Tento web používá  cookies Přijmout
  • Více podkategorií
LP_BDSM_row 1 - Mobile

Začneme pěkně od začátku: BDSM se skládá z několika disciplín. B znamená bondáž, D znamená dominanci, S znamená sadismus a M znamená masochismus. V této oblasti sexu jde hlavně o hranici mezi bolestí a slastí a rozkoše z dominance i submisivity. Pokud i Vás láká tato zvláštní varianta sexu a chcete objevovat nové dosud nepoznané zážitky, pak jste zde zcela správně!

LP_BDSM_row 2 - Mobile

Srdečně vítejte ve smyslné světě BDSM. Tady jsou na prvním místě důvěra a bezpečí. Mnozí lidé mají o BDSM mylné představy. Domnívají se, že tady jde o sex a bolest. Tak tomu v žádném případě ale není. Pro mnoho lidí jsou věty jako "Vezmi si mne tady a teď" nebo "Naplácej mi" splněním jejich dlouholetých sexuálních fantazií. Objevte i Vy své hranice a zjistěte, jak moc bohatý svět BDSM může být. Budete překvapení, ohromení a nesmírně vzrušení!

LP_BDSM_row 4 - Mobile

Takhle se vám podaří standardní uzly! Potřebujete: +/- 3 metry bondážního lana

LP_BDSM_row 5 - Mobile
1. Držte zápěstí od sebe zhruba tak, aby se do vzdálenosti mezi nimi vešla ještě jedna ruka. Zavažte bondážní lano čtyřikrát kolem každého zápěstí tak, aby vám na obou koncích zbyly zhruba stejně dlouhé kousky. 2. Zavažte bondážní lano tak, aby jeden konec končil nad zápěstíma druhý pod ním. 3. Zavažte oba konce uprostřed zápěstí. 4. Poslední kousek lana prostrčte poutkem, pevně utáhněte a je to hotové.

LP_BDSM_row 6 - Mobile

Takhle se vám podaří VĚZEŇSKÁ POUTA! Potřebujete: +/- 1,5 metru bondážního lana

LP_BDSM_row 7 - Mobile

1. Zavažte lano čtyřikrát kolem svojí levé ruky tak, aby vám levý konec lana zůstal ležet v dlani. >2. Vsuňte pravý konec lana pod něj tak, aby vzniklo poutko. >3. To samé udělejte s druhým koncem lana. >4. Nyní protáhněte zápěstí poutky a je to!

LP_BDSM_row 8 - Mobile

Rozhodli jste se obohatit svůj život hrátkami BDSM? Pomohou vám ty správné sexy hračky a doplňky!

multi-link teaser Teaser Teaser
multi-link teaser Teaser Teaser
LP_BDSM_row 11- Mobile

Kdo již má za sebou první krůčky v oblasti BDSM, ten ví, že zde je stále co objevovat. Tolik dráždivých dobrodružství a překvapení! Znáte například elektro-sex? Vyzkoušeli jste již svorky na bradavky? U nás naleznete malý přehled "extrémních" sexy hraček. Možná vás zaujme článek na našem blogu. V něm naleznete mnoho zajímavého o tématu BDSM, spoustu tipů a dalších rad.