Toycleaner
LP_Toycleaner_Row2

Jak a proč čistit sexy hračky


Po intimních hrátkách možná nemáte chuť jít hned čistit své sexy hračky. Ale existuje skutečně dobrý důvod, proč to udělat hned nebo alespoň během hodiny.

Neprodloužíte tak jen trvanlivost svých erotických pomůcek, ale zároveň ochráníte své zdraví před nepříjemnými infekcemi. Kdy a jak své sexy hračky pečlivě a dobře vyčistit se dozvíte zde:


Po prvním vybalení
Máte novou erotickou pomůcku? Skvělé! Ale než ji použijete, pak ji rozhodně musíte pořádně vyčistit. Jen si zkuste uvědomit, kde všude ležela při výrobě a skladování, kolik lidí se jí dotýkalo a že ji budete používat na svých intimních místech. To už je hodně dobrý důvod k její důkladně očistě, nemyslíte?


Čistič sexy hraček
Než použijete speciální čistič, umyjte svou sexy hračku důkladně teplou vodou. Nyní je připravena na očistu tímto prostředkem. Nastříkejte nebo nalijte čistič na hadřík a hračku jím otřete.


Antibakteriální čisticí ubrousky
Nemáte po ruce žádný čistič sexy hraček? Pak použijte jakékoli antibakteriální čisticí ubrousky například ty pro intimní hygienu. Rychle a bezpečně s nimi vyčistíte své erotické pomůcky. Ale rozhodně to není trvalá cesta k hygieně Vašich sexy hraček. Ubrousky nejsou tak důkladně a taky hygienické jako speciální čistič.


Antibakteriální mýdlo
Své erotické pomůcky můžete samozřejmě umýt i mýdlem a teplou vodou. Dejte si ale pozor, jaké mýdlo použijete, mělo by být skutečně antibakteriální. Jednoduše hračku namočte, namydlete, omyjte a osušte. Pokud použijete k osušení papírový ručník, dbejte na to, aby na Vaší hračce nezůstaly kousky papíru.


Myčka nádobí
Nemáte chuť na mytí svých erotických pomůcek? Pak ji jednoduše vložte do myčky nádobí. Ano, jde to. Ale hračky, které dáte do myčky, nesmějí být v žádném případě na elektřinu ani na baterie. Jejich povrch musí být vhodný do myčky nádobí a nesmí být porézní. A není vhodné do myčky nádobí dávat mycí prostředky (prášky, gely, tablety). Chemikálie v nich obsažené mohou hračky poškodit a narušit jejich povrch. A navíc mytí v myčce není zrovna nejdiskrétnější řešení např. pro domácnost s dětmi


Vyvaření
Sexy hračky, které nejsou na elektrický či bateriový pohon a nemají porézní povrch, můžete také vyvařit. Vložte je do vroucí vody a cca 10 minut nechte vyvařit.


Mikrovlnná trouba
Své erotické pomůcky můžete důkladně vyčistit také v mikrovlnné troubě. Stejně jako při vyvařování ve vodě musíte ale dbát na to, aby materiál nebyl porézní a aby hračka nebyla na elektřinu či baterie. Také nesmí obsahovat žádné kovové komponenty. Jednoduše vložte do misky s vodou a nechte mikrovlnnou troubu běžet cca 7 minut na nejvyšší stupeň.


> Čističe sexy hraček

Naše tipy

Mnoho sexy hraček přitahuje prach a chloupky. Před tím, než si začnete užívat, omyjte své erotické pomůcky vlažnou vodou. Tak bude ihned připravena k hygienickému použití.

Je Vaše hračka ze 100% silikonu? Pak není porézní a Vy máte mnoho možností pro její hygienické čištění. U ostatních hraček pak určitě použijte speciální čistič.