Tento web používá cookies
LP_Condoom kiezen_Row1

Takto zjistíte svou velikost kondomu


Bezpečný sex je in! A nejlepší doporučení? Použijte kondom! Nasazování kondomu pro Vás není ničím oblíbeným? Pak pro Vás máme několik dobrých rad.…

kondomy

1. Jak najít padnoucí kondom?


Správný kondom musí perfektně padnout a nikdy by Vás neměl tísnit. Proto Vám poradíme, jak si stanovit svou správnou velikost. Věnujte prosím pozornost následujícím zásadám a radám.


Který rozměr je pro stanovení správné velikosti rozhodující?

Že jsou pro dobře padnoucí kondom důležité míry eregovaného penisu, to je známá věc. Zásadní je především jeho obvod, délka bývá dostatečná. A protože kondom by Vám měl sedět jako Vaše druhá kůže, musí být jeho obvod změřen skutečně zcela přesně.


Proč by měl Váš kondom vždy naprosto perfektně padnout?

Je to vlastně zcela jednoduché: čím lépe kondom padne, tím větší požitek ze sexu budete mít. Pokud je příliš těsný, bude Váš sex trvat příliš krátce a pokud je příliš volný, není zaručená ochrana a bezpečnost.


Příliš těsný? Příliš volný?

V popředí stojí nutnost, abyste se v kondomu cítili co nejlépe. Dalšími hledisky jsou pak Vaše preference. Pokud máte příliš těsný kondom, může působit jako kroužek na penis. Může tedy stabilizovat Vaši erekci. Ale mnoha mužům je příliš těsný kondom nepříjemný. Pak je nutné zvolit volnější variantu. Prostě naslouchejte zcela potřebám svého těla.


> Všechny kondomy

2. Jak si správně navléknout kondom?


Pokud si nejste jistí, zda Vám kondom správně padne, nesmíte udělat chybu hned na začátku. Proto si přečtěte správný postup a vždy na něj dbejte:


Při navlékání kondomu musí být Váš penis vždy zcela eregovaný.
Opatrně otevřete balení a dejte pozor, abyste kondom nepoškodili.
Stiskněte rezervoár kondomu tak, abyste z něj vytlačili veškerý vzduch.
Přetáhněte předkožku zpět a nasaďte kondom srolovaným okrajem na žalud.
Narolujte kondom opatrně na celý penis.
Po ejakulaci pak kondom co nejrychleji odstraňte.
Ještě před odezněním erekce sejmete kondom pohodlně a jednoduše. Pak jeho konec zauzlujte a zahoďte jej do odpadkového koše.

3. Různé druhy kondomů


Čas obyčejných kondomů je již dávno pryč. A tak je to také dobře. Pokrok je rychlý i v této oblasti. Nyní jsou k dispozici skutečně perfektní modely, které dají Vašemu sexuálnímu životu zcela nový rozměr. Každý druh má svůj účel a my Vám nyní nabízíme jejich přehled:

Věděli jste to? Kondomy se dají skvěle kombinovat s různými lubrikanty. Tak můžete své intimní prožitky ještě zintenzivnit.

LP_Condoom kiezen_Row6

Kondomy z latexu


ANejprodávanější jsou asi latexové kondomy. Bezpečné, s perfektní pružností, dobrá volba, pokud si nejste zcela jisti svou velikostí. Tento druh kondomů však nikdy nekombinujte s lubrikanty na olejové bázi. Olej může latex narušit a tím kondom přestává být bezpečný.


Všechny kondomy z latexu >
LP_Condoom kiezen_Row7

Extra velké kondomy (kondomy XXL)


Pro mimořádně vyvinuté muže (od 18 cm) byly vyvinuty kondomy v nadměrné velikosti, říkáme jim kondomy XXL.


Všechny extra velké kondomy >
LP_Condoom kiezen_Row8

Ultratenké kondomy


Chcete být vždy v bezpečí? Upřednostňujete bezpečný sex a zároveň silný prožitek? Pak určitě vyzkoušejte ultratenké kondomy. Sotva je ucítíte a přitom Vaše bezpečí bude dokonale zajištěné.


Všechny ultratenké kondomy >
LP_Condoom kiezen_Row9

Kondomy s příchutí


Pokud máte rádi při sexu pestrost a změnu, pak jsou kondomy s příchutěmi pro Vás tou správnou volbou. Vyzkoušejte různé chuti a vůně čerstvého ovoce, třeba jahody a maliny, které patří k nejoblíbenějším. Ale naleznete tu opravdu široké spektrum příchutí například lékořici.


Všechny kondomy s příchutí >
LP_Condoom kiezen_Row10

Kondomy s výstupky a rýhami


Pro skutečně mimořádnou porci rozkoše jsou tu stimulační kondomy. Výstupky a rýhy dodají Vašemu sexu ještě větší smyslnost a dokáží Vám, že i bezpečný sex může být zábavný a extra vzrušující!


Všechny kondomy s výstupky a rýhami >
LP_Condoom kiezen_Row11

Kondomy s lubrikantem


Pokud si chcete ušetřit trochu námahy, zvolte lubrikované kondomy. Jsou opatřené extra vrstvou lubrikačního gelu a platí to pro všechny varianty, jak latexové, tak bez obsahu latexu. Na každém takovém balení naleznete všechny potřebné informace o druhu lubrikantu i způsobu použití


Všechny kondomy s lubrikantem >