LP_Durex_row 1

DUREX

Značku Durex není třeba představovat, neboť její kondomy jsou světoznámé. Ale věděli jste, že tato značka vyrábí také lubrikanty a sexy hračky? Durex se prostě věnuje všemu, co přináší rozkoš a to jak pro páry, tak pro jednotlivce.
LP_Durex_row 2

Play 2-1

V kolekci Durex Play máte na výběr z mnoha různých lubrikantů. Durex Play 2-1 je přípravek, který v sobě kombinuje masážní a lubrikační gel. Durex Play 2-1 nelepí, je přátelský k pokožce a dokonale zpříjemní Vaše intimní hrátky.

LOVERS CONNECT

Vzrušující řešení pro Vás i Vašeho partnera či partnerku! Fantastické lubrikanty, které umocní slastné pocity během sexu, budou pro Váš milostný život velkým přínosem. Hřejivý lubrikant pro NI a lubrikant s příjemnými pocity brnění pro NĚJ, to je spojení, které vytvoří přímo ohňostroj rozkoše!

LUBRIKANTY S PŘÍCHUTÍ

Máte rádi explozi skvělé chuti? Ani to není u Durexu žádný problém. Vyzkoušejte například smyslné lubrikanty s příchutí sladkých jahod - Sweet Strawberry nebo famózních višní - Crazy Cherry. Chutnají prostě báječně!
LP_Durex_row 8

Ještě intenzivnější orgasmus

Kondomy Durex Orgasm Intense jsou mimořádně intenzivní zkušeností pro oba partnery. Jsou opatřeny vrstvou gelu, který může být hřejivý, chladivý či dráždivě brnící.

Tenké kondomy

Kondomy Durex Invisible jsou nejtenčí kondomy na trhu. Bezpečný sex a přitom naprosto realistický zážitek, to umí opravdu jen tato značka.
LP_Durex_row 11

KONDOMY

Značka Durex je světoznámá a na trhu s kondomy jednoduše udává tón. Dlouhou tradicí a mimořádně pečlivou kontrolou je zajištěn nejvyšší standard kvality jejích kondomů.

DUREX GROSSVERPACKUNGEN

Bei uns erhältst Du auch Großverpackungen von Durex. Für Deinen Vorrat haben wir Verpackungen in unterschiedlichsten Größen.
LP_Durex_row 15

DUREX TOYS

Das Sexspielzeug von Durex wurde entwickelt, damit Du und Dein Lover noch mehr Spaß an eurem Liebesleben habt. Aber auch für aufregende Solos hat Durex die passenden Toys – natürlich alles mit Gleitmitteln von Durex kombinierbar.