LP_Glijmiddel_Row1

Stále hebký – volba vhodného lubrikantu


Se správným lubrikantem získá Váš intimní život novou dimenzi! V současné době existuje tolik skvělých lubrikantů! Na staré lepivé gely můžete zapomenout. Moderní lubrikační prostředky se vyrábějí v mnoha druzích, mají nejrůznější vůně a slouží k více účelům např. i ke smyslným masážím. Prospívají pokožce, zanechávají ji hebkou a vyživenou. Který lubrikant bude pro Vás ten nejlepší, zjistíte s pomocí našich tipů.

glijmiddel gebruiken

Více pocitů
S lubrikantem může Váš milostný život dostat zcela novou jiskru. Neuvěřitelně vláčné a hebké, jemné a kluzké přípravky, které vydrží nekonečně dlouho, dodají pokožce hydrataci a vláčnost. Může se stát, a to v jakémkoli věku, že vagína je čas od času suchá. Právě v těchto případech je třeba dodat vlhkost a uvolňující pocity a zabránit případnému drhnutí a následné bolesti.


Intenzivní a smyslné
Dodejte svým intimním momentům ještě více smyslnosti! S nejrůznějšími lubrikanty můžete podnikat mnoho aktivit, které Váš sex oživí a ozvláštní. Různé typy hrátek, masáží a dotyků, které se díky použití zvláčňujících a zvlhčujících přípravků stanou mimořádně intenzivními.


Nádherné uvolnění
Pohlavní styk bez bolesti a suchosti to je samozřejmě základ zdravého sexuálního života. Lubrikanty v tomto velmi pomáhají a mohou zabránit i závažnému problému tzv. vaginismu, při kterém může dojít i k závažnému poranění vagíny. Díky hebkosti a dokonalé kluzkosti při použití lubrikačních gelů, nedochází k dráždění a odření vaginální stěny a tím ani k bolestivým stahům, kterém mohou vést až k „uvěznění“ penisu. Takže s použitím lubrikantu se můžete soustředit jen na samotný akt a užít si jej.


Použití i s kondomy
Lubrikační gely se dnes mohou bez obav používat i s kondomy. Většina kondomů je již tenkou vrstvou lubrikantu opatřena. Ale tato vrstva může po nějaké době vyschnout, takže je dobře mít nějaký takový přípravek vždy po ruce. Vyzkoušejte to sami a uvidíte ten rozdíl!


Správné používání lubrikantů
Otevřete balení (tubu nebo lahvičku) a naneste lubrikant na penis nebo vagínu. Rovnoměrně rozetřete a v případě potřebu postup opakujte. Jakmile budete cítit, že je vrstva dostatečná, můžete jít na věc. Pro anální styk je postup stejný, naneste lubrikační přípravek v dostačující míře a jděte na to. Pokud chcete provozovat jak vaginální, tak anální styk, naneste lubrikant vždy jako první na vagínu. Zabráníte tak eventuální infekci, kdy by se bakterie z análního otvoru mohly dostat do vagíny a způsobit nepříjemný zánět.


Čištění a péče
Pokud chcete lubrikant po použití odstranit, mějte na paměti, že silikonový prostředek nejlépe umyjete vodou a mýdlem. Lubrikant na vodní bázi pak stačí opláchnout jen vodou. Myslete také na to, že nadměrné používání mýdla může způsobit podráždění pokožky a sliznice.

Různé druhy lubrikantů


LUBRIKANTY NA VODNÍ BÁZI LUBRIKANTY NA SILIKONOVÉ BÁZI
HYBRIDNÍ LUBRIKANTY STIMULAČNÍ LUBRIKANTY
HŘEJIVÉ LUBRIKANTY CHLADIVÉ LUBRIKANTY
LUBRIKANTY 2 V 1 LUBRIKANTY S PŘÍCHUTÍ
ANÁLNÍ LUBRIKANTY LUBRIKANTY PRO ŽENY
LUBRIKANTY PRO MUŽE

Přehled lubrikantů


Lubrikant na vodní bázi
Lubrikanty na vodní bázi jsou běžnou a nejvýhodnější variantou. Skvěle se kombinují se všemi druhy sexy hraček a to jak latexovými, tak silikonovými. Lubrikanty na bázi vody můžete používat na celé tělo. Jejich jedinou nevýhodou je, že vydrží kratší dobu a někdy s nimi můžete mít lehce lepivý pocit.

> Všechny lubrikanty na vodní bázi


Lubrikant na silikonové bázi
Lubrikanty na silikonové bázi jsou o něco hutnější než ty na bázi vody. Jsou velmi jemné a měkké a jejich účinky vydrží velmi dlouho. Také jsou o něco úspornější v používání. Nejvíce je asi oceníte při vodních hrátkách ve vaně nebo sprše. Dbejte ovšem důležitého upozornění: lubrikanty na silikonové bázi nejsou vhodné pro kombinování s drtivou většinou sexy hraček. Při těchto hrátkách používejte prosím vždy lubrikanty na bázi vody.

