Tento web používá cookies
Teaser
LP_Glijmiddel_Row2
S lubrikačním prostředkem je sex vždycky lepší. Dnešní lubrikanty mají různé vůně a příchuti a mohou se používat i k mnoha jiným účelům jako například k masážím. Jsou velmi jemné k pokožce a dodají Vašim hrátkám zcela novou dimenzi. Jaké typy lubrikantů existují a jaký bude nejvhodnější právě pro Vás zjistíte, když budete číst dál.

Úvod >
| Tipy >
| Přehled >

Více rozkoše
Lubrikanty jsou velmi jemné a dokonale kluzké a dodávají styku tu správnou vlhkost. Jistě to znáte, vagína může být někdy sušší a v právě v těchto případech jsou lubrikační gely skvělými pomocníky. Zabrání nepříjemnému tření případně i poranění a umožní Vám dokonalý sex.

Intenzivní smyslnost
S nejrůznějšími lubrikačními gely získáte perfektní kluzkost a více rozkoše. Ať již se jedná o jednorázovou rychlovku nebo o maratón sexu, pro každou příležitost tu máme ten pravý lubrikant.

Perfektní uvolnění
Bolestivý pohlavní styk může vést k nepříjemným poraněním nebo dokonce i k vaginismu (bolestivé křeče vagíny, které se mohou objevit v různých frekvencích a intenzitách). Právě lubrikační přípravky mohou snížit bolestivost a uvolnit a zpříjemnit sexuální kontakt.

Použití s kondomy
Drtivá většina kondomů je již opatřena menším množstvím lubrikačního gelu. Toto množství se však může ve velmi krátké době spotřebovat a tak je nutné mít nějaký lubrikant vždy po ruce a dle potřeby jej přidávat.

Správné používání
Po otevření tuby nebo lahvičky naneste odpovídající množství lubrikačního gelu na penis nebo vagínu. Rozdělte jej rovnoměrně pomocí rukou. Pokud máte pocit, že zvlhčení je dostatečné, můžete jít na věc.

Pro anální styk platí v principu to samé, jednoduše naneste dostatek lubrikantu do anální oblasti a můžete si začít užívat. Pokud si chcete užívat oba druhy sexu - vaginální i anální, pak nejprve naneste gel na vagínu a pak teprve na anální oblast. Tento postup se doporučuje z hygienických důvodů.

Čištění a péče
Pokud potřebujete lubrikant po použití odstranit, silikonové přípravy nejlépe očistíte mýdlem a vodou. Lubrikační gely na bázi vody pak stačí jen opláchnout vodou.
LP_Glijmiddel_Row3 Lubrikanty na vodní bázi
Lubrikační gel na bázi vody je nejběžnější a nejvýhodnější varianta. Velmi dobře se snáší se všemi druhy sexy hraček a nepoškozuje ani silikon a latex. Lubrikanty na vodní bázi se také mohou používat na celé tělo. Jejich malou nevýhodou může být, že rychleji vysychají a musejí se tedy obnovovat a také mohou někdy působit lehce lepivým dojmem.

Všechny lubrikanty na vodní bázi >
LP_Glijmiddel_Row4 Lubrikanty na silikonové bázi
Lubrikační gel na bázi silikonu je o něco hutnější a hustší než lubrikant na vodní bázi. Na pokožce jej budete pociťovat jako velmi měkký a hebký. Silikonové lubrikanty se vyznačují dlouhotrvající kluzkostí a úsporným použitím. Kromě toho poskytují dokonalé zvlhčení a kluzkost také pod sprchou nebo ve vaně. Důležité upozornění: lubrikační gely na bázi silikonu se nehodí pro používání v kombinaci s většinou sexy hraček!

