LP_BDSM voor beginners_Row1

BDSM pro začátečníky: vše, co chcete vědět o BDSM

Začneme úplně od začátku vysvětlením pojmů. BDSM znamená Bondáž & Disciplína, Dominance & Submisivita a Sadismus & Masochismus. Vše se zde točí kolem určitých forem moci a podrobení. A pochopitelně funkce těchto dvou situací v sexualitě.

LP_BDSM voor beginners_Row2

1. Správný start: vysvětlení pojmů BDSM


Svět BDSM má svou vlastní řeč. Nejprve je nutné vysvětlit si pár termínů, abyste byli vždy tzv. v obraze. Připravili a shrnuli jsme Vám přehled těch nejdůležitějších:


Bondáž: poutací hrátky - spoutejte svou lásku nebo se nechte sami spoutat.
Disciplína: za neposlušnost následuje trest.
Dominance: převzetí moci.
Podrobení: když předáte moc z vlastní vůle partnerovi či partnerce.
Sadismus: pokud působíte svému partnerovi či partnerce bolest a oni si to užívají.
Masochismus: když Váš partner nebo partnerka působí bolest Vám a Vy zažíváte rozkoš.
Dom: dominantní partner, který má během BDSM hrátek v rukou moc.
Sub: submisivní partner, který se podřizuje domovi a řídí se podle jeho pravidel.
Switch: někdo, kdo rád mění role z dominantní na submisivní a naopak.
LP_BDSM voor beginners_Row3

2. BDSM VE VAŠÍ LOŽNICI


Mnoho párů experimentuje v oblasti soft BDSM a u této varianty sexu také zůstávají. Zde nehrozí téměř žádné riziko poranění a také zábrany jsou tu daleko menší.

Soft BDSM přitom není žádnou okrajovou variantou BDSM. Nemusíte se přitom zrovna oblékat do lakovaných nebo latexových obleků. V popředí jsou tu hrátky s mocí a jejím odevzdáním. Tyto signály můžete dávat i pomocí malých gest např. při škrábání na zádech konečky prstů nechat lehké červené stopy. Nebo například při milostných hrátkách v roztoužení chytit svého partnera či partnerku za vlasy a nasměrovat mu hlavu k Vašemu klínu. Tím dáte jasně najevo, co byste si přáli, aby udělali.... Ano, i toto vše jsou drobné hry dominance a podrobení se. Pokud se pak oba rozhodnete, že vyzkoušíte směr BDSM, je velmi důležité stanovit si hranice. Absolutní důvěra a bezpečí je zde na prvním místě.

V oblasti BDSM sexu existuje ještě jeden zajímavý a velmi důležitý termín a tím je SSC. Znamená to Safe, Sane and Consensual aneb Bezpečně, rozumně a společně. Má to velký význam neboť:

Bezpečně
Nikdy nepřistupujte na nic, co by mělo pro Vás nějaké zdravotní riziko. Myslete na to, že při těchto hrátkách se může snadno přihodit nějaké zranění a snažte se mu vždy zabránit a být připraveni na různé eventuality. Například při poutacích hrátkách mějte vždy ihned po ruce nůžky.

Rozumně
Při BDSM hrátkách buďte vždy střízliví. Nepožívejte alkohol a drogy. Jen tak budete moci správně a rozumně odhadnout možná rizika. Nejde jen o Vás, ale především o Vašeho partnera či partnerku.

Společně
Stejně jako při běžných sexuálních hrátkách jde i v BDSM sexu o to, aby vše vyhovovalo oběma partnerům. Veškeré praktiky se musejí dít na základě společné dohody a souhlasu. Partner Dom by nikdy neměl dělat nic, s čím by partner Sub nesouhlasil. Doporučuje se domluvit si jedno slovo, heslo, při jehož vyřčení budou okamžitě konané hrátky zastaveny. Tak je zaručeno, že se nikdy nestane nic, co by jeden z partnerů nechtěl.


