Jedinečná žena, která předběhla svou dobu, založila naši úžasnou firmu a dala jí své jméno - Beate Uhse

Byla pionýrkou. Byla nezávislá. Byla nekonvenční. Od začátku dělala vše intuitivně a správně, překonávala bariéry a stála u zrodu naprosto ojedinělé firmy, na níž společnost tenkrát ještě nebyla připravená. Beate Uhse byla, je a vždy bude obrovským fenoménem.

LP_BU_row3

Narodila se ve stínu první světové války v roce 1919 a získala humanitní vzdělání, které podpořilo jejího svobodného ducha. Byla Evropankou v pravém slova smyslu, byla atletkou, ženou, hovořící několika jazyky, umělkyní, pilotkou, válečnou zajatkyní, uprchlicí, obchodnicí na černém trhu, mladou vdovou, matkou - samoživitelkou, bojovnicí za svobodu, nezávislost a rovnoprávnost žen a za jejich sexuální sebeurčení. Byla bořitelkou mýtů, prováděla zdravotní osvětu, byla zakladatelkou, autorkou a úspěšnou podnikatelkou.

Beate Uhse, originální značka erotiky

Založením "BETU", prvního erotického obchodu na světě, položila Beate Uhse základní kámen naší jedinečné značky. Dodnes je její život a odkaz naším kompasem a inspirací ve všem, co děláme.

Beate Uhse chtěla svobodu a sebeurčení pro každého člověka jak v životě, tak v sexu. A v této tradici hodláme pokračovat.

Beate Uhse, Be You.