> Všechny lubrikanty na silikonové bázi


Hybridní lubrikant (na bázi vody a silikonu)
Hybridní lubrikanty jsou ty, které v sobě kombinují oba výchozí materiály – vodu i silikon. Díky tomu v sobě spojují i nejlepší vlastnosti obou těchto druhů. Jsou jemné a hebké jako silikonové a zároveň mají i výhody lubrikantů vodních. Mají dlouhou výdrž jako silikonové a dají se snadno odstranit jako vodní. Také je můžete kombinovat se sexy hračkami. Tyto hybridní lubrikanty vyrábějí například značky TOYJOY, JO nebo Mister B.


Stimulační lubrikant
Stimulační lubrikanty jsou v tomto sortimentu absolutními hvězdami. Můžete si vybrat opravdu z ohromující nabídky. Existují zde hřejivé varianty stejně jako varianty chladivé, dále pak velmi příjemně působící lubrikanty, které svým smyslným mravenčením dokáží vzrušit prakticky celé tělo. Vyberte si sami, který druh chcete zkusit. Také stimulační lubrikanty se dále rozdělují na vodní a silikonové.

> Všechny stimulační lubrikanty


Hřejivý lubrikant
Hřejivé lubrikanty zanechávají za sebou nádherné pocity tepla a příjemné mravenčení, které se rozlévá do celého těla. Podporují prokrvení a díky tomu jsou pak všechny pocity intenzivnější. Varianty s tepelnými účinky jsou proto mimořádně oblíbené a jedny z nejprodávanějších.

> Všechny hřejivé lubrikanty


Chladivý lubrikant
Chladivé lubrikanty se také dále dělí na vodní a silikonové. Díky nim pocítíte na pokožce vzrušující pocity extra svěžesti, která se za chvíli přenese na celé tělo. Díky ochlazení se všechny doteky stanou daleko citlivějšími a více vzrušujícími.

> Všechny chladivé lubrikanty


Lubrikant 2 v 1 (s masážním gelem)
Lubrikanty 2 v 1 v sobě kombinují vlastnosti masážního a lubrikačního gelu. Díky tomu bude Vaše předehra mimořádně smyslná. Jemné hlazení postupně nabývá na intenzitě a za chvíli ucítíte, jak se blíží orgasmus. Také tyto lubrikanty se mohou dále dělit vodní a silikonové. Naprostá většina jich je však na bázi vody. Neobsahují žádné tuky a oleje, nelepí a dají se velmi snadno odstranit pouhou vodou. Můžete jimi potírat a masírovat celé tělo a také je kombinovat se sexy hračkami a kondomy.

> Všechny lubrikanty 2 v 1


Lubrikant s příchutí
Pro mlsné jazýčky tu máme lubrikanty s příchutí. Ty se používají jak na vaginální, tak na anální styk. A díky svým báječným chutím a vůním se přirozeně nejvíce používají na sex orální. Jsou nejčastěji vyrobeny na vodní bázi a dají se tak skvěle kombinovat se sexy hračkami a kondomy. Mají mnoho různých příchutí jako například ananas, maliny, třešně a mnoho dalších. K nejoblíbenější příchuti patří jahody.

> Všechny lubrikanty s příchutí


Anální lubrikant
Anální lubrikanty jsou o něco hutnější a hustší než běžné lubrikanty a mívají také lehce znecitlivující účinky. Známé značky, které vyrábějí tento druh lubrikantů, jsou mimo jiné Hot, JO, Aquaglide, Mister B a Pjur.

> Všechny anální lubrikanty


Lubrikanty pro ženy
Tělesné změny u žen v průběhu života spolu s ubýváním hormonů mohou způsobit ztrátu vlhkosti v intimních partiích. Právě proto existují speciální dámské lubrikanty, které jsou určeny pro citlivá období, jako je těhotenství nebo menopauza. Naše doporučení proto zní: vyzkoušejte naše lubrikanty a najděte si ten svůj, pomocí nějž tato období snáze překonáte při zachování kvalitního sexuálního života.

> Všechny lubrikanty pro ženy


Lubrikanty pro muže
Také muži mohou někdy pociťovat při pohlavním styku bolest a diskomfort. Mohou, stejně jako ženy, trpět pocity suchosti. Proto máme i kvalitní pánské lubrikanty, které každému muži opět vrátí radost a potěšení ze sexu. Prohlédněte si naši nabídku!

> Všechny lubrikanty pro muže

LP_Glijmiddel_Row3

Věděli jste to?


Stačí několik kapek lubrikantu na vnitřní stranu kondomu a pro muže to znamená mnoho smyslných pocitů.

Ve zkratce:

Vaginální styk ➜ Pro vaginální styk můžete použít jak lubrikanty na bázi silikonové, tak na bázi vodní.
Sexy hračky ➜ Pro sexy hračky použijte raději lubrikanty na bázi vody.
Masturbace (pro muže) ➜ Také zde jsou vhodnější lubrikanty na vodní bázi.
Anální styk ➜ Pro anální sex používejte lubrikanty na silikonové bázi.
Anální sexy hračky ➜ Pokud používáte tento druh sexy hraček, pak je vždy kombinujte s lubrikanty na vodní bázi.