Máte chuť na experimentování? Prohlédněte si nabídku produktů BDSM >
LP_BDSM voor beginners_Row4 h2>3. MILOST! ZVOLTE SI KÓDOVÉ SLOVO - HESLO!

Aby Vaše sexy hrátky ve stylu BDSM byly opravdu bezpečné, domluvte si nějaké slovo - heslo, při jehož vyslovení musí být ihned vše ukončeno. Toto slovo slouží především k ochraně podřízené osoby Sub, která snáší praktiky od nadřazeného partnera zvaného Dom. Jakkoli se to submisivnímu partnerovi či partnerce líbí, může dojít k situaci, která mu/jí nebude příjemná a bude ji chtít okamžitě ukončit. Může se tak stát, pokud bude bolest větší, než se předpokládalo, nebo když budou překročeny nějaké další hranice. Tato pojistka je opravdu nutná a důležitá, jen tak bude zajištěno, že z hrátek tohoto typu budou mít potěšení a rozkoš oba partneři. Pocit vzájemné důvěry a bezpečí by obzvláště zde měl být absolutní.

Nejlepší kódové slovo je to, které není z oblasti BDSM. Slova jako "Milost", "Dost" nebo "Ne" nejsou vhodná, neboť to jsou běžná slova, která se v BDSM používají a mohou uniknout bezděčně. Zde uvádíme pár nápadů a tipů, jaká slova by například mohla být vhodná:


barvy (červená, žlutá, fialová...)
ovoce nebo zelenina (ananas, banán, brokolice...)
předměty denní potřeby (tužka, lžíce, brýle...)

Vyberte si co možná nejjednodušší heslo tak, aby z Vás v případě potřeby okamžitě a rychle "vypadlo". Pokud byste nad ním museli přemýšlet, pak to není dobré slovo a ta časová prodleva by pro Vás mohla mít nepříjemné následky.

Zvolte si jednoduché slovo, které bude snadno srozumitelné a u kterého nebude hrozit nějaké zkomolení či možnost, že druhá osoba nebude správně rozumět.’

LP_BDSM voor beginners_Row5

4. TIPY BDSM


BDSM ve velmi mnohostranná varianta sexuálních hrátek. Proto se určitě vyplatí si pozorně přečíst následující řádky.


B JAKO BONDÁŽ

Bondáž je umění spoutat. Míra pevnosti tohoto spoutání by měla být zhruba taková, aby submisivní osoba nebyla schopna určitých činností. Například by neměla mít možnost použít ruce k odchodu z ložnice. V této variantě BDSM hrátek hrají však nejčastější roli pouta. Kdo je ve světě bondáže trochu více "doma", ten však ví, že to jde i jinak, mnohem zajímavěji. Například pomocí šňůr a lan.

LP_BDSM voor beginners_Row6

Od něžného až po tvrdé, tak to jde v umění bondáže:

Bondáž pomocí oděvních kousků
Chcete své lásce svázat ruce za zády a nemáte po ruce zrovna žádný provaz? Vyzkoušejte punčochu nebo podprsenku. Můžete použít také kravatu, ale dejte pozor, abyste ji příliš neutáhli. To platí samozřejmě i u ostatních kousků oděvu, příliš utažené uzly mohou Vaše oblíbené oděvní doplňky poškodit.

Bondáž pomocí pout
Od něžných až po tvrdé, to platí i u pout. Některé pouta mohou být potažená plyšem, některá kůží, to už záleží na preferencích obou partnerů. Pouta lásky mohou být také opatřena zámkem s klíčkem, pak ale dbejte prosím na to, aby byl klíček vždy v dostatečně bezpečné blízkosti pro případ nouze.

Bondáž pomocí látky
Možná máte rádi na pokožce dotyk nějaké látky například punčochy, která se v ložnici snadno najde. Můžete si v podstatě vzít každý kousek látky, který Vám přijde pod ruku. Může to být lehká šálka nebo šátek. Výhodou látky je to, že je měkká a tím pádem příjemnější než lana nebo pouta. Hledejte a vybírejte, budete sami překvapeni, jaké bondážní pomocníky Vaše domácnost obsahuje.

