Bijoux Indiscrets

Bijoux Indiscrets, značka erotického životního stylu, byla založena v roce 2006 v Barceloně a již deset let naplňuje moto „Love meets passion“ (Když se láska potká s vášní). Ve svém segmentu erotických doplňků patří k největším. Pro vznik názvu posloužila značce kniha z 18. století. Erotický román Dennise Diderota pojednává o magickém kruhu, který je také zároveň logem Bijoux Indiscrets. Kruh transportuje postavy do světa fantazie, kde mohou prožívat své erotické sny a vášně. A právě v duchu této knihy nabízí značka Bijoux Indiscrets řadu erotických pomůcek, které Vás unesou ze všednosti dne do světa vzrušení a smyslnosti. Všechny bestsellery najdete zde >>>

Doplňků kolekce Pleasure

Exkluzivní kolekcí Pleasure sjednocuje Bijoux Indiscrets romantiku a erotiku v perfektní harmonii. Kolekce nabízí dárkové soupravy, elegantní pouta, pásky a masky na oči, peříčka, důtky a bičíky a stimulační gely a parfémy v nádherných vonných kompozicích. Naleznete zde mimořádně kvalitní produkty, které dokonale podtrhnou Vaši ženskost a ještě více Vás sblíží s Vaším partnerem a milencem.
Více doplňků kolekce Pleasure >>>
LP_Bijoux Indiscrets_row6
Kolekce značky Bijoux Indiscrets jsou synonymem pro vášeň a smyslnost. Nádherné a vzrušující doplňky naleznete také v kolekci Skin Jewelry. Okouzlující ozdoby pro žhavé noci plné rozkoše od odvážných šperků na bradavky přes elegantní masky až po nádherné klenoty na krk, boky či ramena. Kvalitní materiály jsou jemně zpracovány a produkty z této kolekce dokáží navodit úchvatnou atmosféru plnou erotiky.
Více z kolekce Skin Jewelry >>>
LP_Bijoux Indiscrets_row7
Kosmetika Kissable od značky Bijoux Indiscrets je poživatelná a má mnoho báječných příchutí. Pečující pudr s přírodními látkami jako je například sójový olej nebo kukuřičná mouka se nanáší na pokožku celého těla. Esence jahod, citrusových plodů, karamelu, medu nebo čokolády povzbudí všechny Vaše smysly.
Více kosmetiky Kissable >>>
LP_Bijoux Indiscrets_row8
Kolekce masážních produktů značky Bijoux Indiscrets nabízí vše, co můžete potřebovat k úžasné smyslné masáží. Masážní oleje nebo gely 2 v 1 mohou mít překrásnou vůni nebo mohou být zcela neutrální. Dále kolekce obsahuje poživatelné oleje v různých fantastických příchutích, vzrušující přípravky s hřejivým efektem, pečující produkty s výtažky ylang-ylangu, růží či jasmínu.
Více masážních produktů >>>