dodává masážní oleje vynikající kvality. Nejslavnější a nejprodávanější řada těchto poživatelných masážních olejů s příchutí se nazývá „Délice Deluxe Massage“, a její jednotlivé výrobky jsou ideální pro sexy, žhavé a smyslné masáže. Olej je nelepivý, vyživuje pokožku a dává jí potřebnou hydrataci. Kromě toho je možné ho použít i pro intimní oblasti, pokud prožíváte krásnou masáž ve dvou. Masážní olej Deluxe dodává značka ve čtyřech příchutích: „Juicy Red Fruits“, „Cotton Candy“, „Happy Vanilla“ a „Crazy Strawberry“.
Na této stránce je zobrazen přehled exkluzivních a smyslných produktů YESforLOV ve vkusných a elegantních obalech. Vyzkoušejte je a nechte se překvapit!