Bondáž pomocí lan
Vaše domácnost je plná materiálů pro umění bondáže. Stačí mít jen otevřené oči. Například obyčejná šňůra na prádlo se může v okamžiku proměnit na bondážní lano. Pokud chcete silnější lano, můžete se jít podívat do hobbymarketu, kde naleznete mnoho lan v různých šířích. Při koupi pak nehleďte na každý metr, naopak myslete na to, abyste měli dostatečnou délku. Protože není nic více frustrujícího než krátké bondážní lano. Zde naleznete pár tipů k lanům a uzlovým technikám.

Aby Vaše hrátky byly nejen příjemné, ale i bezpečné, doporučujeme Vám velmi důrazně, abyste měli vždy po ruce nůžky - v případě šňůr, lan a látek a klíčky v případě pout. Jen takto zajištěné hrátky si pak můžete opravdu dokonale a uvolněně užít, neboť bezpečnost je tu na prvním místě.


K bondážním produktům >

LP_BDSM voor beginners_Row7

Váš miláček před Vámi leží spoutaný? Dáme Vám pár tipů, co byste s ním mohli dělat.

Začněte jemným mazlením
Můžete hladit rukou nebo i prachovkou s držátkem, peříčkem nebo kartáčem na vlasy. Vaší fantazii se meze nekladou, jde jen o to, aby to bylo vzrušující a příjemné.

Zavažte mu/jí oči
Když Váš partner či partnerka nic nevidí, nemůže také nic očekávat a Vaše dotyky a jednání tak jsou pro něj/ni o to více vzrušující. Slastný pocit, když neví, co má čekat, roztoužené překvapení a údiv, to je přesně to, co v BDSM hraje hlavní roli. Zvyšujte napětí postupně a chvějivé pocity očekávání znásobí vzrušení a rozkoš.

Čas na masáž
Takže, jak jsme již řekli, Vaše láska nyní před Vámi leží spoutaná a neschopná pohybu. Toho musíte rozhodně využít. Rozmazlete jeho/její tělo smyslnou masáží, dotýkejte se ho/jí na všemožných místech, bude to vzrušující pro Vás oba. Pro extra porci vzrušení můžete použít masážní svíčku, která se pomalu taví na teplý olej, který je pro soft BDSM hrátky naprosto ideální.

Drážděte ho/ji na maximum
Již jste svého partnera či partnerku rozmazlili šimráním, hlazením i smyslnou masáží? Ještě jej chvíli stimulujte, až bude téměř na hranici orgasmu. Ale nenechte ho/ji vyvrcholit. Naopak se snažte tu slast prodlužovat a oddalovat. Uvidíte, že bude téměř šílený/á rozkoší, ale pikantní na tom je, že nebude moci nic udělat. Vzrušení je na nejvyšších obrátkách a pouze Vy rozhodnete, kdy jeho/její orgasmus nastane. A když už nastane, tak to bude orgasmus, jaký ještě nikdy nezažil/a. Tak vypadají hrátky s mocí, to je pravé soft BDSM.

K masážním produktům >

LP_BDSM voor beginners_Row8

Jídlo pro Vaši lásku
Láska prochází žaludkem. A může být také velmi smyslné se navzájem krmit. Malé kousky ovoce v horké čokoládě nebo sklenka sektu mohou být velmi krásnou milostnou předehrou. S alkoholem Vám ale radíme, zůstaňte obezřetní, protože tento typ milostných hrátek se musí provádět vždy a za všech okolností s jasnou hlavou.

