Tento web používá cookies
Teaser
LP_Kies je vibrator_Row2
Co platí o lásce, platí i o sexy hračkách. Tedy, že na každý hrnec se najde ta správná poklička. Není to vždycky, jak se říká, na první dobrou, ale je dobré si dopředu říci vlastnosti, které od vibrátoru očekáváte a tím se výrazně zvýší šance, že na ten pravý natrefíte již napoprvé. Chcete si s ním například stimulovat i jiné erotogenní zóny na těle? Upřednostňujete menší, průměrné nebo spíše větší rozměry? Co by měl umět ten správný vibrátor pro vás? Čtěte dále a my vám pomůžeme se rozhodnout.
LP_Kies je vibrator_Row3
65 % žen vlastní vibrátor?
35 % žen jej používá minimálně dvakrát týdně?
24 % žen používá vibrátor i při hrátkách s partnerem?

Vibrátory > | Bateriové a nabíjecí > | Materiály > | Čištění >
LP_Kies je vibrator_Row4 Stimulátory
Stimulátory nebo masážní přístroje slouží především k vnějšímu použití. Masážní přístroj není určen pro kontakt s intimními partiemi, ale slouží spíše pro uvolnění svalového napětí na celém těle.

Stimulátory >
LP_Kies je vibrator_Row5 Rabbit vibrátory
Rabbit vibrátory jsou speciální vibrátory, které slouží k souběžné stimulaci vagíny a klitorisu. Kromě klasické části ve tvaru penisu, která se zavádí, mají ještě menší stimulátor, jež bude dráždit klitoris.

Rabbit vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row6 Vibrátory na bod G
Tento speciální typ vibrátoru slouží ke stimulaci bodu G, která by měla vyvolat velmi intenzivní orgasmus. Někteří odborníci říkají, že to je pověra, ale mnoho žen to zažilo a nedá na tento druh stimulace dopustit. Příjemné je, že je současně drážděna i vagína.

Vibrátory na bod G >
LP_Kies je vibrator_Row7 Anální vibrátory
Anální sex je v současné době na velkém vzestupu. Tento typ hrátek již dávno není tabu, ba právě naopak. Anální oblast je na stimulaci velmi citlivá, protože jí prochází velké množství nervových zakončení.

Anální vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row8 Vibrátory na dálkové ovládání
Předejte kontrolu a řízení vibrátoru svému partnerovi či partnerce a nechte se překvapit. Dálkové ovládání nebo dokonce aplikace na mobilním telefonu vám umožní velmi spontánní erotické momenty.

Vibrátory na dálkové ovládání >
LP_Kies je vibrator_Row9 Realistické vibrátory
Realistické vibrátory jsou zcela přesnou kopií skutečného penisu. Do detailu kopírují žilnaté tělo, žalud a díky velmi kvalitním materiálům, které jsou měkké na povrchu a pevné uvnitř, dokonale simulují i opravdovou erekci.

Realistické vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row10 Designové vibrátory
Je jedno, zda jsou anální, vaginální nebo na bod G, tady nejde jenom o funkci, ale i o design. Designové vibrátory jsou malými klenoty, které vnesou do vaší ložnice čirý luxus a styl.

Designové vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row11 Vibrátory na klitoris
Drtivá většina žen dosahuje orgasmu drážděním klitorisu. Proto jsou vibrátory na klitoris tak oblíbené a žádané. V principu jsou to klasické vaginální vibrátory se speciálním, často i odděleně ovladatelným, stimulátorem klitorisu.

Vibrátory na klitoris >
LP_Kies je vibrator_Row12 Tyčové vibrátory
Tyčové vibrátory jsou nadčasová klasika. Jsou funkční a velmi praktické a také mnohostranně použitelné. Nejsou ani příliš tenké, ani příliš silné a často bývají vybaveny nejnovějšími technologiemi.

Tyčové vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row13 Párové vibrátory
Párové vibrátory se používají, jak již sám jejich název napovídá, při partnerském sexu. Jsou speciálně vyvinuty tak, aby stimulovaly oba partnery současně. Perfektní pomůcka pro ještě žhavější společné momenty.

Párové vibrátory >
LP_Kies je vibrator_Row14
Kterému typu vibrátoru dáte přednost vy? Obě varianty mají své plusy a mínusy.

