Ochrana osobních údajů

Toto je stránka společnosti Beate Uhse Versandhandels- Ges.m.b.H.

Adresa firmy:
Andreas Hoferstrasse 5,
A-6020  Innsbruck,
Rakouská republika

Poštovní adresa:
Beate Uhse,
P.O.Box 350,
779 00 Olomouc 9

Naše emailová adresa: zakaznicky.servis@beate-uhse.com

Zapsaná v Obchodním rejstříku pod sp.zn.: FN 167945d
DIČ: CZ681445838

Při návštěvě naší stránky se ukládají následující údaje:

  • Název domény jiné stránky, ze které jste se proklikem dostali na naši stránku
  • Všechny informace o otevřených podstránkách na naší stránce
  • Všechny informace, které jste dobrovolně poskytli (například odpověď na dotazník, registrace na stránce...)
  • Vaše emailová adresa – jen v případě, že jste nám jí sami poskytli (napsali do formuláře, přihlásili se k odběru reklamních emailů)

Uzavřením kupní smlouvy souhlasíte se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Kupující také souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. V případě, že si kupující nepřeje zasílání reklamních sdělení, může písemně požádat prodávajícího o zrušení jejích zasílání. V případě, že má kupující námitky proti poskytnutí jména a adresy třetím osobám, může tuto skutečnost také písemně doručit prodávajícímu.

Uložené informace budou použity:

  • Na zlepšení obsahu našich stránek
  • Na případný kontakt pro marketingové účely

Na této stránce používáme cookies (malé množství dat, které web server pošle prohlížeči, který je uloží na počítači uživatele. Při každé další návštěvě téhož serveru pak prohlížeč tato data posílá zpět serveru. Cookies běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů, ukládá se do nich obsah "nákupního košíku" v elektronických obchodech, uživatelské předvolby apod.)

Ochrana Vašich osobních údajů u nás:
Pečlivé zacházení s Vašimi osobními údaji je středem našich zájmů. Přísně se řídíme ustanovením zákona pro ochranu osobních údajů. Jakmile převezmeme Vaše osobní údaje, chráníme Vás i nás, tím že používáme bezpečné https – spojení / SSL-Server.protokol (Secure Sockets Layae) se 128-Bit-kódováním.

Pokud již od nás nechcete dostávat další informační emaily, klikněte na následující odkaz, zadejte svou emailovou adresu a potvrďte tlačítkem "ODHLÁSIT INFORMAČNÍ EMAIL"
Chci se odhlásit

Naše firma může použít zákaznické informace na nové marketingové účely, které ještě nejsou uvedené v těchto zásadách ochrany osobních údajů.
Na požádání poskytneme návštěvníkovi stránky všechny údaje, které o něm máme uložené. V případě, že máte o tyto údaje zájem, kontaktujte nás prostřednictvím výše uvedené emailové adresy.

 

Pokud by se Vám zdálo, že stránka a její funkce nejsou v souladu s našimi Zásadami o ochraně osobních údajů, kontaktujte naši firmu prostřednictvím výše uvedených údajů.