Připravte mu/jí skvělou show
Je Vaše láska spoutaná a nemůže se ani pohnout? Pak je tu čas na pěkně žhavou show. Samozřejmě mimo dosah Vašeho partnera či partnerky. Nechte ho/jí se jen dívat. Můžete se dotýkat sami sebe tak, že to Váš protějšek bude dráždit a vzrušovat až k zbláznění. Vše je jen ve Vašich rukách včetně toho, kdy on/ona dosáhnou orgasmu!

Zkus to se sexy hračkou
Máte svou lásku před sebou spoutanou a chcete učinit další krok? Vezměte si na pomoc nějakou vzrušující sexy hračku. Může to být vibrátor, se kterým budete svého bezmocného partnera/partnerku dráždit až na hranici orgasmu, může to být smyslná masážní svíčka, která taje až na horký olej. Nebo zkuste jemný tělový pudr nebo barvy na tělo, které pak můžete z jeho/jejího těla slízat. Nechte svou fantazii běžet na plné obrátky.


K vibrátorům >

LP_BDSM voor beginners_Row9

Máte ho/jí v rukou
Takže máte svou lásku spoutanou a leží před Vám zcela odevzdaně. Pokud jste ho/ji již dostatečně nažhavili je Vám jasné, že nyní Vám splní každé přání. Nechte ho/jí například slíbit, že od zítřka bude mýt nádobí zcela nahý/á. Postarejte se ovšem, aby se tyto sliby skutečně splnily. Jen tak budou Vaše hrátky skutečně vzrušující. Pokud svůj slib nesplní, bude následovat samozřejmě trest. Trochu výchovného působení nikdy nezaškodí.

Intenzivní rozkoš z bolesti - pouze pokud to chcete oba
Vaše hrátky jsou v plném proudu a vám oběma se to líbí. Pak je čas přistoupit na další úroveň. Vyzkoušejte rozkoš z bolesti, zkuste dát svému partnerovi či partnerce lehký výprask. Použijte důtky nebo bičík. Vyzkoušejte také svorky na bradavky a možná i lehké elektrošoky. Ale musí se to pochopitelně líbit vám oběma.

Poutací hrátky nemusí nutně znamenat bolest. Jděte krůček po krůčku společně a zkoušejte, co vás baví a co vám přináší zábavu, vzrušení a rozkoš.

Pokud Vás děsí možnost zranění při bondážních hrátkách, nemusíte samozřejmě dělat další kroky, máte pro Vás mnohem jemnější alternativu. Spoutejte svého partnera či partnerku slovy. Zakažte mu/jí například používat určitou část těla, rozkažte mu/jí, že se nesmí hýbat a že se může pohnout pouze tehdy, pokud mu/jí to povolíte.

To asi zní ve srovnání s lany a šňůrami velmi jemně. Ale vyzkoušejte to a uvidíte, že i verbální bondáž má něco do sebe. Doporučujeme tuto techniku rozhodně vyzkoušet i pokročilejším fanouškům BDSM, myslíme si, že se budete divit, jak moc to může být vzrušující.

LP_BDSM voor beginners_Row10

D JAKO DISCIPLÍNA


Verbální bondáž by vlastně měla spíše spadat do této kategorie - disciplína. Pod pojmem disciplína je míněna výchova podřízeného partnera tzv. Suba. Sub musí svého Doma poslouchat skutečně na slovo, a pokud udělá něco, co se Domovi nelíbí, tak musí očekávat zasloužený trest. Proto se také někdy písmeno D jako disciplína čte jako dominance. Každý správný dominantní partner má také určitý sazebník pokud, který používá při porušení disciplíny.

Právě disciplína je důležitým faktorem pro hrátky s mocí mezi Domem a Subem a vlastně i základním stavebním kamenem kvalitních BDSM hrátek. Máme pro vás pár impulsů a nápadů, jak takové převzetí moci může vypadat:


Možné příkazy:
Svlékni se. Pomalu.
Dráždi se, ale nesmíš vyvrcholit.
Čekej na mne doma, nahý/á.
Připrav mi příjemnou koupel.
Lízej mne.
Zavři oči.
Možné pokuty:
Lízej mne.
Ukliď koupelnu. Nahý/á.
Tři údery na zadeček.
Tři šlehnutí na zadeček.
Týden bez sexu.
Týden sex každý den.
Možné odměny:
Týden sex každý den.
Líbání.
Pochvaly.
Doušek sektu.
Masáž.
Orgasmus.