Všechny lubrikanty na silikonové bázi >
LP_Glijmiddel_Row5 Hybridní lubrikanty
Hybridní lubrikační gely jsou kombinací silikonových a vodních bází. Spojují v sobě ty nejlepší vlastnosti a přednosti obou typů. Jsou tedy jemné, hebké a dlouho vydrží a zároveň se hodí pro používání se sexy hračkami a snadno se odstraňují a čistí.

Všechny hybridní lubrikanty >
LP_Glijmiddel_Row6 Lubrikační gely 2 v 1
Lubrikační gel 2 v 1 v sobě spojuje dva přípravky - masážní prostředek a lubrikant, takže jej můžete používat od předehry až po žhavý orgasmus. Většina těchto typů lubrikačních gelů je na vodní bázi, neobsahují žádné tuky ani oleje, nelepí, jsou velmi hebké a příjemné k pokožce. Můžete je používat k masážím celého těla i intimních partií a lze je kombinovat se všemi druhy kondomů a sexy hraček.

Všechny lubrikanty 2 v 1 >
LP_Glijmiddel_Row7 Stimulační lubrikační gely
Stimulační lubrikační gel je při milostných hrátkách absolutní hvězda. Poskytne Vám úžasný bonus v podobě hřejivého či chladivého efektu. Kromě toho existují ještě smyslné lubrikanty, které Vám přivodí velmi vzrušující pocity, které jsou popisované jako lehké brnění. Tyto přípravky mohou být jak na vodní, tak na silikonové bázi. Od běžných lubrikantů se liší pouze svými speciálními vlastnostmi.

Všechny stimulační lubrikanty >
LP_Glijmiddel_Row8 Hřejivé lubrikační gely
Tyto lubrikanty zanechávají na pokožce pocit příjemného prohřátí a brnění. Je to tím, že látky v nich obsažené podpoří krevní oběh a to zintenzivní pocity tepla. Vyzkoušejte tento příjemní přípravek a užijte si nádherný pocit na celém těle.

Všechny hřejivé lubrikanty >
LP_Glijmiddel_Row9 Chladivé lubrikační gely
Tyto gely mohou být jak na vodní, tak na silikonové bázi a dodají Vám úžasný pocit chladivé svěžesti. To má za důsledek nejen velmi příjemné osvěžující pocity, ale Vaše pokožka se také stane citlivější na doteky.

Všechny chladivé lubrikanty >
LP_Glijmiddel_Row10 Lubrikační gely s příchutí
Pro všechny labužníky a mlsouny jsou určeny lubrikanty s příchutěmi. Můžete je samozřejmě používat pro vaginální i anální styk, ovšem primárně jsou určení pro orální hrátky. V drtivé většině jsou na vodní bázi, takže se i skvěle snášejí s kondomy a sexy hračkami.

Všechny lubrikanty s příchutí >
LP_Glijmiddel_Row11 Anální lubrikační gely
Anální lubrikační gely jsou o něco hustší a pevnější než běžné lubrikanty. Mají také lehký znecitlivující účinek. Anální lubrikanty vyrábějí tradičně tyto známé značky: Hot, JO, Aquaglide, Mister B a Pjur.

Všechny anální lubrikanty >
LP_Glijmiddel_Row12 Lubrikační gely pro ženy
Tělesné změny v životě ženy způsobují, že intimní partie nemusejí být vždy dokonalé zvlhčené. Proto byly vyvinuty speciální lubrikanty pro ženy. Jsou velmi vhodné například v těhotenství nebo během klimakteria. Vyzkoušejte je a najděte si pro sebe ten nejlepší.

Všechny lubrikanty pro ženy >
LP_Glijmiddel_Row13 Lubrikační gely pro muže
Také muži mohou někdy zažívat při sexu nepříjemné pocity. Může to být, podobně jako u žen, nedostatečným zvlhčením intimních partií. Proto byly vyvinuty speciální lubrikanty i pro muže. Prohlédněte si je a vyzkoušejte, sami poznáte ten rozdíl!

Všechny lubrikanty pro muže >