Přednosti a nevýhody bateriových vibrátorů:
+ výhodná cena
+ vždy připraveny k použití
+ diskrétní
+ mohou se čistit vodou
- nejsou vodotěsné
- nejsou přátelské k životnímu prostředí

Přednosti a nevýhody nabíjecích vibrátorů:
+ jsou velmi tiché
+ mají intenzivní vibrace
+ mají delší výdrž
+ jsou přátelské k životnímu prostředí
- nejsou vždy hned a rychle připravené
LP_Kies je vibrator_Row15
Podívejte se na přehled materiálů a jejich výhody a nevýhody:

Silikon
Sexy hračky ze silikonu jsou velmi bezpečné a kvalitní. Silikon je dokonale flexibilní a maximálně hygienický. Často také bývá v naprosto hladkém a bezešvém provedení. Silikon je neporézní, neobsahuje žádný latex, je hypoalergenní, bez chuti a vůně. Krátce řečeno: je to materiál s nejvyšším hodnocením ohledně hygieny a bezpečnosti.
★★★★★★★★★★ Body 10/10
Sklo
Skleněné sexy hračky jsou nejčastěji vyrobené z borosilikátového skla, které je žáruvzdorné a odolné a má dlouhou životnost. Tento druh sexy hraček je možné používat pro hrátky s teplotami, můžete je jak zahřát, tak zchladit. Hladký povrch se snadno čistí a je absolutně hygienický.
★★★★★★★★★★ Body 10/10
Plast
Plastové vibrátory jsou především z tvrdých plastů. Jejich výhodou je neporéznost, snadné čistění, mnohobarevnost, výhodná cena a kvalitní přenos vibrací. V oblasti bezpečnosti však nejsou zcela srovnatelné se sexy hračkami ze silikonu a skla.
★★★★★★★★☆☆ Body 8/10
Termoplastické elastomery (TPE)
Materiál TPE je velmi příjemný a lehký. Umělá hmota, která vydává lehký zápach evtl. příchuť, což není pro každého snesitelné. TPE neobsahují latex, ale jsou lehce porézní, takže při jejich používání je doporučován kondom. Pokud se týká bezpečnosti tohoto materiálu, leží TPE ještě dále za plasty.
★★★★★☆☆☆☆☆ Body 5/10
PVC
PVC je lehký materiál, jehož povrch je podobný gumě. Nicméně je spojením různých chemických substancí a jeho kvalita může být různá. Pro jeho výrobu neexistují žádné standardy, takže se může stát, že v něm budou překročeny hodnoty některých přísad. Moderní PVC je již samozřejmě vyráběno bez škodlivých přísad a jeho používání je tudíž bezpečné.
★★☆☆☆☆☆☆☆☆ Body 2/10
Skin Like
Jako pokožka - tento typ materiálu má povrch, který se na pohled i dotek skutečně podobá mužské pokožce. Je velmi jemný a měkký. Nicméně je také dost porézní a proto se hůře čistí. Proto se i u tohoto materiálu doporučuje u vibrátorů použití kondomu. A proto také hodnocení jeho hygieny a bezpečnosti není příliš vysoké.
★★☆☆☆☆☆☆☆☆ Body 2/10
LP_Kies je vibrator_Row16
Správným čištěním můžete velmi významně prodloužit životnost svých sexy hraček a samozřejmě i sama sebe ochránit před různými nepříjemnými infekcemi. Jak správně pečovat o své sexy hračky se dozvíte na následujících řádcích.

Po vybalení
Jakmile svou novou sexy hračku vybalíte z originálního balení, zkontrolujte ji, zda odpovídá požadovaným vlastnostem. Pokud vizuální kontrola dopadla dobře, pak se můžete věnovat její očistě. Ideální je jak voda a mýdlo, tak i speciální čistič sexy hraček. Hygiena je při používání erotických pomůcek naprostý základ.

Čistič sexy hraček
Než použijete speciální čistič sexy hraček, umyjte je důkladně teplou vodou a jemným mýdlem. Po osušení můžete nastříkat nebo nanést čistič a poté jej setřít čistým suchým hadříkem. Takto postupujte po každém použití svých sexy hraček.
LP_Kies je vibrator_Row17
Mnoho sexy hraček může zachycovat chloupky a prach. To snadno vyřešíte teplou vodou a jemným mýdlem.

Jsou vaše sexy hračky ze silikonu? Pak jsou neporézní a vy máte mnoho možností čištění. Nejlepším a nejspolehlivějším způsobem se ukázalo používání speciálního čističe sexy hraček, který dokáže zničit mnoho bakterií, plísní a dalších nepříjemných příčin potíží a infekcí.

Čističe sexy hraček >