Takový krůček k disciplíně vlastně není vůbec těžký. Nakonec i v běžném životě nám občas v rozčilení vyklouzne nějaké tvrdší slůvko. Je třeba se jen naučit, že tato slova by neměla mít dále žádné významné důsledky. Je tedy jen na vás, jak vám to bude vyhovovat.

LP_BDSM voor beginners_Row11

D JAKO DOMINANCE A S JAKO SUBMISIVITA


Tato dvě písmena ze zkratky BDSM patří jedno k druhému, protože jedno bez druhého nemůže existovat. Protože každý dominantní partner potřebuje svého submisivního a naopak.

Dom je jediný, kdo může Subovi poroučet a nařizovat a Sub jej musí respektovat. Jednání Doma je založeno na systému pochval a trestů. Cvičení sexuální nadřazenosti a moci může být velmi erotické a vzrušující, protože je velmi variabilní. Může se totiž klidně stát, že v rámci příkazů nařídí Dom svému Subovi, aby jej zbičoval.

Sub není jen jednoduše ovládán, jemu tato role vyhovuje a těší ho. Není to jen oběť, která musí poslouchat, podřizuje se rád a činí mu to rozkoš a radost. Sub chce poslouchat svého Doma a podrobovat se jeho příkazům a tresty si užívá. Stejně tak Dom si užívá svou moc a dominanci. Právě proto je zde velmi důležitá absolutní důvěra obou partnerů a stanovení kódového slova, při jehož vyřčení musejí být hrátky okamžitě ukončeny. To je, jak jsme již řekli, naprosto nezbytné.

V soft BDSM se může stávat, že si partneři občas mění role. Buď nejsou tak silně vyhranění, nebo jim občasná změna přijde osvěžující. A i když již mají vyjasněno, kdo je dominantní a kdo submisivní, může zde občas dojít k výměně rolí prostě jen tak, pro zábavu. Naproti tomu u pokročilých fanoušků BDSM jsou výměny rolí prakticky nemyslitelné, protože tito lidé již své role našli a nemají žádnou potřebu je měnit.

Dominance a podrobení se v sexuálním životě jsou stejně již dávno dané. Vždy je jeden z partnerů ten autoritativnější a ten druhý se více podřizuje. Můžeme to také nazvat aktivnějším a pasivnějším přístupem.

LP_BDSM voor beginners_Row12

Odjakživa existují různé způsoby, jak převzít v posteli moc. Zde uvádíme pár příkladů:

Dávejte své lásce příkazy
Pokud Váš milenec/milenka neposlouchá, napomínejte je. Pokud se to nemohou naučit, pak je na místě trest. Vy jste Dom a oni Vás skutečně musejí poslouchat na slovo. A když nebudou, brzy to pocítí na vlastní kůži.

Spoutejte svou lásku
Spoutejte ho/jí a uvolněte, jen když budete chtít Vy. Vaše láska Vám nemá co nařizovat a to ani, když bude prosit.

K bondážním produktům >

Rozmazlete svou lásku jemnou bolestí

K důtkám >

Dominujte svému Subovi tělesně
Škrábání, jemné kousání nebo tahání za vlasy. To jsou prostředky navození autority a nemusí to být vůbec nijak silné. Stačí, když dáte svému submisivnímu miláčkovi najevo, kdo je tady šéf.

Dominujte mu/jí také verbálně
Řekněte svému submisivnímu partnerovi/partnerce zcela jasně, co od něj/ní očekáváte. A bez "prosím" nebo "děkuji". Vy jste to řekli a tak to bude.

Hrubé výrazy
Žádný falešný stud! Hrubá až vulgární slova k BDSM patří. Od teď už žádné ohledy, pěkně to rozbalte!

Vy jste tady šéf
To znamená, že Váš partner/ka se musí na vše ptát. Ke všemu musí mít Vaše povolení. Vy si však můžete dělat, co chcete. Vy rozhodnete, kdy sex začíná a kdy končí. Samozřejmě, že rozhodnete i o tom, kdy a jestli vůbec bude mít Váš Sub orgasmus. Pokud byl/a poslušný/á, pak samozřejmě může být odměněn/a, ale nedopusťte, aby se to stalo zvykem.

U všech společných hrátek ale pamatujte na jednu věc: veškerá zábava končí, jakmile je vyřčeno kódové slovo. Důvěra a respekt, to jsou hlavní atributy BDSM sexu a základem pro opravdu smyslné a vzrušující momenty. Nikdy nepřekračujte práh bolesti svého Sub partnera, je přece tolik různých jiných možností, jak mu dominovat.

LP_BDSM voor beginners_Row13

S JAKO SADISMUS A M JAKO MASOCHISMUS


BDSM je často zaměňováno s pouhým SM. Vy však již nyní víte, jak to je a že BDSM obsahuje mnohem více variant než je jen SM. Co přesně je SM Vám vysvětlíme v následujících řádcích.

Sadismus je, když máte vzrušení z toho, že působíte bolest jinému člověku. Naproti tomu masochismus je čiré potěšení ze své vlastní bolesti. Tato bolest nemusí být v zásadě vždy jen tělesná.


Fyzická bolest:
bití.
kousání.
štípání.
škrábání.
Psychická bolest
urážení.
ponižování.
vyvolání žárlivosti.
.
Kombinace fyzické a psychické bolesti:
provádění ponižujících sexuálních aktivit.
bití na veřejnosti.
donucení k ostudnému chování na veřejnosti .
.

Pokud Vám připadá vzrušující sadismus a nevíte, jak zacházet například s důtkami, vyzkoušejte sílu úderu sami na sobě. Jen tak se správně naučíte odhadovat intenzitu svých ran. Uvědomte si také, že nesete odpovědnost za svého partnera/ku.

LP_BDSM voor beginners_Row14 Kdo neposlouchá, musí to pocítit

V sadomasochismu je možné vše. Kousání, bití, škrábání. Musíte se samozřejmě domluvit se svým partnerem/kou, co přesně a jak dlouho budete praktikovat. Vedle klasického bičování je tu také spanking, který je velmi oblíbený.

Spanking je určitá forma výprasku, ve smyslu naplácání na zadeček. Samozřejmě jsou i další části těla, kde může tato erotická disciplína probíhat a kde mohou po vzrušujícím výprasku probíhat příjemné pocity mravenčení. Spanking je běžnou praxí v SM sexu a používá se buď jako předehra nebo i při samotném aktu. Pokud chcete spanking vyzkoušet, je tu pár věcí, které byste měli napoprvé vědět:


Vyberte si správnou polohu. Nejkomfortnější je styl na pejska. Tak můžete svého submisivního partnera/ku nejlépe vyplácet na zadní část těla. Dejte pozor, abyste svému Subovi nezpůsobili žádné zranění.
Jděte na to pomalu. Začněte nejprve krátkým lehkým poklepáváním a intenzitu zvyšujte postupně úder po úderu. Jen tak si budete moci oba stanovit hranice a naučit se si spolu smyslně hrát.
Poprvé vyzkoušejte výprask rukou. Tělesný kontakt je jednodušší a citlivější a daleko lépe tak odhadnete svou sílu. Myslete vždy na to, že bolest by měla být jen tak silná, aby působila vzrušení a rozkoš vám oběma.
Pokud budete pro spanking používat nějaké pomůcky, začněte vždy vlastní rukou. Díky tomu se pokožka krásně zahřeje a bude snášet bolest mnohem lépe. Sub také bude vědět, co může očekávat.
Vyplatí se udělat si občas malou pauzu. Například po každých pěti úderech dát pauzu pět minut. Tato přestávka může být využita k nějakému jemnějšímu mazlení. Také u spankingu platí, že střídání různých technik a variant je velmi vzrušující, zvyšuje napětí a činí tyto hrátky ještě smyslnějšími.
Pro první zkušenosti se spankingem je dobré zvolit polohy, které umožňují co největší tělesný kontakt. Přehněte si například svého submisivního partnera přes kolena a začněte s výplatou. Tímto tělesným kontaktem vznikne mezi Vámi velmi silné intimní pouto. Vyzkoušejte to a uvidíte.
Při spankingu je velmi důležité sledovat reakce svého partnera/ky a být citlivý. Samozřejmě, že pokud by se Vašemu partnerovi/ce něco nelíbilo, je jeho/její povinností Vám to sdělit nebo použít domluvené heslo k přerušení aktivit. Ale nikdy neškodí, pokud i Vy budete citlivě a pozorně vnímat celou situaci tak, že v nutném případě zvolníte sami od sebe.
Začínejte vždy opatrně a pomalu. Pokud tuto techniku zkoušíte poprvé, nemusí být ještě správně stanoveny všechny potřebné hranice. Pokud přerušíte akci po pěti minutách a po pauze začínáte znovu, nemusíte nutně automaticky zvyšovat intenzitu výprasku. Tu můžete zvýšit klidně až příště.
Při první zkušenosti s tímto druhem erotiky můžete být opravdu velmi vzrušení. Myslete však na to, že pouze Vy jste zde dominantní a že Váš partner/ka musí ve všem poslouchat. Zároveň to ale znamená, že Vy nesete větší díl zodpovědnosti, odpovídáte za tělesné i duševní zdraví svého partnera/ky.
Jakmile ukončíte své první momenty se spankingem, věnujte se svému partnerovi/ce. Jemně a něžně masírujte jeho/její pokožku, ochlazujte rozpálená místa a pečujte nejen o jeho/její tělo, ale i o duši. Velmi tím posílíte Vaši vzájemnou blízkost a budete se oba již těšit na příští společné chvíle.

K důtkám a pádélkům >

LP_BDSM voor beginners_Row15

CHCETE VYZKOUŠET BDSM SEX?


Pokud jste si přečetli náš malý přehled o technikách BDSM a vysvětlení pojmů, určitě jste si udělali názor nato, zda byste chtěli tento druh sexu vyzkoušet. Bez ohledu na to, jak je nyní tato varianta erotiky populární už jistě víte, zda to bude či nebude Váš "šálek čaje". Možná jen zabudujete některé momenty z BDSM do svého "běžného" milostného života. Tak poznáte, zda to Vás a Vašeho partnera/ku bude bavit, stanovíte si hranice a zjistíte své preference. Zkuste experimentovat s mocí a objevte své tajné a možná i temné stránky. Je jen na Vás, kam až zajdete a co vyzkoušíte.

Na své první chvíle s BDSM si udělejte více času. Jak jsme již psali výše, zde není prostor na nějaký rychlovky. BDSM erotika vyžaduje přípravu a veškeré techniky by se měly provádět pomalu, rozvážně, mluvit spolu o všem, domluvit si heslo a různé hranice. A u prvních zkušeností to platí dvojnásob.

BDSM je cesta, po které musíte jít společně. Dominantní partner/ka nesmí nikdy zapomenout, že ve středu zájmu není on/a, ale naopak submisivní partner/ka, ochrana jeho/jejího duševního i fyzického zdraví. Vše, co se bude mezi vámi odehrávat, musí být vámi oběma odsouhlaseno. Pokud vidíte, že toho je na Vašeho partnera/ku příliš, udělejte pauzu a věnujte se něžným a jemným technikám mazlení.


K produktům BDSM >